Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:23:39

Cytat
cye_
Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)


dokładnie, moja koleżanka w pruszkowie wynajmowała duże,2 pokojowe mieszkanie za 1 tys. z opłatami.Jak ktoś chce to znajdzie mieszkanie tanie.. ale teraz przed euro to przeginają,dużo jest studentów którzy mieszkają po 3 os w pokoju.. a ja chce miec swoje 4 kąty z dobrą koleżanką..

nie porównuj Pruszkowa do Warszawy jak chcesz dojeżdżać to za taką cenę i niższą Wołomin/Pruszków/Ząbki czekają

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:26:37

Kochana szukaj na portalu gumtree. Ja tam znalazłam swoje 2 mieszkania. O to adres: www.warszawa.gumtree.pl
a ja wynajmuje w Wawie za 1050 ze wszystkim
9razem z koleżanką) kawalerkę. Więc da się !!! Mam do tego neta jeszcze w cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 21:27 przez mariantonina.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:27:43

Cytat
mariantonina
Kochana szukaj na portalu gumtree. Ja tam znalazłam swoje 2 mieszkania. O to adres: www.warszawa.gumtree.pl

też polecam gumtree szczególnie dział wyznania fajnych ludzi można poznać :D

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:29:05

kolezanka w Wawie szuka wpollokatorki ,mieszkanie B.LADNE I NOWOCZESNE,ale czynsz 1500 zl. na leb +oplaty

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:30:21

Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)

No tak, w przybliżeniu podałam, bo akurat dzisiaj patrzyłam na ogłoszenia. 1100 w Kielcach, a 1100 w Warszawie to różnica. U nas znajdziesz za tę cenę 2 pokoje, w Wa-wie kawalerkę o tym samym standardzie. Ja płacę 1200, mieszkanie po remoncie, jeden pokój w nowych meblach, drugi bez, ale nowe panele, okna, kuchnia, b.dobry standard (Jagiellońskie). Ale zdaję sobie sprawę, że w Wa-wie za tę cenę na pewno nie miałabym tego standardu. A i tak uważam, że w Ck jest drogo bardzo i przymierzam się do wyprowadzki.

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:40:33

hehe :D widywałam właśnie w ogłoszeniach piece kaflowe , z czasów dzieciństwa u babci pamiętam jak kładłam się było ciepło a rano nie widać mnie było zza pościeli :D

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:45:18

Z tego co wiem od kuzyna mieszkania w Warszawie zaczynają się od 1500zł

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:48:34

1300? to chyba pod warszawa. ja wynajmuje 2 pokoje za 2 tys, co prawda w dobrej lokalizacji

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 sty 2012 - 11:44:14

wa pokoje za 1300zł?? Powodzenia...Ja za tyle wynajmuje garsonierę 25m w Krakowie...

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

21 sty 2012 - 20:41:04

i jak poszukiwania?

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

10 sie 2013 - 07:10:01

Ja znalazłam fajne mieszkanie w Warszawie, wprowadzam się za dwa tygodnie:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

11 wrz 2013 - 15:08:32

w Krakowie taka cena jest prawie nierealna a co dopiero w Warszawie. JAk chcecie się zmieścić w 600 od osoby, to możecie najwyżej pokój na spółę wynająć. Poza tym jest gorący sezon na wynajem, studenci się zjeżdżają i biorą czasem w ciemno. Znajomi niedawno wynajęli mieszkanie studentkom na Ursynowie - dwupokojowe, 48 metrów poszło za 1500 plus opłaty. Bez targowania się i ogladania - wzięły w ciemno i cieszyły się, że mogą od razu podpisać umowę i mieć pewność, ze jest ich. Jak będziesz przebierać i kręcić nosem, to zostaną ci same speluny

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2013 - 12:15:28

Ostatnio natrafiłam na ciekawa ofertę mieszkań do wynajmu prezentowaną przez pewne biuro nieruchomości z Warszawy.
Pośrednik polecił mi kilka ofert, które nie były masówka taka jak spotyka się na większości portali.
Było wiele ofert z polecenia. Oferty były w dobrym standardzie a pośrednik nie tylko znał się na przepisach prawa dotyczącymi wynajmu mieszkań ale znal dobrze okolice oraz budynki.
Wybrałam jedną ofertę i mieszkam w tym mieszkaniu już ponad 2 lata i jestem zadowolona.
Przygotowali dla mnie wszystko od sprawdzenie księgi wieczystej, przygotowania protokołu zbawczo odbiorczego umowa Najmu itd... Z zamkniętymi oczami polecam www.nprestige.pl
Aha i pobrali ode mnie minimalna prowizję.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2013 - 12:16:43

tyle to jedynie kawalrke w warszawie;)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

08 gru 2013 - 14:56:29

Ja tutaj widziałam ciekawe oferty wynajmu [moderacja-spam] i ceny bardzo przystępne więc zerknij sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:48 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

projekt dla pokoju 30m2