Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

34 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:38:54

Mam pytanie do was? Wy byście wybrały?
I co gdybyście miały małą łazienkę, ale wystarczającą do wstawienia prysznico-wanny 140x85 z hydromasażem (koszt ok.2000).
Może wypowiecie się na temat prysznico-wanny ponieważ ten pomysł podoba mi się najbardziej, masz 2w1, coprawda pewnie skraca łazienkę,ale chyba głównie chodzi o wygodę.

Ma ktoś prysznico-wannę?? Możecie wrzucić foty??





Wiecie co zdecydowaliśmy się na kabinę, ale gdy już pojechaliśmy ją kupić to nam się odechciało, tandeta straszna, można się klaustrofobii nabawić. Kupiliśmy normalną wannę i zasłonę z plexi, która będzie montowana do ściany i rozkładana gdy ktoś chce wziąść prysznic :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 09:32 przez ankaaaaaaaaaaa.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:34

<moderacja - słownictwo> w kosmos, nie mam ale chciałabym miec ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 22:16 przez moderator.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:35

Ja postawiłabym raczej na oszczędność - czyli prysznic. Ale gdyby było mnie stać na luksusy, to pewnie wybrałabym prysznico-wannę, fajnie jest się tak wyciągnąć wieczorem w wannie pełnej gorącej wody... mmmm.... :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:38

Ja mam prysznic, ale prysznico-wanna to wg mnie dobre rozwiazanie;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:45

Może wypowiedzą się osoby, które mają takie cudo?? Może zdjęcia łazienki?? Z góry dzieki :)

niezweryfikowana
Posty: 493
Ostrzeżenia: 2/5

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:46

Ja mam małą łazienkę i mam tylko prysznic, z hydromasażem więc jest dobrze ;D
Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie dla małych łazienek.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:49

wersja 3.mialam wanne potem sam prysznic ale i to i to sie przyda-latem szybki prysznic,w zimie olejek itp w wannie.czasem cos duzego umyc czy wyprac ,psa wykąpac;] dzieci tez.......

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:43:43

wanna, wanna i tylko wanna ;) mam to i to i z prysznica korzystam raz na 50 kapieli

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:46:34

fajne rozwiazanie, mi sie podoba.. mozna tez kupic zwykla wanne, zamontowac uchwyt na sluchawke na scianie i zaslonke.. i jak ktos chce szybki prysznic to wchodzi do wanny i zaslania zaslonke i juz ;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:46:43

ja ma osobno wanne taką narożną z hydromasazem i osobno prysznic ;) i oczywiscie prysznic głownie w sezonie letnim, wanna zimą :D:DD: sądzę ze to odpowiedni i fajny pomysł ;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:48:09

Czyli większość z was popiera mój pomysł :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:48:17

mam dużą łazienkę właśnie robię remont wszyscy mi radzą żebym zrobiła i wannę i prysznic ale ja nie lubię prysznica, nawet jak mam się na szybko wykapać to w wannie pod deszczownicą
a Twój pomysł świetny, nie widziałam jeszcze czegoś takiego i dwa tysiące to malutko jak ceny kabina zaczynają się już od tysiąca

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:49:18

W praktikerze i w briko widziałam, na allegro też ceny podobne. Ciekawa jestem jak z użytkowaniem

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:50:19

faajne :D ja bym bez wanny nie mogla zyc, natomiast moj chlopak woli prysznic i wtedy to jest dobre rozwiazanie dla obojga :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:52:57

Ja mam w domu dwie łazienki. W jednej mam wannę a w drugiej prysznic. I szczerze? Jakbym mogła to bym i w łazience pierwszej i w drugiej zamontowała prysznico-wannę. Kiedy się śpieszysz szybki prysznic, a wieczorem kąpiel w wannie. ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poddasze-mieszkania