Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

2 tys na wszystko? szafy zaczynają sie od 2 tys

Mój brat do swojego pierwszego mieszkania urządzał się na allegro :) I stykło 2 tys. Kupił meblościankę SAMBA i kanapę lotos. Wpisz to w wyszukiwarkę all i zobacz. Na żywo wygląda jeszcze lepiej (wiem, że to meble drugiego gatunku, ale za tą cenę warto).
Kolory kanapy można zmieniać. Meblościanka też ma róże wzory.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 15:02 przez Dunphy.

ja dałam za dwie komody regał szafe i ławe 1300zł
powinno ci w zupełnosci wystarczyc

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Ja córce caly pokój zrobiłam za 3 tyś. - meble z łóżkiem , malowanie i dodatki . 2 tyś na meble starczy w zupełności. Na all można fajne i niedrogie melbe kupić :)))

Ja kupowałam w kwietniu zestaw:podwójna szafa ubraniowa, duża komoda, mniejsza komoda, witrynka, barek i rtv, oraz dwie wiszące półki w Bodziu, za wszystko mi wyszło 2009 zł, czyli jak za taki zestaw to moim zdanie śmieszne pieniądze. Dostępne są w wielu kolorach ale ja mam ciemno- jasne.



Moim zdaniem ikea jest strasznie droga a jakość bardzo słaba, A może pojeździj sobie po szrotach? Tam jest wiele ładnych rzeczy i kilka razy tańszych niż w sklepach a to, że używane łóżko to przecież zawsze możesz dokupić nowy materac.

Ja bym pomalowała na ecru + na głownej ścianie najbardziej odsłoniętej poziomy taki gryby pas brązu :)

Cytat
marka504
ja dałam za dwie komody regał szafe i ławe 1300zł
powinno ci w zupełnosci wystarczyc

a gdzie kupowałaś meble? :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

To wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz urządzić swój pokój. Powiem Ci, że sporo ciekawych jest na esmebel.com Spodobają Ci się szczególnie, jeżeli lubisz meble drewniane. Moim zdaniem pokoje w drewnie mają swój specyficzny klimat i są bardzo przytulne. No ale oczywiście to musisz już sama się o tym przekonać :)

ja właśnie skończyłam remont. Ciemnobrązowe fajne meble i nie drogie i jak się kupuje więcej można się trochę potargować są w Meblach Holenderskich (Kraków). Kolorów Ci polecać nie będę bo ja wolę żywsze kolory więc raczej się nie przydam ale ja bym Ci poleciła strony o wnętrzach gdzie masz pokazane różne style i możesz się inspirować. Ja dużo fajnych rzeczy znalazłam na domplusdom.pl i meble i zestawienia materiałowe i inne różne dziwne rady.
Powodzenie i ostrożnie dobieraj kolory żebyś później nie musiała wszystkiego zmieniać jak wyjdzie za ponuro albo jak będziesz się źle czuła.

moze kawa z mlekiem i jakis pustynny zolc?:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile na budowę domu???