Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :) Może pomożecie ? Chcę zrobić sobie pokój . Od podstaw dobrać kolory ścian,kanapę,meble itp
Może macie jakieś fajne pokoje i mogłybyście się podzielić ze mną swoimi pomysłami na pokój może mi to coś pomoże.
Mam 2 pomysły ale nie wiem czy nie będzie aż przesadnie. Dodam ,że nie mam dużego pokoju . :)Czekam na jakieś pomysły

Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

polecam Ci stronkę:
http://www.designsponge.com/category/sneak-peeks

są świetne aranżacje, pomysły, DIY

Mój pokój ma ok. 11 m2.
ściany jasno szare, na jednej największej ścianie fototapeta ( szary mur a na nim wielkie kwiaty w kolorze fuksji i łodygo w kolorze zieleni )
W oknach biała lekka firanka i dwie zasłonki z ikei w kolorze fuksji.
Łóżko wersalka w kolorze jasnej zieleni ( jak na fototapecie), dywan shaggy poliester też w kolorze zieleni.
Pod oknem stolik sosnowy okrągły i jedno krzesło w kolorze fuksji (metalowe nóżki) .
Komoda i szafa do kompletu stolika z sosny.
Na ścianie okrągłe lusto z ikei.
Brakuje mi jeszcze żyrandola ale chce metalowy z kryształkami i drzwi sosnowe do pokoju.

Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Chyba u Ciebie.

może łóżko na antresoli? to pomaga zaoszczędzić miejsca, a wcale nie jest droższe, niż sofa :) bardzo podoba mi się połączenie koloru kawy na ścianach i np. mebli z jasnego drewna (lub białych) + kremowej/pudrowej kanapy

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

odkad przemalowałam moj czerwono zielony pokoj na biały, wszystkim polecam ten kolor. łatwo wszystko dobrac, jest jakby wiecej miesca. a sciana przeciez tak łatwo sie nie brudzi. na szafie amm kilka zdjec w moim pokoju to mozesz zerknac, choc nie widac go tam za bardzo. moze na dominicka.pinger.pl tam bedzie wiecej

Ja w maju zmieniałam kolor ścian i dodatków,ale meble zostały,bo moje mieszkanie ma dopiero 2 lata. Otóż meble mam z jasnego drewna (BRW)-duże biurko,komoda,regał,szafa wnękowa,łóżko (które można rozłożyć,ale nie jest to sofa ani kanapa) 3 ściany jasny fiolet a 1 ściana i sufit taki enegretyzujący żółty :) Wszystkim się bardzo podoba i co najważniejsze mnie też. Zasłony mam z Ikei takie jakby w kwiatki,też są tam elementy żółtego i fioletu. Do tego fioletowa narzuta na łóżko (rzadko używana ;)) na 1 części regału mam poprzyklejane pocztówki z moich wakacji i od różnych znajomych,też fajnie to wygląda.

połączenie bieli i ciemnego fioletu, badz ciema podloga, biale sciany, i firanki sznurki czekoladowo waniliowe do tego dodatki fioletowe, czyli dywan shaggy, wazony szklane jisk, bialy stolik przed kanapa z ikei.
bez zdjec ciezko wszystko sobie wyobrazic
moze narysuj nam Twoj pokoj uklad okno gdzie drzwi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 11:53 przez sky_diving.

Cytat
Dunphy
Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Chyba u Ciebie.

chyba nie, czerwone + żółte+grafitowe+białe+ szkło+ drewno + kominek nad sofą???

Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Chyba u Ciebie.

chyba nie, czerwone + żółte+grafitowe+białe+ szkło+ drewno + kominek nad sofą???

No co? ;p
Kolorowo ma...

Cytat
CytrynowaDama
Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Chyba u Ciebie.

chyba nie, czerwone + żółte+grafitowe+białe+ szkło+ drewno + kominek nad sofą???

No co? ;p
Kolorowo ma...

no dlatego cyrk :)

Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Cytat
j_ulka
Cytat
Dunphy
Grafitowe ściany, brązowe meble, szklany stolik, dwa fotele, brązowe panele, biały (albo jakiś inny jasny) dywanik, czerwone rolety, żółte zasłony. Nad sofą mam elektryczny kominek. (200 zł). Też mam mały pokój.
Współczuję osobom ze stacjonarnym komputerem, bo muszą wtedy jeszcze wkomponować biurko.

ale CYRK

Chyba u Ciebie.

chyba nie, czerwone + żółte+grafitowe+białe+ szkło+ drewno + kominek nad sofą???

Szkło nie jest przezroczyste, ale w kolorze ścian (grafitowym). Wszystko jest w ciemnych, smutnych kolorach, więc dlatego w oknie jest żółty i czerwony. Miałam sobie czarne zasłony kupić, żeby czuć się jak kret?

Grafitowy, brązowy, czerwony i żółty. Tyle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 12:29 przez Dunphy.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

wiesz co bardzo dużo ciekawych inspiracji na to jak urządzić swoje mieszkanie można znaleźć na stronie internetowej biura projektowego n-design.pl lepiej sie wzorować na najlepszych stylizacjach, bo tam to wszytsko jest doskonale dopracowane i można się zainspirować i spróbowac to przenieść do swojego pokoju czy mieszkania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokój Zielona Góra!