Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 20:44:27

Mam problem dlatego zwracam się tutaj,do Was.
Przeglądam oferty ale nic sensownego nie mogę znaleźć..
Osoby mieszkające w Warszawie,proszę,bardzo ładnie proszę,o pomoc:
Czy słyszałyście że ktoś chcę wynająć mieszkanie?
A może któraś koleżanka wyprowadza się,i ma wolne mieszkanie?


otóż
poszukuję mieszkania wraz z koleżanką,dwupokojowego,pokoje nieprzechodnie,z mediami do max.1300 zł

Każda namiastka informacji liczy się dla mnie,i będę Wam naprawdę wdzięczna za odpowiedzi..
:*

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 20:48:11

Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 20:53:49

ja poszukuję najchętniej na ochocie, ceny mieszkań nie są wygórowane zależy czy właściciel dorabia czy zarabia na mieszkaniu,nie raz da się wyrwać fajną okazje albo po znajomosci miec troszke taniej :)

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 20:56:33

uuu w tej cenie raczej nic nie znajdziesz jeszcze na ochocie? tam 2 pokoje min 1800

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 20:58:44

we wroclawiu min 1600 zł trzeba dać za 2 pokojowe mieszkanie, więc mysle ze ceny w warszawie są jeszcze wyższe :)

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:00:25

Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:00:31

poszukaj na gumetree lub tablicy . tam może coś znajdziesz ; ]

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:02:23

ostatnio pomagałam jednej osobie szukac mieszkania i najlepszym rozwiązaniem było napisane ogłoszenie;) w ciągu kilku dni mieszkanko znalezione a opłaty za 3 pokojowe, kuchnia łazienka 1200+opłaty;)

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:03:17

oj za tą cenę w 100licy to się długo naszukasz.. chyba, że trafisz coś po znajomości

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:03:50

Jeśli ktoś poszukuje mieszkania w Łodzi za 1300 z opłatami, dwa pokoje-35 m2, umeblowane, centrum miasta...reszta na priv. :)

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:07:25

Im większe mieszkanie, tym taniej wychodzi na mieszkanie. Cięzko bedzie Ci nzaleźć takie mieszkanie. Wiem to z doświadczenia. Ja w Krakowie za kawalerkę, z koleżanką, płacimy po 530 bodajże ze wszystkim. Mój kolega, który wynajmuje mieszkanie 3- pokojowe i każdy ma swój pokój ma 600 zł. Bardzij im sie to oplaca niż nam, bo oni sa sami w pokojach, ja z koleżanką.
Wątpię abys znalazła takie mieszkanie. Owszem idzie znaleźć, ale jest malo takich mieszkań.

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:16:37

Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)


dokładnie, moja koleżanka w pruszkowie wynajmowała duże,2 pokojowe mieszkanie za 1 tys. z opłatami.Jak ktoś chce to znajdzie mieszkanie tanie.. ale teraz przed euro to przeginają,dużo jest studentów którzy mieszkają po 3 os w pokoju.. a ja chce miec swoje 4 kąty z dobrą koleżanką..

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:20:37

Oooj chyba będzie ciężko.. Ja nie mogę kawalerki we Wrocławiu znaleźć w takiej cenie, a co dopiero 2-pokojowe w Warszawie o.O

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:22:29

Cytat
Ditta2584
oj za tą cenę w 100licy to się długo naszukasz.. chyba, że trafisz coś po znajomości

to prawda sama rozglądam się za mieszkaniem ale jednym pokojem samej bo mieszkanie z kimś mi się nie widzi i jak patrzę to ludzie za mieszkanie z kimś czyli np mieszkanie 3 pokojowe i dwa pokoje są do wynajęcia w jednym ktoś mieszka zaczynają się od 900zł w górę bez mediów.

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Wynajem mieszkania WARSZAWA pomocy !

19 sty 2012 - 21:22:43

Cytat
cye_
Cytat
mylenee
Cytat
madziutex
Oj, chyba ciężko będzie. Ja wynajmuję w Kielcach mieszkanie dwupokojowe i nie znajdzie się tańszego niż 1200 + media. Więc w Warszawie chyba tym bardziej...
ja place 1100 + media na sadach :)


dokładnie, moja koleżanka w pruszkowie wynajmowała duże,2 pokojowe mieszkanie za 1 tys. z opłatami.Jak ktoś chce to znajdzie mieszkanie tanie.. ale teraz przed euro to przeginają,dużo jest studentów którzy mieszkają po 3 os w pokoju.. a ja chce miec swoje 4 kąty z dobrą koleżanką..

No nie wiem czy jak kos szuka to znjadzie. Często studenci "przekazują" sobie mieszkania. Szukałam mieszkania 2 miesiące w Krakowie i wszytsko co znajdywałyśmy, w sensie 2 pokoje, to zawsze był jakis kruczek, bądż okropny standard. W Krakowie ogolnie sa drogie mieszkania na wynajem. 2 pokoje to było zazwyczaj 1400 zł. Ja zwracam uwage na dojazd, bo jechanie z Ruczaju 25 minut i przesiadka kompletnie mi nie odpowiadają, z drugiej strony często się mozna zspotkac z ogrzewaniem eleketrycznym, co jest porazką- zimno i drogo. Miałam juz przygodę, że mieszkalam, gdzie byly piecyki elektryczne, to tak bylo zimno, ze z kolezanką sie przeprowadzalysmy w czasie zimy, bo spalysmy pod 2 kołdrami, w szlafrokach, spodniach, swetrach i marzłyśmy -.-' Przygody na studiach z mieszkaniem sa smieszne :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

projekt dla pokoju 30m2