Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja też tak mam ale tylko na uczelni, w budynku H po prstu nie moge dotykać poręczy ani klamek ( sa metalowe) bo mnie kopie! Jak ide sama to łapie przez rękaw. nie wiem czym to jest spowodowane.

mnie tez ostatnio wszystko kopie a najbardziej w pracy...az boje sie dotykac metalowych rzeczy, ale kilka osob mi juz mowilo ze to od zimna,przez pogode

Cytat
kinkubina
Od suchego powietrza, kaloryferów i ogólnie ogrzewania

ja kiedyś się tak naelektryzowałam, że ściągając sweter w ciemnym pokoju zobaczyłam iskry :)

Cytat
kasiurek
ja kiedyś się tak naelektryzowałam, że ściągając sweter w ciemnym pokoju zobaczyłam iskry :)

OMG!!! Tak źle to jeszcze nie mam aczkolwiek sweter strzela jak go ściągam:D

Cytat
DarkFantasy
może to nie rzeczy się elektryzują tylko ty :D

dokladnie ;) zazwyczaj ten problem pojawiaja sie gdy sie nosi ciuchy z domieszka czegos sztucznego... tez mnie to wkurza..
w prawdzie nosze zazwyczaj bawelne... ale i tak kopie wszystko i wszystkich wokol :D tylko slychac iskierki

Kładź mokry ręcznik na kaloryfer, powinno pomóc

Cytat
jaga2302
mnie tez ostatnio wszystko kopie a najbardziej w pracy...az boje sie dotykac metalowych rzeczy, ale kilka osob mi juz mowilo ze to od zimna,przez pogode

wlasnie najczesciej w pracy

mąż jak wraca z pracy i sciąga bluzę to uciekam przed nim bo on zaraz za mną goni, żeby mnie tym prądem kopnąć :D

Mam nawilżacz na kaloryferze dodatkowo ręcznik :D

tak zazwyczaj dzieje sie zima tez tak kiedys mialam ;p

Cytat
kinkubina
Od suchego powietrza, kaloryferów i ogólnie ogrzewania

też sobie tak pomyślałam
ale może to Ty 'kopiesz' a nie wszystko w Twoim domu

Cytat
domika2505
Cytat
kinkubina
Od suchego powietrza, kaloryferów i ogólnie ogrzewania

też sobie tak pomyślałam
ale może to Ty 'kopiesz' a nie wszystko w Twoim domu


Hmmm może tak być:D nie wykluczam:)

Zobaczcie ile to pradu wytwarzamy...zeby jeszcze mozna bylo to jakos wykorzystac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie w mieszkaniu. Koszty, plusy i minusy.