Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:17:49

Hej dziewczyny,
czy macie może jakąś sprawdzoną golarkę do ubrań? Miałam swoją z MPM taką podobną trochę do żelazka, wiem że są też takie na baterie, ja miałam akurat na prąd. Dobra jest, ale nawet po wielogodzinnym ładowaniu działa bardzo krótko, a koniec końcem ostatnio sie spaliła. Ładować się nie opłaca i chce kupić jakąś bo to w sumie fajna przydatna rzecz:)

Macie jakieś pomysły?

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:20:38

Mialam kilka, bardzo tanich, i wszystkie byly beznadziejne: dzialaly krotko po naladowaniu lub wymianie baterii i szybko sie psuly.

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:20:56

ja kupowałam na allegro nie pamiętam jakiej firmy ale niedroga była(ok.15zł) i jest w porządku także popatrz sobie tam:)

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:23:35

ja miałam na baterie ale jakoś słabo zjadała to wszystko z ubrań.. wyrzuciłam. i nawet nie wiem jakiej była firmy..
ale polecić mogę wzamian .....
tępą maszynkę do golenia nóg ;)
dobra jest np do sweterków, tylko trzeba je naprężyc, żeby nie poprzecinać nic i nie zepsuc ubran :P kiedys widzialam to w programie 'perfekcyjna pani domu' i u mnie się sprawdzilo ;)

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:24:56

ja korzystam z takiej zwykłej ze sklepu po 5zł ale nie mogę na nią narzekać,jest na baterie ja wkładam akumulatory i działa dobrze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 23:31 przez MamaKbusia.

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:25:16

ADLER, ja kupilam za 30zł, gole ja ciagle cos - bo wszystko sie zakludacza :) dziala juz od roku. Jest do niej ladowarka, takze nie placisz za baterie.

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:25:25

ja mam z biedronki :D nie wiem, czy da się ją jeszcze gdzieś dostać...

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:29:23

Dzięki, w sumie praktyczna i tania porada z tą maszynką;) może spróbuje, tylko musze na początek na czymś co w razie czego może pójść na straty:)

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:29:24

Cytat
tailorshop
ja mam z biedronki :D nie wiem, czy da się ją jeszcze gdzieś dostać...
Też mam z Biedrony i powiem, że nie żałuje;) 19zł jakoś kosztowała- na baterię i działa fajnie!:)

GOLARKA DO UBRAŃ

15 sty 2012 - 23:37:49

tak, to dokładnie ta sama. Kupiłam ją hmm..dawno to było, ale chyba po prostu w jakimś sklepie gospodarstwa domowego, kosztowała coś koło 40zł. Jeśli chodzi o efekty to super, gorzej z czasem, bo działa kilkanaście minut na pełnych obrotach a później znów trzeba ładować.
No nic, jak nie znajde nic innego to pewnie kupie po raz trzeci taką samą.

GOLARKA DO UBRAŃ

23 lut 2012 - 15:05:56

Oj tak, golarka do ubrań to według mnie świetny i prosty wynalazek :) Miałam dużo ciuchów, w których głupio mi było chodzić bo były tak zmechacone, a po użyciu tego wyglądały jak nowe, więc różnica ogromna. Trzeba tylko uważać żeby nie natknąć się na jakiś bubel, ta golarka jest dobra z tego co słyszałam.

GOLARKA DO UBRAŃ

23 lut 2012 - 15:10:22

ja mam nie na baterie.dostałam ją gratis do jakiegoś ciuszka.jest taka sobie;)

GOLARKA DO UBRAŃ

07 sie 2012 - 14:00:24

ja sie wlasnie czaje na zakup w lidlu , bo za 12 zl widze w gazetce :) zycie bez golarki do ubran to jakas masakra heheh

GOLARKA DO UBRAŃ

07 sie 2012 - 14:02:19

Kupiłam ostatnio w kauflandzie za bodajże 12,99 zł taką właśnie na baterie, chińszczyzna, ale się sprawdza :)

GOLARKA DO UBRAŃ

07 sie 2012 - 14:02:53

Ja kupiłam golarke do ubrań na baterie w biedronce z pół roku temu i do dziś dobrze mi służy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płyta indukcyjna czy ceramiczna?