Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9
zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

06 cze 2017 - 21:12:27

Generalnie miejsc gdzie można dostać ciekawe meble kuchenne jest wiele. Ja staram się być na bieżąco z wszelkimi promocjami. Jeśli chodzi o kuchnie to widziałam, w gazetce Black Red White dostępnej w aplikacji Moja Gazetka, że od 2 do 19 czerwca jest promocja właśnie na kuchnie :) Wszystkie ceny mebli i produktów wchodzących w ofertę promocyjną są obniżone o wartość podatku VAT. Ja osobiście lubię ich meble a jak jeszcze można na tym zaoszczędzić, myślę, że warto skorzystać z tej oferty.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

13 cze 2017 - 11:26:05

Myślę, że coś ciekawego znajdziesz tu - <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 10:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

18 lip 2017 - 13:01:10

Ostatnio z narzeczonym kupowaliśmy swietne meble w manufakturze w łodzi. Genialne wykonanie. Dodatkowo mebelki mające <moderacja-spam> - to dodatkowo mamy jeszcze pewność ze drewno uzyte do produkcji mebli jest z terenów zrownowazonego rozwoju. Idealnie pasują do sciany z imitacji pomarańczowej lekko przybrudzonej cegły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 10:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

26 lip 2017 - 15:49:38

Nasze meble kuchenne wykonała firma Styl z Elbląga. Oferują duży wybór elementów meblowych w szczególności spodobały nam się produkowane przez nich fornirowane <moderacja-spam>. Wyglądają super z białymi blatami, płytą indukcyjną i czarnym zlewem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 10:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

08 sie 2017 - 09:08:33

Ja moją kuchnię kupiłem <moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:22 przez moderator.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

08 sie 2017 - 14:17:43

A może lepiej będzie zostawić tę kwestię zawodowcom? W ten sposób nie narobimy sobie problemów...

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

06 lis 2017 - 21:21:01

Z własnego doświadczenia polecam studia mebli Maxkuchnie. Są zlokalizowane w całym kraju, meble dostępne we wszelakich stylach i kolorach, naprawdę miałam problem żeby się zdecydować bo kilka podobało mi się bardzo mocno :) Meble mam już 2 rok, wciąż wyglądają jak nowe a gotujemy i ogólnie przebywamy w kuchni bardzo dużo. Na pewno znajdziesz tam coś da siebie.

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

07 lis 2017 - 09:04:08

Grunt to znaleźć coś, co będzie się nam podobać. Ja mam u siebie meble na wymiar, bo rozmiar kuchni niestety nie pozwalał na nic innego.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

12 lis 2017 - 21:45:03

My mamy kuchnie z salonu Agata :) serie qubik. Ja jestem zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

11 gru 2017 - 09:37:34

My mamy meble z Abra Meble, ale chcemy je zmienić. Widziałam świetne zarówno szafki, jak i stoły, krzesła tu: https://www.homebook.pl/produkty/meble-kuchenne, ale nie wiem sama, czy zamawiać. Jak myślicie?

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

19 wrz 2022 - 10:14:50

Polecam wam Studio 3 Form. Sama wybrałam tą firmę i naprawdę jestem zadowolona! No meble są przecudowne i znakomitej jakości. Dostaliśmy gwarancje ceny przez 6 miesięcy i 5 letnią gwarancje od producenta bardzo przydatne. Ogromnie nam pomogli zaprojektować taką kuchnie jaką sobie wymarzyliśmy! Serdecznie polecam! https://studio3form.pl/

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

19 sty 2023 - 12:44:28

Osobiście podobają mi sie kuchnie w stylu rustykalnym. Mają duszę i to coś! Polecam drewno Nie trzeba jednak wykonywać z drewna każdego szczegółu w kuchni, ponieważ będzie sprawiała wrażenie ciężkiego pomieszczenia. Warto wybrać pewne detale i zrównoważyć je poprzez dodanie innych faktur, które będą uzupełniać całość. Mówi się, że stół jest najważniejszym elementem w tym pomieszczeniu, więc właśnie on może być wykonany z drewna. Dobrze również zainwestować w stylizowany sprzęt kuchenny. Dużą rolę tutaj odgrywa dobór odpowiedniego okapu.

Okap kuchenny jak i pozostałe sprzęty do kuchni kupowałam w sklepie Leroy Merlin :) Jestem zadowolona z jakości wykonania okapu. No i wyglada bo wybrałam model retro. W cenie o wiele niższej niż w wielu innych sklepach:


meble kuchenne skąd? gdzie kupić

21 lut 2023 - 06:18:08

Pojawiają się takie sklepy Studio Mebli Kuchennych w Konstancinie -> Jeziorna ul. Bielawska 3 tel. 730 009 609, gdzie wykonuje się meble na zamówienie, czasami faktycznie dla niektórych może być to interesujący kierunek jeśli chodzi o zamówienie.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

meble kuchenne skąd? gdzie kupić

04 lis 2023 - 16:08:32

ja z czystym sumieniem polecam firme Meble Janas, bardzo porzadne wykonanie, projekt robiony przez ich architeksta zgodnie z naszymi pomyslami, swietne pomysly i dobra cena

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka firma do transportu pianina w Łodzi