Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:42:43

Dziewczyny, ratunku!
Rano zatkał mi się odpływ w wannie!Luby mój walczy z nim cały dzień, kreta to tam wlał chyba z litr, wszelkie włosy itd, które się dało zostały wybrane a woda nadal stoi!Nie wiem już co mam zrobić, wszelkie znane mi metody zawiodły, a tu 4 osoby w mieszkaniu, dorosłe, po jutrze wprowadzają nam się nowi współlokatorzy to będzie nas sześcioro. Jak się wykąpać...?W końcu miałam czas włosy zafarbować i taki psikus;/

Może znacie jakieś niekonwencjonalne metody odtykania rur?Nie mam takiej gumowej przetykaczki, w niedzielę nie było gdzie kupić, a po marketach nie miałam jak jeździć ...

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:44:55

Hydraulik i tzw sprężyna :)).

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:45:01

U mnie zawsze KRET pomaga,także nie wiem co doradzić:)

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:45:14

nie znam chyba potrzebujesz hydraulika

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:46:25

spręzyna, przepychaczka jeśli to nic nie da to tylko hydraulik

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:46:57

Też miałam taką sytuację w poprzednim mieszkaniu. Niestety jak kret nie pomaga to hydraulik :( Nam się coś z rurami stało.

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:47:07

Spirala do udrazniania rur- w 95% skuteczna. Moze od kogos pożyczcie.

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:47:13

chyba trzeba bardziej dbać o wannę i włosy oraz te itd,o których pisałaś częściej tzn. regularnie wyjmować.. fe :/

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:48:39

Cytat
Asztarte
Dziewczyny, ratunku!
Rano zatkał mi się odpływ w wannie!Luby mój walczy z nim cały dzień, kreta to tam wlał chyba z litr, wszelkie włosy itd, które się dało zostały wybrane a woda nadal stoi!Nie wiem już co mam zrobić, wszelkie znane mi metody zawiodły, a tu 4 osoby w mieszkaniu, dorosłe, po jutrze wprowadzają nam się nowi współlokatorzy to będzie nas sześcioro. Jak się wykąpać...?W końcu miałam czas włosy zafarbować i taki psikus;/

Może znacie jakieś niekonwencjonalne metody odtykania rur?Nie mam takiej gumowej przetykaczki, w niedzielę nie było gdzie kupić, a po marketach nie miałam jak jeździć ...

kup granulki (tylko granulki) kreta , wsyp na 15 minut potem zalej wrzatkiem z czajnika :) u mnie dziala

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:48:40


Bardzo pomaga :p

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:50:02

Wlasnie chcialam polecic "Kreta"ale widze ze juz probowalas i nic:/to sprobuj wlac ocet i sode oczyszczona moze to jakos pomoze,a jak nie to hydraulik.

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:50:25

sprężyna - Twój facet powinien na to wpaśc juz dawno :>

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:51:50

Własnie...jest ten problem, że mieszkam ze współlokatorami od niedawna i zapchana(zapychała się i zapychała, ja to odtykałam, ale dziś odmówiła współpracy całkowicie) wanna to taka spuścizna po poprzednich. Ja za siebie i Lubego dbam, ale nie będę uczyć obcych ludzi higieny, choć może powinnam?

Niestety obawiam się, że ten hydraulik będzie konieczny...Nie orientujecie się ile może coś takiego kosztować?Jak na warunki wrocławskie/dużego miasta...

Cytat
Sepulturka
kup granulki (tylko granulki) kreta , wsyp na 15 minut potem zalej wrzatkiem z czajnika :) u mnie dziala
tego kreta to ja już wsypałam (i wlałam, bo mam teraz oba) chyba tonę!Nie działa
Cytat
dinana
sprężyna - Twój facet powinien na to wpaśc juz dawno :>

wpadł, ale skąd coś takiego wytrzasnąć w niedzielę po południu?próbowaliśmy starym wieszakiem, jakimiś dziwnymi rzeczami,ale to wszystko na nic...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-18 19:54 przez Asztarte.

Zatkany odpływ w wannie

18 wrz 2011 - 19:55:01

Odkręcasz syfon czyścisz - wkręcasz sprężynę, zaoszczędzisz ze 100zł-bo tyle by hydraulik wziął.
Głupie mydliny osadzają się i już zatkane na amen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kominek, Kto ma??