Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

399zł, także bez tragedii. Chociaż wolałabym tańszą.. Na Maxflizu najtańsza kosztowała chyba 899zł..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

A to jest cena całkiem ok. Gdzie ją znalazłaś?

Słuchaj wiem z doświadczenia ile czasu trzeba poświęcić matowym płytkom, sa niepraktyczne.

Te zdjęcia wyżej super, 3 ma klimat, chociaż 2 też spoko.

Na pewno luksfery wyglądają ładnie w połączeniu z ciepłymi kolorami czy dodatkami bo same w sobie są zimne.

Sacrum
Nie o to mi chodzilo,sama mam w lazience jeszcze stare matowe plytki niebiesko-szare cieniowane i dlatego tak napisalam.Zmywam je co 2 dzien bo inaczej osiada tam kurz ale to nie oznacza ze sa niedobre,na blyszczacych jeszcze gorzej widac kurz i trzeba codziennie czyscic-sasiadka ma i strasznie wyglada jak sie chlapnie przez przypadek.
Same szare plytki bedziesz miala czy jeszcze jakies elementy wykonczeniowe np pod sufitem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

CzerwoneUsta
spoko :)
Ja ogólnie nie pchałabym się w coś z czym potem bym miała się męczyć, więc jeśli chodzi o te moje to jestem spokojna.
Znajomi też mają te same tylko w nieco ciemniejszym odcieniu i są zadowoleni. Mają również wyłożony prysznic (odpływ w podłodze, bez brodzika) i również nie narzekają :)

Nie ciągniemy do samego sufitu, bo jest dość wysokie mieszkanie - 2,70 i mogłoby to wyglądać jak klatka. Zostawiamy 30 cm przerwy od sufitu.

znalazłam na 123armatura pl :) niedługo zaczniemy rajdy po sklepach w poszukiwaniu idealnych rozwiązań.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

To życzę dużo cierpliwości i wytrwałości, bo się przyda ;D

A to jednak inna firma tej umywalki, ale kolor fajny.

Jakby co to pytaj, bo my chyba przestudiowaliśmy wszystko co tylko się da w tym temacie...

A w zakresie remontu pozostałych części domu też jesteś w stanie udzielić rad? Bo my będziemy robić wszystko..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Całe nasze nowe M urządzamy od początku, czyli stanu deweloperskiego, więc jestem na bieżąco we wszystkich tych sprawach :)

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Matowe płytki i inne kafle do mieszkania znalazłam w polecanym sklepie https://www.prawda.com.pl/outlet-plytek/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

śmierdząca pralka, pomocy!