Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 wrz 2011 - 15:04:58

Dziewczyny potrzebuję Waszek rady :))
na razie wynajmuje mieszkanie i nie chce za wiele inwestować w meble kuchenne, gdu juz bede na swoim to wtedy zrobie na wymiar za kilkanascie tysiecy
na dzien dzisiejszy potrzebuje niedrogiej ( do 1500zl) w miare solindej, ladnej , wytrzymalej kuchni.
myslalam o Black Red White ta:http://brw.com.pl/pl/produkt/15606-Kuchnia+Sonia+II/11-Kuchnia/v/18115 ( cena promocjyna fakna cena ), albo: http://brw.com.pl/pl/kolekcja/11-Kuchnia/127-Nika+Standard+260 ( ale w kolorze "bialym , ecri, venge, brazowym tafla z polyskiem) , Ikea odpada bo podobno tragiczne sa ( stan)
szybko sie psuja, niszcza itd.



wlasciwie najlepiej to bym chciala z polyskiem tzw. tafla, nie chce zadnych a'la drewianych nie podobaja mi sie takie wole w stylu ' nowoczesnym"
wymagan za wielkich miec nie moge jak za ta cene ale.. no wlasnie moze mi sie cos uda wynalezc no musze, bo jestem na dzien dzisiejszy bez kuchni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 11:04 przez moderator.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 wrz 2011 - 15:07:25

"za kilka tysiecy " :| nie no ta z Black Red White bardzo ładna :)

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 wrz 2011 - 15:08:54

u mnie w domu są meble w kuchni z black red white, były to meble kupione na przecenie , w cenie ok 2000 zł chyba jeśli dobrze pamiętam (była ściągana kompozycja więc były przecenione) ale niestety chyba już w każdej szafce zepsuły się zawiasy, które miały podtrzymywać drzwiczki, mamy też jedną szafkę zasuwaną taką srebrną roletą w której też niestety coś się zepsuło i ta roleta opada. natomiast w pokoju mam też meble BRW i nie ma narazie żadnego problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:11 przez 16kaja16.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 wrz 2011 - 15:12:32

też mam w domku BRW meble kuchenne, troszkę rodzice na nie wydali i szczerze mówiąc mechanizmy ok. ale np fronty zachowują się nie za dobrze... odchodzi "oklejka" , i strasznie odbarwia...- nie wiem jak fachowo się to nazywa... rączki też super nic się z nimi nie dzieje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:14 przez anika90.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 wrz 2011 - 11:04:14

Ja mam kuchnie z BRW, a dokładniej taką jak na zdjęciu. Fronty są ok nic nie odchodzi, nie odkleja itp. ale niestety uchwyty to masakra, tam gdzie się często łapie to zamiast kolor srebrnego jest białe :/ Ogólnie jestem z niej zadowolona :)



meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 paź 2012 - 13:51:55

www.sklepzmeblami.com.pl - ładne i niedrogie meble kuchenne i nie tylko.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

05 paź 2012 - 13:55:59

a ja wlaśnie polecam bodzio. w domu mam mnóstwo mebli tej firmy i nic się nie psuje (po kilku latach) póki co =)

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 08:52:21

Ja swoje meble kuchenne zrobiłam na zamówienie. Miałam kilka swoich pomysłów i zwróciłam się do http://www.meble-do-kuchni.net/ która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem. Mam kuchnie taką jaką sobie wymarzyłam i jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem polecam.
To moja kuchnia:



meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 08:56:29

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 15:49 przez Milenaa20.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 08:58:02

ja powiem tak brw nie polecam własnie jesli chodzi o zawiasy bo używają tych najtańszych, znajoma ma meble z bodzio i zaletą jest niska cena a wada jakosc bo po roku sie sypia, ja zamawiałam teraz kuchnie w gawinie i zobaczymy;)

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 09:12:11

Ja od kwietnia mam system Ola z Bodzio mebli i jestem bardzo zadowolona, mimo wielu negatywnych komentarzy w necie, postanowilam na wlasnej skorze sie przeknac jakie są , bo to byly jedyne meble gotowe ktore mi sie podobaly. I jak narazie nic sie z nimi nie dzieje, minelo juz pare miesiecy a ja dalej nie moge sie na nie napatrzeć:)) takze ja POLECAM.

Mi skrecal te meble fachowiec polecony od nich ze sklepu, takze wszystkie zawiasy listwy sa dobrze zmontowane wiec dobre bylo wydac pare stowek na montaz, niz narzekac pozniej ze zawiasy odpadaja itd.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 09:13:08

Ja miałam kuchnie z BRW, a teraz mam z IKEI. I na tą drugą już po 5lata złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawiasy (te które są w pionowych szawkach jaki i poziomych - bo takie też mam) zachowują się w dalszym ciągu idealnie. Okleina nie odchodzi nawet z szafki, która jest nad kuchenką gazową jak i nad czajnikiem do gotowania wody.
Niestety tak jak dziewczyny wcześniej mówiły kuchnię z BRW szybko wymieniłam gdyż odchodziła okleina, wycierały się klamki. Do Zawiasów do szafek, które były w pionie nie miałam większych zastrzeżeń - jednak chłopak parę razy musiał je przesmarować.

A IKEA ma teraz promocję na kuchnię. ;)

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 09:13:32

1500 ?
lkurde my ostatnio myśleliśmy o wymianie mebli w kuchni ale drewnianych to tez minimum 5 tys nie ma co podchodzić.
edytaaax przepiękna! ile wyszło Tobie za całość ?

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 paź 2012 - 09:15:04

Polecam meble Bodzio ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja nowiuśka kuchnia-jak Wam się podoba??