Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 12:56:28

Cze dziewczyny;)
Właśnie zastanawiam się, jak urządzić swoje, własne, ale ciasne M;) Dosłownie ciasne;) Na pewno wiele z Was ma to za sobą, dlatego pytam, czy macie jakieś ciekawe strony internetowe na ten temat? Bo, jak na razie nie znalazłam nic rewelacyjnego. Potrzebuje jakiś inspiracji... Pomocy!

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:02:45

ja dobierałam sama meble w ikea i jestem zadowolona bo mają tam praktyczne rzeczy

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:06:02

my tez urzadzamy własnie swoj dom, ale z tym ze mamy 260m do zagospodarowania ;)

a meble robimy na zamowienie u stolarza, bo w tych calych black red white i ikea same gowniane są.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 13:08 przez shawna.

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:06:15

Ja też mam małe mieszkanko (mieszkam z mamą w 46 m2,2 pokoje,kuchnia,łazienka i toaleta) i niecałe 2 lata temu się wprowadzałyśmy :) Mam świetne meble z Black Red White,nie żadna badziewna meblościanka z płyty tylko porządne drewniane (chyba sosnowe) meble. Bardzo pomocna była też Ikea, mam kilka drobiazgów również z Home&You,u mnie w bloku jest Decosfera z różnymi dodatkami więc tam też zaglądałam. Popatrz na All za jakimiś drobiazgami :) W małym mieszkaniu niezbędne są maaaasy pudełek,kartonów,koszyczków i innych takich.

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:07:47

poszukaj w gazetach są bardzo ciekawe inspiracje

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:10:14

Cytat
shawna
my tez urzadzamy własnie swoj dom, ale z tym ze mamy 260m do zagospodarowania ;)

a meble robimy na zamowienie u stolarza, bo w tych calych black red white i ikea same gowniane są.

Wow!
Ja mam 44m... ;)

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 13:12:41

ja bylam wczoraj w ikei i byl pokoj 36m wlasnie pokazany razem z kuchnia wygospodarowany ;)) takze polecam ikee

Jak urządzić mieszkanie?

04 sie 2011 - 14:11:57

Ikea czy BRW nie są złe, tylko trzeba mieć gotową własną koncepcję, bo kopiowanie wzorów wystawionych na ekspozycji to nie za dobry pomysł w naszych polskich warunkach, kiedy mamy małe mieszkanie i jedno pomieszczenie pełni kilka różnych funkcji, np. pokój dzienny to jadalnia, salon i plac zabaw dla dziecka ;) Fajne rozwiązania są na stronce n-design.pl, można sobie popatrzeć i coś przenieść na własny ciasny grunt :)

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

05 sie 2011 - 11:59:33

Zgadzam się, że na stronce tego biura są fajne inspiracje - a wręcz powiedziałabym - oszałamiające ;) Coś co może się przydać to również gazety wnętrzom oraz dizajnowi dedykowane :) To jest chyba pierwsze i podstawowe źródło inspiracji bo i często pojawiają sie tam adresy sklepów :)

Jak urządzić mieszkanie?

05 sie 2011 - 12:09:35

a masz rodzinę czy mieszkasz tam sama czy z facetem?
bo jak rodzinę to wyburzanie ścian raczej nie wchodzi w grę, ale jeśli to jest mieszkanie przechodnie tylko dla 2 osób dorosłych to poroponuje pootwierać trochę przestrzeń, załączam rysunki mojej łazienki - jest mała 4,5m kwadratowego, my robimy całe mieszkanie na jasno
złaczam tez rysunki inspiracji jasnego mieszkania- nasze będzie też jasne choć ma 72 metry ale chcemy ja jak najbardziej powiększyć optycznie
np między salonem a kuchnią będziemy mieli na pół otwartą ściane- gdzie będą rozsuwane drzwi- które w razie potrzeby będzie można zamknąć albo otworzyć poszerzając przestrzeń- nam coś takiego wymyślili projektanci



niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:14:57

ja zawsze mam problem z tym, jak urządzić swoje mieszkanie, żeby było nowocześnie, schludnie i jednocześnie przytulnie. Najczęściej jak mam coś pozmieniać szukam inspiracji w sieci, żeby znaleźć coś fajnego dla siebie. Zajrzałam na stronę tej firmy, o której ktoś przede mną wspominał (n-design) i przyznam, że projekty są naprawdę godne uwagi :D

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:24:39

czterykaty.pl
domosfera.pl
e-mieszkanie.pl
deccoria.pl/

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:33:38

Proponuję zakupić prasę tj gazety typu "M jak mieszkanie". Moze tam znajdziesz inspiracje

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:36:59

IKEA rządzi :):)

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:40:14

Dom i wnętrze, Cztery kąty, Murator,
Nie oglądaj się na modę tylko na wygodę i funkcjonalność.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwane