Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

maly remoncik

25 gru 2011 - 12:14:35

Dziewczyny pomozcie;d
Chce odnowic sobie pokoj ale jest bardzo maly i nie mam pojecia jak to wszystko dopasowac do siebie.
Ogladalam kiedys wasze pomysly i bylam zachwycona.
Dodaje 'projekt; mojego pokoiku i zdjecie mebli jakie bym chciala (cos podobnego)
W tym musi sie zmiescic moja lampa stojaca, mala kanapa i lustro wiszace ;D
czekam na pomysly co gdzie i jak ;D




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-25 12:22 przez 92agata92.

maly remoncik

25 gru 2011 - 12:28:11

meble na jednej ścianie, kanapa na drugiej, lustro przy drzwiach, a lampa gdzie chcesz :D

maly remoncik

25 gru 2011 - 12:28:44

Wiesz co? Moja garderoba jest większa.
Ale do rzeczy.
1. Lustro na prawo od drzwi. W rogu stojąca lampa. Na prawej ścianie
tapczan a naprzeciw mebelki.
2. Meble po prawej, tapczan po lewej, za nim lampa stojąca w rogu obok
okna. Lustro obok drzwi.

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

maly remoncik

25 gru 2011 - 13:10:27

Cytat
Pallas_Atena
Wiesz co? Moja garderoba jest większa.
Ale do rzeczy.
1. Lustro na prawo od drzwi. W rogu stojąca lampa. Na prawej ścianie
tapczan a naprzeciw mebelki.
2. Meble po prawej, tapczan po lewej, za nim lampa stojąca w rogu obok
okna. Lustro obok drzwi.

wlasnie to jest najgorsze. mam dwa pokoje -jeden do spania drugi dzienny - i oba sa takie male. dlatego w tym gdzie spie (jest troche wiekszy) chcialam miec wszystkie rzeczy a ten zrobic taki sobie o;D

Kombinowalam tez zeby zrobic jeden duzy ale tak nie chce bo za rok sie wyprowadzam.

Ps. Bardzo sie ciesze ze masz wieksza garderobe ;d

maly remoncik

25 gru 2011 - 13:38:51

Cytat

Wiesz co? Moja garderoba jest większa.
Aha super, to co ma autorka wątku w związku z tym zrobić? Wykupić mieszkanie sąsiada i wyburzyć ściany? Nie każdy ma ogromne pokoje w mieszkaniu, ja też mam taki mały pokój, co więcej, muszę go dzielić z siostrą a obie jesteśmy dorosłe. I żyjemy.

A co do umeblowania, to polecam wejść na stronę np. Ikei, tam są super inspiracje do małych wnętrz. Najbardziej podoba mi się pokój z dwoma szezlongami po środku.
A co do Twojego pokoju, to postawiłabym kanapę na prawej ścianie, obok niej, od strony drzwi- szafę. obok drzwi lustro. W rogu ściany z oknem i prawej- lampa. Na lewej ścianie regał i telewizor, część pozostawiłabym względnie pustą- z jakimiś półkami, zdjęciami itd. Nie wiem czy chcesz tam wstawiać jakieś biurko? Mam identyczny układ pokoju, tylko drzwi po środku ściany:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-25 13:41 przez Zuosnica.

maly remoncik

25 gru 2011 - 13:41:04

w którą stronę drzwi się otwierają?

maly remoncik

25 gru 2011 - 13:41:48

przepraszam, że tak nie w temacie, ale bardzo proszę o pomoc:
szafiarenka.pl/ 8/5003245/komentarz-neutralny-kto-ma-racje.html

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

maly remoncik

25 gru 2011 - 14:48:28

Cytat
Zuosnica
Cytat

Wiesz co? Moja garderoba jest większa.
Aha super, to co ma autorka wątku w związku z tym zrobić? Wykupić mieszkanie sąsiada i wyburzyć ściany? Nie każdy ma ogromne pokoje w mieszkaniu, ja też mam taki mały pokój, co więcej, muszę go dzielić z siostrą a obie jesteśmy dorosłe. I żyjemy.

A co do umeblowania, to polecam wejść na stronę np. Ikei, tam są super inspiracje do małych wnętrz. Najbardziej podoba mi się pokój z dwoma szezlongami po środku.
A co do Twojego pokoju, to postawiłabym kanapę na prawej ścianie, obok niej, od strony drzwi- szafę. obok drzwi lustro. W rogu ściany z oknem i prawej- lampa. Na lewej ścianie regał i telewizor, część pozostawiłabym względnie pustą- z jakimiś półkami, zdjęciami itd. Nie wiem czy chcesz tam wstawiać jakieś biurko? Mam identyczny układ pokoju, tylko drzwi po środku ściany:)

dziekuje bardzo;)


drzwi otwieraja sie do srodka pokoju;/

maly remoncik

27 gru 2011 - 14:35:48

Ja mogę doradzić odnośnie elektroniki:) ostatnio też robiłam remont pokoju, biegałam jak szalona po sklepach za kablami, gniazkami i innymi dziwnymi rzeczami;/straciłam na to wiele czasu, później znajoma powiedziała mi o sklepie internetowym http://sklep.cseie.com.pl/ wszystko można spokojnie sprawdzić, wiele produktów jest dostępnych;) polecam szczególnie samodzielnym kobietom:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ściana jak sadzicie?