Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:36:48

witam dziewczyny szykuje sie własnie do zakupu pościeli(poszewek) i zastanawiam sie czy znacie jakas firme która ma ja w dobrej jakosci lub którys sklep na allegro.
ostatnim razem posciel kupowałam jak były jeszcze z kory ale teraz jest satyna bawełniana, bawełna albo zwykła satyna.
jesli chodzi o cene to w granicach 50-60 zł

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:39:55

za 50 - 60 zł to jakość średnia chyba będzie :)

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:41:17

ja widziałam ostatnio na allegro z merinosa w atrakcyjnej cenie ale drozsza niz 60 zł

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:43:00

niestety lepszej jakości posciel kosztuje od mniej więcej 80-90 w zwyż a ja polecam bawełne z satyną -rewelacja.Na zimę super jest z flaneli

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:48:34

tak, bawełna z satyną jest najlepsza. przemiła w dotyku i dobra jakościowo. no ale musisz na takie cos szykowac ponad 100zl. do 50 nie kupisz nic ciekawego, a na pewno nie na alegro ;] moze poczekaj jesczze troche, odłóż więcej pieniazkow i kup cos fajniejszego :)

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:51:34

ja na allegro kupiłam dwie pościele za 100 zł ale to rok temu bardzo fajne w dotyku i bardzo ładne kolorki ,wzory

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:54:43

Cytat
iris55
tak, bawełna z satyną jest najlepsza. przemiła w dotyku i dobra jakościowo. no ale musisz na takie cos szykowac ponad 100zl. do 50 nie kupisz nic ciekawego, a na pewno nie na alegro ;] moze poczekaj jesczze troche, odłóż więcej pieniazkow i kup cos fajniejszego :)

dokładnie

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 08:59:14

Cytat
banulka
Cytat
iris55
tak, bawełna z satyną jest najlepsza. przemiła w dotyku i dobra jakościowo. no ale musisz na takie cos szykowac ponad 100zl. do 50 nie kupisz nic ciekawego, a na pewno nie na alegro ;] moze poczekaj jesczze troche, odłóż więcej pieniazkow i kup cos fajniejszego :)

dokładnie
zgadzam sie.

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 09:01:06

a ja uważam, ze za 50-60 zł można kupić już coś ciekawego. Ja mam dwa komplety kupione na rynku i sprawują się dużo lepiej niż komplet ze sklepu za ponad 100 zł. Wszystkie trzy z bawełny satynowej. Także cena niekoniecznie musi być wyznacznikiem jakości.

komplet pościeli

26 wrz 2011 - 09:02:06

ostatnio na grouponie sa posciele, ja kupiłam dwie 29zł za jedną (oczywiscie kupiłam groupony) i są rewelacyjne, jestem bardzo zadowolona. Sklep nazywa się FARO, mozna zamowic przez internet chyba.Parę dni temu tez były jakies posciele na grouponie albo gruperze.Moze cos jeszcze będzie w najblizszym czasie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 09:03 przez EWELINA853.

komplet pościeli

29 gru 2011 - 11:22:37

Cytat
julatoja
Cytat
banulka
Cytat
iris55
tak, bawełna z satyną jest najlepsza. przemiła w dotyku i dobra jakościowo. no ale musisz na takie cos szykowac ponad 100zl. do 50 nie kupisz nic ciekawego, a na pewno nie na alegro ;] moze poczekaj jesczze troche, odłóż więcej pieniazkow i kup cos fajniejszego :)

dokładnie
zgadzam sie.

Mam dokładnie takie same zdanie i doświadczenia kiedyś kupiłam pseudo bawełnianą pościel na allegro i okazała się do bani później po dwóch praniach nie nadawała się do niczego. Jakiś czas temu spraiłam sobie tą POŚCIEL SATYNOWĄ i jestem bardzo zadowolona, ważne aby była naprawdę w 100 % bawełniana a nie plastikowa. W końcu porządną pościel kupuje się dość rzadko więc warto zainwestować w jakąś porządna.

Pozdrawiam :)

komplet pościeli

10 paź 2022 - 09:24:50

Komplety pościeli mogą być przeróżne. kolorowe, różnych wielkości albo mogą składać się z dwóch poduszek. Wszystko zależy co potrzebujesz w danym momencie. Ja osobiście polecam komplety pościeli
https://quickoutlet.pl/83-tekstylia . Jest bardzo duży wybór pościeli. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

adaptacja strychu