Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 09:17:30

witam jestem na etapie zmiany łazienki :) szukam tanich i fajnych płytek w Sląskim gdzie mozna a nabyc wiecie może?

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 09:20:15

Odwiedź Leroy Merlin i OBI w castoramie strasznie drogo.
Ja mam skromną zieloną,zwykła łazienkę :) Płytki kupowalam w OBI.

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 09:29:47

jak gdzie?
w sklepach budowlanych - bo chyba w domu w garażu nikt nie sprzedaje.
Sorry - ale takie pytania doprowadzają mnie do białej gorączki - gdzie mogę kupić płytki - no chyba nie w piekarni.
Osobiście polecam płytki z Opoczna.
Wejdź sobie na ich stronę masz dużo do wyboru.
A gdzie kupisz - to prócz stron internetowych to sklepy jakie podano Ci wyżej.

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 09:36:08

Cytat
soleiasta
jak gdzie?
w sklepach budowlanych - bo chyba w domu w garażu nikt nie sprzedaje.
Sorry - ale takie pytania doprowadzają mnie do białej gorączki - gdzie mogę kupić płytki - no chyba nie w piekarni.
Osobiście polecam płytki z Opoczna.
Wejdź sobie na ich stronę masz dużo do wyboru.
A gdzie kupisz - to prócz stron internetowych to sklepy jakie podano Ci wyżej.

zabłysłaś... nie wiem czy orientujesz sie ale rynek bywa rózny , cenny sa tez różne, pytanie było proste pytalam o sklepy hurownie które sa sprawdzone, sklepy w miastach konkrety! a kolezanka sfrustrowana od rana , nikt nie mówi ze musisz czytać forum i pisac posty

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 10:57:15

nie jestem sfrustrowana, tylko zadałaś dziwne pytanie.
Przecież płytek nie kupisz w piekarni tylko właśnie w hurtowniach sklepach właśnie z takimi materiałami - sama sobie na to pytanie odpowiedziałaś.
Ja prócz tego podałam Ci jeszcze przykład tron od producenta jak juz wybierzesz wzór.
Ale jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem to tak właśnie wychodzi - że niby sfrustrowana jestem i że niby mam się nie udzielać.
Udzieliłam się bo prócz tego że zaznaczyłam iż płytek nie kupisz w piekarni, to podałam jeszcze Ci gdzie możesz płytki kupić i podałam Ci sprawdzoną firmę, ale jak widzę to pominęłaś i wolałaś się skupić na tym że wytknęłam Ci głupie pytanie.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 11:01:20

nawet watek o płytkach wywołuje kłótnię ale jaja:D

Płytki z PARADYŻA są ładne ale chyba drogie no ewentualnie może trafisz gdzies na promocje:)

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 11:03:28

soleiasta - strasznie tu wrażliwe laski są, co krok to obraza, bo czytać ze zrozumieniem nie potrafią,

do autorki - pytanie było tak sformułowane,że aż się cisnęło napisać : w hurtowni z płytkami

ja polecam zorientować się w firmach i ich cenach w necie, a potem szukac najbliżej siebie sklepu z płytkami danej firmy

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 11:07:49

Cytat
modliszka80
nawet watek o płytkach wywołuje kłótnię ale jaja:D

Płytki z PARADYŻA są ładne ale chyba drogie no ewentualnie może trafisz gdzies na promocje:)

U mnie w sobotę zakończył się remont łazienki i wybraliśmy właśnie płytki PARADYŻ SENSUAL... boskie, ale do tanich nie należą! hhhmmm albo ładnie albo tanio...

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

22 lis 2011 - 11:09:11

ostatnio robiłam łazienkę,objechałam cały śląsk w poszukiwaniu płytek, poczynając od małych sklepów z takimi rzeczami, po większe hurtownie ale skończyło się na tym że kupiliśmy w OBI, z cersanitu. A na podłoge do przedpokoju i kuchni kupiłam przez neta płytki z paradyża, dużo tańsze niż w sklepie ale i tak 90 zł za metr, no ale to na lata więc nie ma co żałować:)

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

19 sty 2012 - 12:52:00

Poszukaj w internecie może jakiś hurtowni gdzie można kupić płytki.
Mieszkam w Gdyni i byłam w paru fajnych hurtowniach gdzie można kupić świetne płytki np Paradyż w konkurencyjnych cenach w stosunku do sklepów czy też Allegro.

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

24 sty 2012 - 16:57:23

Ja kupiłam przez internet właśnie płytki Paradyż i nie są jakoś powalająco drogie mam trzy kolory z seri Concert bianko, orange i verde [Moderacja - link] płaciłam po około 34 zł za metr, droższe oczywiście są dekory około 20 zł za sztukę ale łazienkę mam niewielką więc nie wyszło to drogo. Pewnie mają też droższe płytki ale mi spodobały się takie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 16:53 przez moderator.

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

15 maj 2012 - 22:09:11

moze znajdziesz cos tutaj [Moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 16:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

10 lip 2013 - 12:37:13

Całego wyposażenia łazienki szukaj u nich - [Moderacja - link] Generalnie, każdy element można kupić za znacznie mniejsze pieniądze, należy tylko w odpowiedni sposób cały proces zorganizować... bez pochopnych zakupów, a wtedy wszystko będzie ok...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 16:53 przez moderator.

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

10 lip 2013 - 16:00:32

hej ja właśnie jestem po wyborze łazienek. osobiście polem firmę Paradyż. ja wybrałam akurat paradyż kwadro lucerna. kupowałam płytki przez internet, gdyż w porównaniu z tymi samymi płytkami w sklepie maisto ( Wałcz) były 1000 zł tańsze !!!! już z wliczoną przesylką naprawde polecam :P

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

tanie ii fajne plytki do łazienki:)

08 sie 2013 - 11:33:49

ja płytki zamawiałam przez internet z dostawą do domu w sklepie [Moderacja - link] mają bardzo konkurencyjne ceny, w zależności od marki i modelu można nawet kupić o połowę taniej niż w sklepach stacjonarnych, a transport powyżej 3 500 zł jest gratis, a przy remoncie przeważnie wychodzi ponad tą kwotę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 16:53 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ogrzewanie