Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Firanki

13 lut 2013 - 14:09:34

Nie lubię takich babcinych rozwiązań, ale jak już to 1, bo drugie z turkusem w ogóle nie będzie się komponować..

Firanki

13 lut 2013 - 14:13:52

przepraszam te kopozycje sa "straszniaste", takie kompozycje wiszą u mnie na ryneczku i zazwyczaj starsze panie się nimi zachwycaja:) no ale kazdy ma swój gust:)

Firanki

13 lut 2013 - 14:18:13

Ściany w sypialni mam w bardzo jasnych kolorach, ponieważ w takich najlepiej mi się odpoczywa a firany i zasłony mam długie bardzo i cieniutkie/woalowe, ponieważ lubię gdy budzi mnie słońce a wiatr tak ładnie latem unosi tkaniny... Czasami specjalnie robię przeciąg, żeby popatrzeć sobie na to zjawisko ;-D
Są osoby, które lubią mieć ciężkie, grube zasłony, by ani promyczek słońca, czy odbitego światła nie wpadał do sypialni. W takich warunkach podobno powinno się spać, ale ja na to kicham ;-D
Gdybym miała sypialnię w kolorach, o których piszesz, powiesiłabym gładką, cienką turkusową firankę i cięższe zasłony w kolorze brązowym... Najlepiej z jakimś wzorkiem, czy tłoczeniem. W takich kolorach chciałam mieć pokój wypoczynkowy, ale im bliżej podjęcia decyzji, tym częściej zmieniam zdanie ;-)

Jeśli chodzi o wstawione przez Ciebie propozycje, to żadna mi nie przypadła do gustu. Lubię prostotę. Babcia mi takie chciała do kuchni kupić i oburzona była, gdy usłyszał, że wybrałam sobie kawałek materiału kolorystycznie skojarzony ze ścianami, i kazałam go sobie tylko obszyć ;-D Nasze okno, nasza koncepcja, nasze fundusze :-D

Jeśli Tobie podobają się takie aranżacje, to nam nic do tego ;-) Ty masz się czuć dobrze w swojej sypialni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 14:23 przez Senara.

Firanki

13 lut 2013 - 14:20:00

Mi też się nie podobają te firanki.

Firanki

13 lut 2013 - 14:21:14

coż to takiego wenge?
co do kompozycji to sa strasznie pstrokate i meczace. juz z dwojga zlego ta druga tylko ze to cos bordowe zrobic czekoladowe, ale te firanki dookola z ta lamowka sa straszne. lubie zaslony, ale to co tu pokazalas to niestety tragedia z lat 90. warto zainwestowac w cos bardziej neutralnego

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Firanki

13 lut 2013 - 15:32:04

Nie podobają mi się te firanki, jeżeli chodzi o kolor to do turkusu pasuje brąz.

Firanki

15 lut 2013 - 10:37:49

Hmm kompozycje... nie w moim stylu niestety.... Lubię minimalizm. Ja mam takie zasłony, proste, a według mnie na ta ich prostota powoduje właśnie, że są piękne, nie rzucają się jakoś mocno w oczy i dzięki temu nie czuję się przytłoczona... http://karnisz.net/do/item/zaslonka-mardom/Zaslonka-140x250-PROMOCJA a kolor dopasujesz do swojej sypialni po prostu...

Firanki

15 lut 2013 - 11:08:30

Cześć!
Piszę do Was, bo mam ogromny dylemat, ponieważ nie mam żadnego pomysłu na nowe firanki w moim pokoju. Pokażcie swoje, może któraś mi się spodoba. Dziękuję z góry i pozdrawiam! :)

Nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 11:14 przez Nela33.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Firanki

15 lut 2013 - 11:34:16

Nie pomogę, bo mam okno dachowe i brak na nim firanek;)

Firanki

15 lut 2013 - 11:38:36

Nie lubię firan, więc raczej też nie pomogę :)
W sypialni mam roletki Shoji, w kuchni roletki jutowe, a w salonie czarne makarony.

Firanki

15 lut 2013 - 11:39:01

Mam najzwyczajniejsze w świecie tiulowe, granatowe zasłonki :D Tylko 'rozpostarte' na całe okno.

Firanki

15 lut 2013 - 11:44:32

ja mam podobne jak na zdjęciu, ale bez tych koronek,z białą lamówką, białe całe gładkie:)



Firanki

15 lut 2013 - 11:45:30

suzana2509 śliczne firany:)

Firanki

15 lut 2013 - 11:46:37

Ja tez mam problem ze znalezieniem ładnych firanek. Wszystkie wydaja mi sie jakies takie kiczowate:/ Wiec mam w calym mieszkaniu makarony.

Firanki

15 lut 2013 - 11:51:18

ja zamiast firanek mam panele zasłonowe z IKEA. 2 brązowe i w środku 2 białe z wzorem ( wzór widoczny niżej).Niestety nie moge zrobić zdjęcia ponieważ jestem w pracy...




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 11:55 przez karolina221_2005.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz