Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:05:17

Cytat
carmeen55
Jak bym miala 2 miliony to bym kupila:)
tez tak mysle

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:05:58

dla mnie super ma się kase to i idzie fajne chate zrobić :)

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:06:16

jak dla mnie to bomba, idealne pod mój gust

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:06:46

jk muzeum:)ja lubie cieplejsze klimaty

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:07:38

Przepiękne!

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:07:42

jest w dobrym,katalogowym stylu urządzone,ale bardzo zimne jak wcześniej dziewczyny się wypowiadały:) ale jak bym miała kilkanaście milionów na koncie to bym je kupiła i tak:))))))))))

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:08:58

Cytat
bu-mader
Nie kupiłabym-jest sterylne,jak z katalogu.Nie widać,że wogóle ktos w nim mieszka.I jak to napisała koleżanka wyżej-jest zimne.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:09:26

Cytat
oliwcia1621
Zgadzam się z Wami,jest "chłodne" nie ma w nim rodzinnego ciepła,a każdy chciałby miec je w swoim mieszkaniu..Wiadomka Doda lubi extra drogą ekstrawagancję,ale moim zdaniem można je przerobic ,żeby było troszkę przytulniejsze:)
tak sobie teraz przypomnialam,że przypomina mi.................. porodówkę heheh;)

Po co miałabym wydawać 2mln za mieszkanie, które miałabym dodatkowo przerabiać? Bo chyba nie tylko dlatego, że po Dodzie? Czy chciałabym? Owszem - gdyby dawali za darmo. Ja preferuję małe mieszkania, bardziej przytulne, urządzone po swojemu,a nie dlatego, że tak aktualnie jest najmodniej - mieszkanie ma być moje, nie katalogowe.
W moim mieście jest do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w starej kamienicy. Do gruntownego remontu, ponad 200mkw, ceny nie pamiętam, jednak na pewno nie 2mln, także gdyby ktoś mi dał tyle do ręki, to bez wahania wybrałabym to stare przepiękne mieszkanie + gruntowny remont i nora Dody by się przy tym chowała (;

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:11:16

wyglada tak jakby nikt nigdy tam nie mieszkal , bez uczuc takie nijakie, jestem na nie :P

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:11:41

watpie zeby to było jej mieszkanie .. skad ten psiak ;o?

ogólnie mieszkanie jak dziewczyny mówią jest bez zycia, ale jakbym miała 2 miliony na wydanie to moze bym sobie zafundowała ;)

MIESZKANIE DODY ŁADNE?

05 wrz 2011 - 12:13:32

ale głupi wątek,nie sądze ze te co siedzą na szafie maja tyle siana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

remont kuchni