Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:07:42

Moja przyjaciółka ma tak samo, od wielu lat.. identyczna sytuacja. Dziewczyno on się nie wyprowadzi, jeśli nie zaczniecie działać.. Dowiedz się czy Twoja mama może go wymeldować, ale chyba nie? Musisz zgłaszać każde posuniecie jego na policje. Najlepiej pojedź z mamą na komisariat i zgłoś o przestępstwie. On się znęca nad wami psychicznie! Może dostanie wtedy nakaz wyprowadzki.. Bez walki się go nie pozbędziesz.. Wiem co czujesz, jaki to ból, moja ukochana przyjaciółka przeżywa to samo.. ;(

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:07:47

Najlepiej zapytać kogoś kto zna się na tym, iśc na policje albo do kogoś kto się zajmuje sprawami mieszkalnymi i zna prawo.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:09:40

moja mama na dobrych ludzi wychowala moje rodzentwo, oprocz tego brata mam drugiego brata i siostre.
Tylko on jest inny, zakala rodziny.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:09:48

Cytat
lawenda89
Może lepiej zając się tym problemem

na to to już jest za późno!

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:14:04

Cytat
matylda_jasmin
groźby i niszczenie mienia - zgłosić na policję
a jego wymeldować - mama ma do tego pełne prawo i raczej nie będzie kłopotu jeśli pójdzie z jego dowodem tam
najprościej: zmienić zamki, spakować mu walizki, wystawić za drzwi
śmieszne,żeby 30 letni facet z mamusią mieszkał, co on pracy i zycia własnego nie ma?

a od kiedy to można kogoś wymeldować?? On musiałby pójść sam się wymeldować lub musiałby przebywać poza miejscem zamieszkania dłużej niż 3 miesiące.
Można zgłosić sprawę na policję o znęcanie psychiczne a do sądu o eksmisję.

Zgłoszenie przestępstwa na policji będzie się wiązać z tym, że siądzie na niego prokurator i prawdopodobnie pójdzie siedzieć. Wzywajcie policję za każdym razem kiedy się awanturuje żeby mieć jak najwięcej dowodów na to co on wyczynia a dzwoniąc na policję należy podkreślać, że boicie się o swoje zdrowie i życie. Wtedy przyjadą bardzo szybko !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 13:17 przez bad666girl.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:15:21

sprawy o eksmisje naczesciej ciagna sie miesiacami i czesto z negatywnym skutkiem.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:18:51

Cytat
bad666girl
Cytat
matylda_jasmin
groźby i niszczenie mienia - zgłosić na policję
a jego wymeldować - mama ma do tego pełne prawo i raczej nie będzie kłopotu jeśli pójdzie z jego dowodem tam
najprościej: zmienić zamki, spakować mu walizki, wystawić za drzwi
śmieszne,żeby 30 letni facet z mamusią mieszkał, co on pracy i zycia własnego nie ma?

a od kiedy to można kogoś wymeldować?? On musiałby pójść sam się wymeldować lub musiałby przebywać poza miejscem zamieszkania dłużej niż 3 miesiące.
Można zgłosić sprawę na policję o znęcanie psychiczne a do sądu o eksmisję.

można, można, trzeba to tylko sprytnie zrobić ;-), dlatego napisałam o zabraniu jego dowodu i papierka,że jest się właścicielem mieszkania/domu lub poczekać do marca 2012 - od marca najprawdopodobniej o ile rząd nic nie wymysli będzie zniesiony obowiązek meldunkowy w ogóle

O policji - skoro pije i się awanturuje i do tego kieruje pod adresem rodziny groźby karalne - trzeba zgłosić

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:19:52

Cytat
oCytrynkao
sprawy o eksmisje naczesciej ciagna sie miesiacami i czesto z negatywnym skutkiem.

Z takim podejściem nic nie wskórasz. Jak nic nie zaczniesz robić, to będzie jeszcze gorzej. Nikt za was nie wyrzuci go z domu.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:22:18

matylda_jasmin dziekuje za twoje rady sa bardzo cenne.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:23:49

Niech traktuje dzieci ''równo'' pewnie ma swoich pupilów
a brat się czuje gorszy !!!!!!!!!!

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:28:35

Cytat
agrafkab
Niech traktuje dzieci ''równo'' pewnie ma swoich pupilów
a brat się czuje gorszy !!!!!!!!!!

widac, nie potrafisz siebie wyobrazic w mojej sytuacji. Nikt nikogo nie wyrzucalby z domu od tak.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:30:26

Cytat
agrafkab
Niech traktuje dzieci ''równo'' pewnie ma swoich pupilów
a brat się czuje gorszy !!!!!!!!!!


jejku jak to łatwo oceniac innych nie majac zielonego pojeci o sprawie. a moze o sobie piszesz co?

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:31:00

Myślę że on tak się zachowuje z matki powodu

Cytat
modliszka80
Cytat
agrafkab
Niech traktuje dzieci ''równo'' pewnie ma swoich pupilów
a brat się czuje gorszy !!!!!!!!!!


jejku jak to łatwo oceniac innych nie majac zielonego pojeci o sprawie. a moze o sobie piszesz co?
O tobie zołzo !!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 13:32 przez agrafkab.

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:32:52

albo policja albo na chamstwo reagowac chamstwem. :P niestety.

prosze o pomoc.
http://szafiarenka.pl/9/4802440/podwojne-zycie-kocham-ich-obu.html

POMOCY! dom, wielki problem.

02 lis 2011 - 13:37:31

agrafkab - jak zwykle wypisujesz głupoty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester lokal Rzeszów