Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biokominek

07 paź 2011 - 21:19:07

Zastanawiam się czy to dobry pomysł zrobić sobie w domu biokominek,znalazłam już fajną firmę do wykonania go.
To mnie przekonało o tymzły/color]
"W biokominku na biopaliwo płonie żywy ogień,niewysuszający powietrza tak, jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego kominka. W biokominku spalane jest biopaliwo, którego głównym składnikiem jest bioetanol. Jego skład sprawia, że produktem bezdymnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla w stężęniu podobnym do składu w ludzkim wydychanym powietrzu.
Biokominek nie wymaga przewodu kominowego! ..."




Chętnie poznał opinie innych ludzi na ten temat,czy faktycznie jest to dobry pomysł???
Gdyby ktoś chciał namiary na firmę podam na priv.
Pozdrawiam

Biokominek

08 paź 2011 - 19:31:33

niestety nie pomogę :) a ile taka przyjemność kosztuje?:)

Biokominek

10 paź 2011 - 08:36:07

Bardzo dobry pomysł, o ile nie chcesz używac biokominka do ogrzewania. Polecam np ten Planiki, sterowany pilotem :)



Biokominek

08 paź 2012 - 23:34:47

odświeże temat .
Czy któraś ma w domu/mieszkaniu biokominek ?

Biokominek

08 paź 2012 - 23:39:09

Ja mam w domu biokominek od niedawna. Klimat prawdziwego kominka. Daje trochę ciepła. Łatwy w montażu jak i obsłudze. Ogólnie polecam. :)

Biokominek

08 paź 2012 - 23:45:55

odświezam

Ma któras w domu/ mieszkaniu biokominek ?
cos mi się szafa zawiesza i identyczna wiadomosc dodała się 2 razy ;/

Mamy zamiar zamontowac w mieszkaniu ogrzewanie promiennikowe ( moze ktoras ma ;p i moze powiedziec czy warto)

A kominek mialby byc ozdobą ... moze ktroszke dogrzac .
Czy jest w stanie ogrzac ok. 20m pokoj ?
Czy drogi jest w utrzymaniu ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 23:48 przez oleczka089.

Biokominek

08 paź 2012 - 23:52:31

reklama ;/ patrzcie nawet na login;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 23:56 przez SzafireLady.

Biokominek

08 paź 2012 - 23:56:36

Sam biokominek nie ogrzeje Ci pokój na pewno, może dogrzać. Czy jest drogi w utrzymaniu biopaliwo kosztuje koło 50zł za 5l, ale warto kupić więcej litrów na raz będzie taniej. 1 litr spala się koło 6-9godzin.

Biokominek

20 paź 2021 - 11:26:13

Biokominek jest bardzo ciekawym pomysłem, ale na pewno nie jako główne źródło ogrzewania. Jeżeli jest to bardziej ozdoba lub ogrzanie małego pokoju, to jak najbardziej tak:). Ja swój kominek zakupiłam kilka miesięcy temu do mojego mieszkania i jak na razie sprawdza się idealnie. Oczywiście nadal jestem fanką kominka na drewno, bo daje więcej ciepła, ale biokominek jest najlepszą opcją jeżeli szukamy czegoś z prawdziwym płomieniem i jako piękny dodatek do pomieszczenia:)

Biokominek

03 paź 2022 - 22:31:53

no jasne ze tak, biokominek to swietny pomysl wyglada pieknie i dodaje uroku, ja mam z firmy kratki

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

Biokominek

07 lut 2023 - 14:03:23

Ja uwielbiam nasz biokominek. Z polecenia zdecydowaliśmy się na kratki. Swoją drogą wiecie że biokominki moga sluzyc do aromaterapi? Np. olejek eukaliptusowy zadziała przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie i antydepresyjnie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CENA WODY WE WSPÓLNOCIE INNA NIŻ W CAŁYM MIEŚCIE???Koszalin