Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

10 lip 2014 - 09:21:04

Wszystko jest wzgledne. Ja wolę wynajć mniejsze mieszkanko blisko pracy i szkoły niż w tej cenia większe ładniejse, ale gdzieś na Białołęce, gdzie dojazd zamjmie mi półtorej godziny wjedną stronę, przecież już nie zostanie czasu na życie a dojazdy zrujnują.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

10 lip 2014 - 09:36:27

Mój znajomy posiada dwa mieszkania dwu pokojowe do wynajęcia. Jedno jest na Powiślu parę minut od centrum a drugie na Pradze na Okrzei. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

11 lip 2014 - 09:36:30

Bliżej z tą inwestycją o której pisałam możesz się zapoznać tutaj - http://akacjowaaleja.pl/ Nawet bardziej chodzi o innych, zainteresowanych tym tematem. Tanich nieruchomości w stolicy bardzo brakuje, ta akurat jest godna zainteresowania.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

14 lip 2014 - 21:28:16

Opłaca się wynieść ze stolicy. W zasadzie to kupujesz nowe mieszkanie taniej niż weźmiesz za stare w stolicy.
Oczywiście - o ile znajdziecie na niego klienta. O to wcale nie jest łatwo, kwestia lokalizacji, ceny.
Ale generalnie ucieczka z życiem ze stolicy jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

15 lip 2014 - 10:57:42

Mając prawo jazdy i jakieś małe autko - mąż i ja mamy po jednym aucie, mało palącym. Dojazd nie kosztuje specjalnie dużo, a i tak najcenniejszy jest zaoszczędzony czas i mieszkanie w dobrych warunkach.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

03 lut 2015 - 20:07:41

mam i szukam kolezanek współlokatorek do wynajecia mieszkanie 60 m2,umeblowane za Warszawa 6km Klaudyn



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-03 20:09 przez Justine90love.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

05 lut 2015 - 09:50:25

poszukaj w Piasecznie,mieszkania są tańsze a dojazd do Warszawy zajmuje 40-50 minut

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

13 lut 2015 - 12:09:14

My ostatnio przeprowadziliśmy się z mężem na Białołękę. Pamiętam,że broniłam się przed tym rękami i nogami z uwagi na to,że bałam się o trudne i długotrwałe dojazdy. Okazało się,że nie jest tak źle. Kiedyś mieszkałam na Pradze Południe i do centrum dojeżdżałam tak samo daleko.
Mamy obecnie ładniejsze oraz tańsze mieszkanie z czego jestem zadowolona. Warto jest szukać w sieci,zaglądać codziennie ponieważ co ciekawsze oferty pojawiają się i znikają ( ja akurat znalazłam tutaj: http://www.ihouse.pl/warszawa/wynajem/mieszkanie - znajduje się tam mapka. Wszystkich portali jest ogólnie bardzo dużo).

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 mar 2015 - 09:23:30

To już lepiej Radzymin. Na Akacjowej Alei mieszkanie wyszło prawie 150 tysięcy mniej niż w stolicy. Nie ma sensu mieszkać w Warszawie. Co najlepsze - teraz mam tak ustawione dojazdy, że łatwiej jest mi dotrzeć na miejsce z Radzymina niż wcześniej z mojego osiedla w Wawie.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

14 sty 2016 - 14:14:18

Przy wynajmie a także przy zakupie zwracajcie uwagę nie tylko na cenę ale i na lokalizację, najlepiej zamieszkać nie dalej jak na Bliskiej Woli.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2016 - 09:33:55

W Radzyminie budują V etap tego osiedla - tak więc akurat tym miejscem zdecydowanie warto się zainteresować. Ogólnie ucieczki z miasta będą już standardem, ludzie na pewno nie będą chcieli życia w takich warunkach...

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2016 - 12:58:48

Na Woli zresztą dużo się teraz buduje. Teraz powoli nowy, fajny budynek kończą, Stacja Kazimierz, nie wiem czy widzieliście? https://www.nieruchomosci.com.pl/aktualnosci/trzeci_etap_stacji_kazimierz_w_sercu_woli,3739.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-20 12:59 przez mssentenced.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

21 sty 2020 - 09:49:24

Zgadzam się z tym, że można zajrzeć do serwisu www.FajnieMieszkaj.pl, bo właśnie jest ten komfort, że oni dopasują oferty do preferencji i nie będzie trzeba przeglądać bardzo wielu kolejnych ogłoszeń, by dla siebie cos wybrać. Pod tym kątem ta oferta na pewno wypada bardzo dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 5/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

15 lip 2020 - 08:58:22

Zarezerwuj sobie nieruchomość zawczasu na https://www.wynajemcentrum.pl/, a później będziesz mógł w elastycznym terminie zamieszkać. Zgadzają się na to bez problemu, więc dość unikalne podejście na tym rynku.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

29 kwi 2021 - 10:00:48

Osobiście mam za sobą kilka wynajętych mieszkań w Warszawie i obecnie korzystałem z oferty serwisu ofertyprofit.pl. Świetnie przygotowana propozycja, w ramach której dość szybko udało mi się znaleźć mieszkanie. Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba wszystkiego na własną rękę przeglądać, tylko dostajemy konkretną bazę ofert, które będą pasować do tego jakie się nakreśli oczekiwania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAŻAJCIE!!!!!