Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

48 minut temu

sprawdzony stomatolog

52 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:40:38

cudowny zupełnie w moim stylu ^^

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:41:52

Moim zdnaiem cudo

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:05

Cytat
villemo-86
paradoksalnie bardziej widac zwykly kurz na ciemnych lub sredniego koloru meblach niz na jasnych, mialam tak urzadzony pokoj kiedy mieszkalam u moich rodzicow, do tego mialam wrzosowe ściany z recznie malowanym roslinnym ornamentem na scianie, znajomi jak to widzieli byli zachwycenia, pokoj przytulny i wcale nie wymagal jakiegos wiekszego sprzatania aha podlogi mialam koloru zlamanej szarosci, jasne meble - polecam :)
biel mebli moze byc zlamana szaroscia, bezem , cappucino, wtedy nie beda widoczne tak bardzo zabrudzenia aha no i polecam meble z widocznymi słojami drewna, np impregnowane meble przemalowane olejobejcą


dokladnie, mam w planach poszukac fajnych, starych mebli, zjechac papierem sciernym,zeby odslonic naturalne drewno i wtedy przemalowac zlamana biela, tak by przebijjalo gdzie nie gdzie drewno :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:33

ja wprost uwielbiam taki styl, troszkę w ten deseń mamy przedpokój urządzony ... bo sypialnie mamy ściany w pudrowy róż z jasno brązowymi mebelkami.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:46

uwielbiam ten styl. Sama teraz urządzam swoją sypialnię, ale bardziej w stylu shabby chic (też bardzo kobiecy, romantyczny). Ściany pomalowałam na tajemniczy ogród (ciepły fiolet) i koronkowy róż. Inspiruję się ulicami Paryża, Francją. Meble będą białe, łóżko z Ikei Leirvik (stalowe), do tego okrągła duża moskitiera. Zamówiłam właśnie kinkiety ogrodowe, wyglądają jak takie paryskie latarenki, oczywiście białe z matową szybką. Na koniec już tylko drobne elementy jak czarno białe zdjęcia w ramkach. Zasłony już mam w motyw kwiatowy, długie, angielskie. Dopełnieniem byłaby toaletka z Ikei Hemnes, ale jak na razie mogę sobie pozwolić tylko na duże, żeliwne lustro. Jak już wszystko skończę i dopracuje, to na pewno wstawię zdjęcia :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:46:22

drewnianą podłogę ciężko utrzymać w dobrym stanie
a i tych drobiazgów za dużo przy ścieraniu kurzy szału bym chyba dostała
podsumowując ładne ale bardzo niepraktyczne

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:46:36

ślicznie!
uwielbiam taki styl! podoba mi się też styl włoski, bardzo podobny, szczególnie jeśli chodzi o kolory. ale najpiękniejsze w tym wszystkim są meble.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:47:47

Cytat
anecia94a
uwielbiam ten styl. Sama teraz urządzam swoją sypialnię, ale bardziej w stylu shabby chic (też bardzo kobiecy, romantyczny). Ściany pomalowałam na tajemniczy ogród (ciepły fiolet) i koronkowy róż. Inspiruję się ulicami Paryża, Francją. Meble będą białe, łóżko z Ikei Leirvik (stalowe), do tego okrągła duża moskitiera. Zamówiłam właśnie kinkiety ogrodowe, wyglądają jak takie paryskie latarenki, oczywiście białe z matową szybką. Na koniec już tylko drobne elementy jak czarno białe zdjęcia w ramkach. Zasłony już mam w motyw kwiatowy, długie, angielskie. Dopełnieniem byłaby toaletka z Ikei Hemnes, ale jak na razie mogę sobie pozwolić tylko na duże, żeliwne lustro. Jak już wszystko skończę i dopracuje, to na pewno wstawię zdjęcia :)

no licze na te zdjecia, bo brzmi bajecznie :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:49:46

super,
polecam sklep lovely home ;)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:52:35

Kocham ten styl :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:52:53

mnie się nie podoba lobię minimalizm poza tym wygląda trochę niechlujnie takie niedomalowane meble...wiem wiem ze to tak właśnie ma być ;] ale niektóre elementy shabby chic bardzo mi się podobają i wstawię u siebie w domu ;]

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:56:12

swietny jest tez powoli urzadam mieszkanko w tym stylu ale wiekszosc mebli robi mi znajomy bo wychodzi taniej a meble takie same jak w sklepach tylko ze tansze:)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:10:56

świetnie, bardzo mi się podoba, ja mam dom bardziej w stylu wiejskim-sielskim, trochę retro ale ten jest pierwszy w kolejce jeśli kiedyś będę coś zmieniać :)
cudo, ja czułabym się tam komfortowo, bezpiecznie i mogłabym się odprężyć :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:13:08

A ja wole bardziej nowoczesne wnętrza ;) ale fakt, bardzo przytulnie

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:14:59

na zdjęciach fajnie to wygląda, ale wydaje się być mało praktyczny
za dużo wszystkiego,
mieszkanie w tym stylu będzie zimne, wolę przytulne kąty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Darowizna-podatek