Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

45 minut temu

elektryka sklep

51 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:23:39

Cytat
cye_
Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)


dokładnie, moja koleżanka w pruszkowie wynajmowała duże,2 pokojowe mieszkanie za 1 tys. z opłatami.Jak ktoś chce to znajdzie mieszkanie tanie.. ale teraz przed euro to przeginają,dużo jest studentów którzy mieszkają po 3 os w pokoju.. a ja chce miec swoje 4 kąty z dobrą koleżanką..

nie porównuj Pruszkowa do Warszawy jak chcesz dojeżdżać to za taką cenę i niższą Wołomin/Pruszków/Ząbki czekają

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:26:37

Kochana szukaj na portalu gumtree. Ja tam znalazłam swoje 2 mieszkania. O to adres: www.warszawa.gumtree.pl
a ja wynajmuje w Wawie za 1050 ze wszystkim
9razem z koleżanką) kawalerkę. Więc da się !!! Mam do tego neta jeszcze w cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 21:27 przez mariantonina.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:27:43

Cytat
mariantonina
Kochana szukaj na portalu gumtree. Ja tam znalazłam swoje 2 mieszkania. O to adres: www.warszawa.gumtree.pl

też polecam gumtree szczególnie dział wyznania fajnych ludzi można poznać :D

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:29:05

kolezanka w Wawie szuka wpollokatorki ,mieszkanie B.LADNE I NOWOCZESNE,ale czynsz 1500 zl. na leb +oplaty

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:30:21

Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)

No tak, w przybliżeniu podałam, bo akurat dzisiaj patrzyłam na ogłoszenia. 1100 w Kielcach, a 1100 w Warszawie to różnica. U nas znajdziesz za tę cenę 2 pokoje, w Wa-wie kawalerkę o tym samym standardzie. Ja płacę 1200, mieszkanie po remoncie, jeden pokój w nowych meblach, drugi bez, ale nowe panele, okna, kuchnia, b.dobry standard (Jagiellońskie). Ale zdaję sobie sprawę, że w Wa-wie za tę cenę na pewno nie miałabym tego standardu. A i tak uważam, że w Ck jest drogo bardzo i przymierzam się do wyprowadzki.

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:40:33

hehe :D widywałam właśnie w ogłoszeniach piece kaflowe , z czasów dzieciństwa u babci pamiętam jak kładłam się było ciepło a rano nie widać mnie było zza pościeli :D

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:45:18

Z tego co wiem od kuzyna mieszkania w Warszawie zaczynają się od 1500zł

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:48:34

1300? to chyba pod warszawa. ja wynajmuje 2 pokoje za 2 tys, co prawda w dobrej lokalizacji

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 sty 2012 - 11:44:14

wa pokoje za 1300zł?? Powodzenia...Ja za tyle wynajmuje garsonierę 25m w Krakowie...

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

21 sty 2012 - 20:41:04

i jak poszukiwania?

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 4/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

10 sie 2013 - 07:10:01

Ja znalazłam fajne mieszkanie w Warszawie, wprowadzam się za dwa tygodnie:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

11 wrz 2013 - 15:08:32

w Krakowie taka cena jest prawie nierealna a co dopiero w Warszawie. JAk chcecie się zmieścić w 600 od osoby, to możecie najwyżej pokój na spółę wynająć. Poza tym jest gorący sezon na wynajem, studenci się zjeżdżają i biorą czasem w ciemno. Znajomi niedawno wynajęli mieszkanie studentkom na Ursynowie - dwupokojowe, 48 metrów poszło za 1500 plus opłaty. Bez targowania się i ogladania - wzięły w ciemno i cieszyły się, że mogą od razu podpisać umowę i mieć pewność, ze jest ich. Jak będziesz przebierać i kręcić nosem, to zostaną ci same speluny

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2013 - 12:15:28

Ostatnio natrafiłam na ciekawa ofertę mieszkań do wynajmu prezentowaną przez pewne biuro nieruchomości z Warszawy.
Pośrednik polecił mi kilka ofert, które nie były masówka taka jak spotyka się na większości portali.
Było wiele ofert z polecenia. Oferty były w dobrym standardzie a pośrednik nie tylko znał się na przepisach prawa dotyczącymi wynajmu mieszkań ale znal dobrze okolice oraz budynki.
Wybrałam jedną ofertę i mieszkam w tym mieszkaniu już ponad 2 lata i jestem zadowolona.
Przygotowali dla mnie wszystko od sprawdzenie księgi wieczystej, przygotowania protokołu zbawczo odbiorczego umowa Najmu itd... Z zamkniętymi oczami polecam www.nprestige.pl
Aha i pobrali ode mnie minimalna prowizję.

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

20 paź 2013 - 12:16:43

tyle to jedynie kawalrke w warszawie;)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

08 gru 2013 - 14:56:29

Ja tutaj widziałam ciekawe oferty wynajmu [moderacja-spam] i ceny bardzo przystępne więc zerknij sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:48 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

projekt dla pokoju 30m2