Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:01:47

kochane szafiarki, baardzo prosze o pomoc..
to zdjęcia mojego pokoju, chce go jakoś urządzić.. doradzicie?
meble i łóżko muszą zostac bo nie mam kasy na nowe ;/ łózko nie pościelone, dodaje też zdjęcie jak wygląda złożone.. POŚCIEL OCZYWIŚCIE ZMIENIE, PUFA CHCĘ SOBIE KUPIC CZERWONEGO.
tak więc jaki kolor ścian? czy na ten skosny sufit mogę coś powiesić/przykleic? może jakas fototapeta? jakie fotele + stoliki? jakie foranki? co dokupić? w jakie miejsca te meble poprzestawiać? jakie dekoracje na ściany itp?
proszeeee mówcie co tylko byscie zmieniły.. :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 20:14 przez natshien.

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:05:59

jakieś świeczki czerwone i szare, ozdoby w tym kolorze, na ściany poprzyklejać jakieś naklejki, wyrzuciłabym tego pufa, zmieniła pościel, dodała jakiś obraz, dywan na podłogę i jakieś kwiaty ;)

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:08:20

oczywiście pufa nie będzie, pościeli tez nie. Chodzi mi tak ogólnie co zmienić.. te drobne rzeczy to sama wiem że trzeba heh:) bardzo dziekuje:)

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:08:49

strasznie smutny ten pokój...hmmm może jakieś kolorowe pudełka (u mnie są w sklepie wszystko po 2,99 i te za 5 zł więc bardzo tanio)
-naklejki na ściany,
-jakos ta czerwona zasłonka mi się nie podoba...taka kusa...może soś wiązanego po bokach byłoby lepsze...
-antyramy jakieś kontrastowe...
-poduchy kolorowe,
pufy kolorowe...
-ramki...

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:12:30

ok dziekuje kasiarz141 , zrobię wszystko, dopiero się tam wprowadzilam i polozyłam tylko to co mam - teraz planuje co dokupic i zmienić, dlatego pytam :) a doradzicie mi w kolorze ścian?

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:17:04

wejdz na LEROY MERLIN,wrzuć zdjęcia pokoju ,tam ludzie którzy się znają to ci pomogą?!

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:19:34

jak dla mnie mogla bys sciany szare zrobic a jedna taka czerwona jak masz stolik( np ta sciane na której stoi szafa), a reszte na szaro... I jakis czerwony dywanik by sie przydał najlepiej wlochaty..

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:20:04

Cytat
renia3721
wejdz na LEROY MERLIN,wrzuć zdjęcia pokoju ,tam ludzie którzy się znają to ci pomogą?!

nie wiedziałam, że jest taka stronka. dziękuję.

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:20:05

tez mam pokoik na poddaszu i u mnie jest nawet skos niższy, tam właśnie stoi łóżko jak u Ciebie
przesunęłabym je bliżej szafek
czerwone stoliczki out i kipiłabym jeden większy który mógłby stać z fotelami w tym samym kąciku
co do okna to krótka firanka i takie zmyślne zasłonki po bokach, bo ta firanka co masz niepotrzebnie światło Ci zatrzymuje
pokusiłabym się także o dywan na podłogę
i jak masz więcej pieniędzy to malowanie, sufit nie musi być biały, pomyśl jakie dwa kolory lubisz najbardziej i jednym pomaluj ścianę za łóżkiem i skos a drugim całą resztę

niezweryfikowana
Posty: 755
Ostrzeżenia: 1/5

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:20:26

mam taki sam pokój, to znacczy kształt :D

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:23:26

na skos nic nie dawaj, pomaluj go na jasny kolor, bo jak dasz jakieś wzory lub jakiś ciemny kolor to zmniejszysz pokój o wiele a skos optycznie wyda się że jest bliżej podłogi niż w rzeczywistości jest.

Ja na Twoim miejscu, dokupiłabym jakiś dywan w jednolitym kolorze np czarny, czerwony, kremowy lub zielony.

Świetnie moim zdaniem wygląda czerwień z kremem, bielą lub zielenią, ale taką głębszą typu oliwkową lub trawiastą.

ściany bym pomalowała jedną np na czerwony, a pozostałe na jakiś kremowy albo zielony. Tą za łóżkiem na jasny kolor bym malnęła:)

Znalazłam taki opis, dotyczący czerwieni, bo masz takie dodatki:

najintensywniejsza czerwień. Żywa, rozweselająca wnętrza. Efektownie wygląda połączona z bielą i czernią, ożywiona błękitem. Może to być morski, zielononiebieski odcień lub niebieskoszary.

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:23:31

super sprawa! trza się zalogować i masz mnóstwo modnych pomysłów.
pozdrawiam i miłego urządzania

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:23:50

dałabym czarno-białą tapetę na skos i ścianę na pod nim ;) na etapety wpisz FLOCK 3 - 2554-19 lub

,czerwona pufa to dobry pomysl,osobiscie weszlabym w kolory czern,popiel,biel(ewentualnie krem-na scianach),czerwien;) Mysle,ze wszystko da fajny efekt ;)

ZDJ POKOJU- RATUNKU W URZĄDZENIU GO!

16 sty 2012 - 20:24:36

Cytat
mmm_margareth
tez mam pokoik na poddaszu i u mnie jest nawet skos niższy, tam właśnie stoi łóżko jak u Ciebie
przesunęłabym je bliżej szafek
czerwone stoliczki out i kipiłabym jeden większy który mógłby stać z fotelami w tym samym kąciku
co do okna to krótka firanka i takie zmyślne zasłonki po bokach, bo ta firanka co masz niepotrzebnie światło Ci zatrzymuje
pokusiłabym się także o dywan na podłogę
i jak masz więcej pieniędzy to malowanie, sufit nie musi być biały, pomyśl jakie dwa kolory lubisz najbardziej i jednym pomaluj ścianę za łóżkiem i skos a drugim całą resztę

a myślisz że fotele mam zostawić, czy kupić nowe? sa nowe ale śrenio mi się podobaja, nie wiem jak się prezentują?
ok firanke zmienie, dywan kupię czerwony, a co do malowania- ten skos mogę? myslałam nad ścianami czerwonymi + jakaś ściana szara i na skosie jakas fototapeta + halogeny. co o tym sadzisz?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

romantyczne rzeczy do domu