Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

27 kwi 2016 - 13:04:41

A mogłabyś zdradzić ile za nie płaciliście? Porównałabym sobie cenę i zobaczyła które będą tańsze.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

27 kwi 2016 - 13:06:47

159 złotych sztuka

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

27 kwi 2016 - 21:49:37

Warto trochę rozejrzeć sie, poczytać zanim kupi się meble. Tak samo warto zrezygnować z kupowania tanich mebli w sieciówkach bo nie oszukujmy się, ale długo takie meble mogą nie przetrwać. Ja swoje meble zamawiałam w firmie www.roka69.pl także polecam zerknąć sobie na ich projekty i wziąć te firmę pod uwagę ponieważ jest to naprawdę świetna jakość w stosunku do ceny!

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

09 maj 2016 - 18:22:38

Meble do kuchni najlepiej mieć takie na wymiar, aby idealnie je dopasować do pomieszczenia. Szczególnie będzie to istotne przy dość niewielkiej kuchni. A możliwości jest naprawdę sporo zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym oraz z różnych materiałów, co jest ważne z powodu kosztów. Warto zorientować się, jak to wygląda w konkretnym sklepie, np. w Warszawie w salonie ArtCore http://artcorestudio.pl/meble/kuchenne

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

14 maj 2016 - 21:49:59

Cytat
Sunflower
159 złotych sztuka

Dzięki. Choć cenowo to nawet dość podobnie wygląda, więc raczej je zamówię.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 lip 2016 - 20:25:56

My też zamawialismy meble własnie u roka69. Generalnie jestesmy zadowoleni i z wykonania i z podejscia do klienta. Żałuje jedynie, że zdecydowałam się na kolor szary, a nie biały, bo po prostu są trudniejsze w utrzymaniu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 lip 2016 - 21:01:16

ja robie na zamówienie :) jak juz bede miec zrobione to pokaze

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 lip 2016 - 17:23:45

gdyby ktoś chciał to też moge podesłać fotkę na maila



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-05 17:24 przez Aleksia34.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 wrz 2016 - 11:31:13

Zerknij sobie na meble Burzyńscy. Dużo taniej niż ikejowskie i jakościowo dużo lepsze. Moi rodzice kupili meble od nich, mają już wiele lat a kuchnia jest naprawdę dużo używana i są naprawdę solidne, nic się z nimi nie dzieje. My z mężem teraz się wprowadzamy nareszcie do nowego domu i też kupiliśmy stamtąd. Ja wolę troche nowocześniejsze, moi rodzice wiadomo - trochę inny styl. Ale mają w sumie dużą oferte więc znaleźliśmy idealne, na wysoki połysk i takie jak chciałam.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 wrz 2016 - 15:12:57

w bodzio nie kupuj tylko, mają strasznie słabe produkty.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

13 wrz 2016 - 14:57:44

Ja meble kuchenne zamawiałam w lokalnym studio ale powiem Wam,ze sporo się naszukałam zanim znalazłam studio, które zgodzi się zrobić dla mnie takie meble jakie właśnie chciałam.
Wymarzyłam sobie meble postarzane w stylu rustykalnym ( w taki deseń mam całe mieszkanie).

Kuchnia prezentuje się przepięknie. Jest jasna, przytulna i elegancka:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 19:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

29 wrz 2016 - 10:09:06

Ja ostatnio widziałam w ikea kilka cudnych mebli kuchennych. Szczególnie jedne mi się spodobały, ale kosztowały 11 tys...

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

07 lis 2016 - 10:59:27

ja meble do swojej kuchni kupiła w sklepie meble gratka w krakowie. Można tam niedrogo kupić meble razem z wbudowanym sprzętem agd. Ja mam je od roku i muszę przyznać że są solidnie wykonane

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

01 lut 2017 - 16:51:20

Ja swoje meble kuchenne zamówiłam od firmy Dom Kreatywny z Poznania. Sprowadzają oni świetne wręcz meble kuchenne NOLTE, które mają 5letnią gwarancję i są na prawde super!

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

20 kwi 2017 - 08:33:01

Ja meble zamówiłam w firmie Prestige z Łodzi. Wszystko było robione na wymiar, bo tylko taka opcja wchodziła w grę w przypadku mojej małej kuchni. Meble oceniam bardzo dobrze, są ładne, wytrzymałe, cena nie była wysoka. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj można poczytać więcej: http://prestige.lodz.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polysk biały czy czarny ???