Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić mieszkanie?

12 kwi 2012 - 22:49:58

Ja ostatnio zamawiałam meble przez internet w sklepie nowoczesne-meble,pl i jestem bardzo zadowolona. Polecam bo mają ogromny asortyment i pewnie coś znajdziesz dla siebie.

Jak urządzić mieszkanie?

15 kwi 2012 - 18:34:30

Ja się meblować będę po troszku, przed wprowadzeniem zrobię tylko pokój synka.
Część mebli będę robić sama, część będzie z ikei/allegro, bo nie mają być na długo tylko tak na 2-3 lata.

Ja generalnie będę starała się jak najmniej ścian zastawić, bo mieszkanko niewielkie i szkoda go zagracać :)

A inspiracje w większości z zagranicznych blogów. Najlepiej wpisać sobie w grafikę google styl w jakim by się chciało urządzać i tak czegoś poszukać.

Jak urządzić mieszkanie?

15 kwi 2012 - 18:39:46

bez kitus też bym wybrała ikee na małe mieszkanko a zwaszcza jakieś białe meble :DD

Jak urządzić mieszkanie?

16 kwi 2012 - 11:12:14

Jeśli chodzi o łazienkę to raczej wybrałabym coś z tego - http://www.samosia.pl/pokaz/358731/ladne_meble/1/procent Ikea ma tanie meble, ale z jakością bywa również - moi znajomi mają różne doświadczenia, niekoniecznie dobre.

Jak urządzić mieszkanie?

16 kwi 2012 - 11:19:51

To zależy jaki styl preferujesz .. my meble robimy według projektu , na zamówienie .. taniej wiadomo ikea czy inne tego typu.. fajne łóżka mają na e-meble.pl z pojemnikami na pościel , więc dodatkowy duży schowek :) zawsze się przyda , polecam !



niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

16 kwi 2012 - 11:24:29

w ikei znajdziesz bardzo praktyczne meble, które świetnie zagospodarują małą przestrzeń :)

A pomysły np w dekoratorni na tv4 leci w niedziele ;) albo elle wnętrza, murator, cztery kąty, mnóstwo jest gazet które pomogą Ci wybrać ciekawe wzory i zróżnicowane faktury, oraz mnóstwo fantastycznych kolorów :)

Jak urządzić mieszkanie?

16 kwi 2012 - 11:29:14

ja też właśnie szukam inspiracji, głównie jeśli chodzi o sypialnie, długą ale wąską sypialnie, aby łóżko małżeńskie stało tak, żeby z obu stron można było spokojnie zejść :D

Jak urządzić mieszkanie?

05 maj 2012 - 15:09:48

Ja mieskzanie wynajmuje,zalezalo mi,by bylo czysto i tanio...wrzucam zdjecia przed i po, moze cos ciebie zainspiruje.



niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

23 maj 2012 - 11:35:06

no tak, jak masz jakąś ogólną koncepcję tego, jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie na pewno będzie łatwiej. Bo wtedy możesz sobie podpatrzeć, w sieci jakie są możliwości danego stylu. Jak szukasz inspiracji możesz zajrzeć na stronę firmy N-design. Mają naprawdę fantastyczne pomysły. Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię ciepłe pomieszczenia w ciepłych barwach. Więc jak już się dorobię własnego m. na pewno będę dążyć do tego, żeby było jak najbardziej przytulne.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić mieszkanie?

17 lip 2012 - 15:17:56

lepsze nawet bardzo ciasne, ale własne, niż nie mieć własnego ;) co prawda łatwiej jest urządzić mieszkanie, jak jest ono większe, ale małe mają w sobie dość duży potencjał tylko trzeba go z nich wydobyć. Możesz zatrudnić do tego profesjonalistów, albo na ich stronach szukać inspiracji. Pamiętaj, że wszędzie możesz znaleźć inspirację do tego, jak urządzić mieszkanie.

Jak urządzić mieszkanie?

18 lip 2012 - 17:51:36

U mnie problem z wąskim pokojem, który chcemy przerobić na sypialnie. Optycznie przydałoby się powiększyć. Najchętniej wybiłabym ścianę do salonu połączyła w jedno i rozdzieliła tylko drzwami przesuwnymi. Jestem wielbicielką minimalu, nie lubię zbęnych bibelotów, dodatków.
Mam jeszcze coś ala wnęka 80 x 120 w salonie i zastanawiam się czy to zabudować?

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić mieszkanie?

11 lis 2013 - 16:16:11

ja mam wszystko połączone, zarówno kuchnie, jadalnie jak i salon, cały dom, oprócz pokoi dla dzieci mam urządzone w stylu kolonialnym ze stylowymi meblami, a większość inspiracji zaczerpnęłam ze strony http://jacob-furniture.com/

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 10/5

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2014 - 10:21:28

Małe mieszkanie warto najpierw zaprojektować w tym programie http://zbudujmyto.pl/ Bardzo ci to ułatwi późniejszą aranżację. Sama mam małe eM i mam zamiar je wyremontować i urządzić na nowo tak by było w nim więcej miejsca.

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2014 - 10:46:34

A gdzie to mieszkanie? Ja bede urzadzala 52m, ale mieszkam sama więc na jedną osobę to dość sporo miejsca. Planuję styl prowansalski, bo uwielbiam południe Francji...

Jak urządzić mieszkanie?

06 maj 2015 - 15:35:04

Ja będę korzystał z usług architekta wnętrz i poszukuję jakiegoś. Może mi ktoś poleci? Na razie oglądałem projekty wystroju wnętrz tutaj: http://www.miskiewiczdesign.pl/oferta/projektowanie-wnetrz-warszawa/.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktore ladniejsze?