Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

29 kwi 2014 - 14:58:54

Spróbuj znaleźć na tablicy ogłoszeń na jakiejś uczelni. Chociaż najpewniejsze wydają mi się obecnie apartamenty magnolie. Nie wiem, czy zmieścisz się w cenie, ale jak zakładasz dłuższy pobyt, możesz chyba cenę negocjować. A masz wszystko – media oczywiście, łazienkę, kuchnię, łóżka z pościelą, którą będą ci wymieniać co jakiś czas, spokój i prywatność. No i radio i kablówkę :) Myślę że to fajna opcja.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 maj 2014 - 10:52:48

Przeglądaj oferty biur nieruchomości, sporo osób korzysta właśnie z nich i tam są ich ogłoszenia zerknij np [moderacja-spam] to nie prawda że przez biuro jest drożej, znajomi tak kupili mieszkanie w dobrych pieniądzach w Stolicy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 cze 2014 - 09:02:38

Pomyślcie nad zakupem, ale nie w stolicy, tylko poza nią, np. w Radzyminie. Tam za mieszkanie z rynku pierwotnego zapłacicie mniej, niż za mieszkanie wtórne w stolicy. A inna sprawa jest taka, że dojazd z Radzymina do pracy mniej zajmuje mniej, niż poświęcałam na przejazd przez stolicę.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 cze 2014 - 09:44:25

Sam szukałem swego czasu mieszkania, do 1300zł to znajdziesz kawalerkę max 35m2 .
Przeglądaj gumtree.pl ale za tą kasę nei wróżę Ci że znajdziesz to czego szukasz.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 cze 2014 - 20:36:17

Cytat
FuckLimits
Oooj chyba będzie ciężko.. Ja nie mogę kawalerki we Wrocławiu znaleźć w takiej cenie, a co dopiero 2-pokojowe w Warszawie o.O

Ja w Krakowie też się naszukałam kilka miesięcy, żeby znaleźć kawalerkę do 1300... Ale powodzenia, podobno kto szuka ten znajdzie ;)

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 cze 2014 - 20:52:16

Za tą cenę dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji to tylko jakieś ochłapy z tragicznymi warunkami. Wszystkie tanie i ładne mieszkania przechodzą z znajomych na znajomych, są jak rarytasy, więc znaleźć takie bez znajomości to niemalże szczęśliwy traf na loterii. Licz się z ceną 1600 plus media(liczniki, internet) za dwupokojowe z dobrymi warunkami. Mieszkam w Warszawie, mam już swoje mieszkanie, ale za czasów kiedy wynajmowałam bez pomocy znajomych kończących studia nie było szans dostać czegoś fajnego za rozsądna cenę.

Dodam jeszcze od siebie, że ciocia mojego TŻ ostatnio dostała pracę w Warszawie, wiec szukała kawalerki z dobrymi warunkami (wyposażone plus czysta i schludna kuchnia i łazienka, a nie jakieś wszechobecne "grzyby i stary tłuszcz" i nieobdrapana podłoga) i za kawalerkę po długim szukaniu dała 1500 zł plus liczniki, ale mieszkanko ma lokalizację niemalże w centrum, odnowione i porządnie wyposażone w nowoczesne meble, za tą kasę to naprawdę cud oferta. Oglądałam tez inne mieszkania, aby doradzić, w podobnej cenie i były tragiczne, nie do przyjęcia, lub parszywa okolica z trudnym dojazdem. Generalnie opłaca się wynająć większe za np 1800 zł, trzypokojowe i podnająć komuś ten 3 pokój, wyjdzie taniej:) Dodam tyle ze oferty z agencji są często trefne(mieszkania które nie chcą się opchnąć) a te z prywatnych rąk to zawsze jakieś ryzyko, bo właściciel może być "nie ten teges" jak to się mówi(koleżance raz się zdarzyło mieć taką nieprzyjemność, wizyta na oglądaniu skończyła się niemalże gwałtem, głupia poszła sama:/). Nie chcę cię straszyć, ale różne świry po świecie chadzają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 21:01 przez askasu.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

23 cze 2014 - 06:29:19

A moim zdaniem o wiele lepiej będzie takie mieszkanie kupić. Szczególnie, że możemy na przykład na tej stronie: [moderacja-spam] zobaczyć, że jest realizowanych naprawdę wiele interesujących inwestycji. Szczególnie jeśli chodzi o przedmieścia. O ile w centrum mieszkania są wprawdzie bardzo drogie to na obrzeżach miasta można zakupić coś już w bardzo dobrej kwocie, tak więc raczej każdy mógłby sobie na takie mieszkanie pozwolić ;)
Warto jest również skorzystać z programu ,,Mieszkanie dla Młodych jeśli się łapiemy". Daje on spore dofinansowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:25 przez moderator.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

23 cze 2014 - 08:00:34

Obawiam sie ze w tej cenie, jeszcze z mediami nic nie znajdziesz. Za taka mala kwote ciezko jest wynajac mieszkanie 2 pokojowe nawet w malych miastach...

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

08 lip 2014 - 09:28:49

Te mieszkania dalej są dostępne z wyceną 4300 zł za metr, zobacz - [moderacja-spam] 18 km od miasta. I teraz zastanówcie się jaki ma sens ładowanie aż takiej kasy w Warszawę, gdzie wcale tak różowo już nie jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:38 przez moderator.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

08 lip 2014 - 09:33:11

jamieszkam w minsku mazowieckim 40km od warszawy z mezem wynajmujemy 48m i placimy 1300zl a to dlatego bo znajomy nam wynajmuje inne mieszkania takie jak my mamy to 1600 i w gore chodza

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

09 lip 2014 - 09:35:50

No z Radzymina mamy 18 km, a w dodatku pracujemy z tej strony miasta, więc dojazd do pracy zajmuje nam max 30 minut, zazwyczaj krócej. Ale my wiedzieliśmy, że prędko pracy nie zmieniamy, bo to nasze biuro i akurat ze zmiany miasta jesteśmy bardzo zadowoleni.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

09 lip 2014 - 13:32:08

my zawsze szukamy tutaj [moderacja-spam]
mają nie tylko oferty kupna, ale również i sprzedaży, warto sprawdzić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:39 przez moderator.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

09 lip 2014 - 13:40:58

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 13:47 przez Charlot21s.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

09 lip 2014 - 13:53:08

Ja wynajmuje mieszkanie w Warszawie ze znajomymi i troche sie orientuje, ale za takie pieniazki bedzie Ci ciezko cos wynajac.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

10 lip 2014 - 09:15:46

Dlatego właśnie radzę cały czas szukanie czegoś poza miastem i dojazd - to może rozwiązać Twoje problemy. Nawet koszty dojazdu mogą wyjść takie same co dojeżdżając do pracy przez miasto, więc jaki sens szukanie czegoś w bardzo drogiej stolicy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc dziewczyny