Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Właśnie tez myślę że to wina suchego powietrza... Mieszkam w bloku a wiadomo jak w bloku grzeją ( chodzę w bluzce na ramiączkach:)).

Jeszcz moją mamę kopie zlew:D, no i czasem jak dale buzi mojemu to tez kopie:D

Cytat
kiciek1985
podczas mrozów jest inna jonizacja powietrza i dlatego następują "spięcia". ja mam to samo. co chwilę z dzieckiem dajemy sobie "kopa" prądem.

mały "kop" nie jest zły i dziecko dłużej pobiega i ty się szybko nie zmęczysz :D

mnie wszystko kopie w dumu ;/ boje sie az dotykac czasem komputera czy garnkow. ostatnio nawet ja psa 'kopnelam' pradem. nie wiem o co chodzi;/ nawet moj chlopak mowi ze to dziwne. moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje? przylaczam sie do autroki watku :(

niezły temat na szafa.pl i jeszcze ten dopisek - "pomocy"

ja tez czasami kiedy wchodzę do kuchni czuję, że elektryczne palniki pykają, nieswojo się czuję ale nie wiem co z tym fantem zrobić

kup nawilżacz powietrza to przestanie się wszytko jarzyć ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

ostatnio "kopnął" mnie nos mjego psa -.-

Własnie zapomniałam o samochodzie :D

Tez kopie:D

to normalne podczas mrozów ;)
ale nie wiem jak temu zaradzić , przeczekać chyba ;p
ja mam na ogół tak że ciągle kogoś "kopię" heh ;P

u mnie też tak jest, ale kopie tylko mnie i mojego chłopaka

Mam to samo...moje zwierzeta dostaja pstryczki w nosek kiedy sie dotykam i nie tylko one-rodzina tez.Chodze naelektryzowana...tak dzialaja moje kapcie a czasami skarpety pocierane o dywan...ja jestem takim przewodnikiem pradu.Wszyscy w domu maja mnie dosc ale mnie to bawi,czasam ganiam za nimi po mieszkaniu...fajnie to wyglada jak jeszcze wlosy mi deba staja.

aaa no i mnie jeszcze samochod kopie jak otwieram/ zamykam :P dlatego teraz np jak wychodze z auta nie dotykam drzwi normalnie tylko za szybę zeby mnie 'prad' nie walna:P

Ja zuważyłam to od jakiś 2 tyg wcześniej żadko się mi to zdarzało:D

W lecie nie mam tego problemu:D

Chyba macie racj ę to wina zimy, suchego powietrza ...

Też tak w ostatnich dniach mam,ściany mnie kopią,meble,ale w sumie nie zwracam na to większej uwagi póki mi nie ładuje 200W po łapach :D

Cytat
kiciek1985
podczas mrozów jest inna jonizacja powietrza i dlatego następują "spięcia". ja mam to samo. co chwilę z dzieckiem dajemy sobie "kopa" prądem.

to niezły masz kontakt z dzieckiem :D

swoją drogą, przypomniało mi się:
http://demotywatory.pl/3689062/Nieprzemyslane-decyzje

Cytat
jolieetolie
nie znam sie. mi kiedys w pokoju co pare dni zarowki sie przepalaly ;) myslalam, ze mam jakies paranormal activity :d ale wujek elektryk naprawil mi lampe:P

hehe dobre :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie w mieszkaniu. Koszty, plusy i minusy.