Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

dresy na ulice

35 minut temu

Studia online

48 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:48:17

My mamy problem bo mieszkanie małe, i teraz kombinujemy jak prysznic zmieścić do łazienki na jakieś 4m2 xD A pokój urządzaliśmy latem. Nie jesteśmy bogaci więc głównie patrzeliśmy żeby było tanio i estetycznie. Jestem mistrzem w oszczędzaniu bo nauczyłam się tego przez całe życie ciągle oszczędzając ;)
Meble z IKEI wzieliśmy. Może nie są jakies wytrzymałe ale coś trzeba było mieć a na takie debowe nas nie stać. Stare sofy obiliśmy u tapicera i teraz wyglądają jak nowy komplet ;) Żeby w łazience zyskac miejsce zamiast półek drewnianych wykuliśmy takie wnęki w ścianie ;)

Jak urządzić mieszkanie?

03 lis 2011 - 15:17:07

Cytat
LimitedEdition
ja bylam wczoraj w ikei i byl pokoj 36m wlasnie pokazany razem z kuchnia wygospodarowany ;)) takze polecam ikee

No nie bardzo.. Ostatnio ikea ma beznadziejną jakość. A obsługa i zainteresowanie klientami.. dno totalne. Lepiej kilka stów dołożyć i kupić dużo lepsze meble. My kupiliśmy dwie szafy, z gawina i z ikei. Ta z ikei się rozwala, przywieźli nam prostą za 3 razem, a przy rozkładaniu pierwszej (krzywa) zaczęła się całkiem kruszyć, nawet składający mówili, że to straszny szajs. Rozwiązania mają fajne, więc sposób zagospodarowania przestrzeni, drobiazgi super, ale mebli unikać jak ognia;p

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 16:55:44

Jeżeli chcesz kupić jakieś bardziej oryginalne meble, to możesz też odwiedzić sklep esmebel.com Jest tam sporo ciekawych aranżacji. Możesz tam kupić meble drewniane, które naprawdę wyglądają oryginalnie i dodają klimatu każdemu pomieszczeniu. Może Ci się spodobają :)

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 16:59:50

Cytat
shawna
my tez urzadzamy własnie swoj dom, ale z tym ze mamy 260m do zagospodarowania ;)

a meble robimy na zamowienie u stolarza, bo w tych calych black red white i ikea same gowniane są.

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 17:04:01

ja bym poszła na antyki i do tego bardzo kobiece glamour dodatki :) ciemne ściany, duże lustra :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 17:04:45

Hmm mnie też czeka urządzanie mieszkania.
I zastanawiałam się właśnie nad meblami z Ikei bo podoba mi się ich funkcjonalność, a to dla mnie jednym z głównych punktów przy wyborze.
Ale widzę, że piszecie, że średnio z jakością...

Ostatnio patrzyłam sobie na stronę Dekoratorni, mają świetne niektóre aranżacje. Parę pomysłów sobie wykorzystam na pewno.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

14 lis 2011 - 10:32:22

Hej! Ostatnio zaczelam prowadzic bloga i umiescilam w nim filmik o dodatkach dekoracyjnych :) Wlasciwie taki domowy haul zakupowy :) Moze was to zainteresuje, wiec polecam :)
Moj blog to http://roxystyletv.blogspot.com/

Jak urządzić mieszkanie?

28 lis 2011 - 15:28:48

Do magazynów dodałabym jeszcze Świat Rezydencji Nieco inny target i wysoki poziom. Chyba sam tytuł wskazuje na tematykę. Luksusowo, ale bez przesady. Wertowałam, kiedy urządzałam mieszkanie.

Jak urządzić mieszkanie?

28 lis 2011 - 15:31:39

Ja mam to już za sobą,w zeszłym roku urządzaliśmy cały dom,nie mieliśmy kompletnie nic,a był tylko miesiąc czasu:)

Kupowaliśmy głównie w Ikei,Leroy Merlin,większość mebli zamawialiśmy w Black Red White... :)

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:04:22

http://www.lovemaegan.com/search/label/my%20home/

ona to ma śliczne mieszkanie serce
a poza tym dużo pomysłów za grosze, np. szafeczka na alkohole to stara szafka pomalowana na czarno z wbitymi rzędami pineskami, wygląda naprawdę glamour serce polecam

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:08:00

super sprawdza sie szafa przesowana np w przedpokoju wszystko sie w niej zmiesci i nie trzeba zagaracac pokoju meblami

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:08:16

zainspiruj się ikeą a meble zamów u stolarza :) mój chłopak jest stolarzem i mówi, że ikea ma te meble.. nie najgorsze ale i tez nie rewelacyjnej jakości :) za to jak dla mnie sa łądne i gustowne, a ich rozwiązania na małe przestrzenie sa fantastyczne :)

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:12:09

Cytat
Amanda90
My mamy problem bo mieszkanie małe, i teraz kombinujemy jak prysznic zmieścić do łazienki na jakieś 4m2 xD A pokój urządzaliśmy latem. Nie jesteśmy bogaci więc głównie patrzeliśmy żeby było tanio i estetycznie. Jestem mistrzem w oszczędzaniu bo nauczyłam się tego przez całe życie ciągle oszczędzając ;)
Meble z IKEI wzieliśmy. Może nie są jakies wytrzymałe ale coś trzeba było mieć a na takie debowe nas nie stać. Stare sofy obiliśmy u tapicera i teraz wyglądają jak nowy komplet ;) Żeby w łazience zyskac miejsce zamiast półek drewnianych wykuliśmy takie wnęki w ścianie ;)
oszczedzanie to naprawde dobrze umiec ,ja rownierz wiekszosc zycia tak robiłam ,ale ostatnio stwierdziłam ze zycie jest tak krotkie ,młodosc przemija ze postanowiłam czasem zapomniec o wiecznym oszczedzaniu izałowaniu sobie czy rodzinie ,bo w koncu zyje sie tylko raz i chce czasem miec cos o czym marze i mi sie naprawde podoba czy sprawi oprzyjemnosc i cieszyc sie tym ,niz ciagle se załowac czy rodzinie i dusic grosz do grosza i nigdy nic nie miec porzadnego ale oczywiscie wszystko z umiarem

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 19:32:07

Tak szczerze to nigdzie nie ma sensownych propozycji jak ekonomicznie i gustownie urządzić małe mieszkanko dla kilkuosobowej rodziny,np.35-42m. Dzieci po prostu nie komponują się w klitce.
Ja mam już nieco większe, 5 osób na 74,5 m kw. i też mam problem bo pokoiki są po 8 m, a wcale nie jest łatwo je urządzić.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

06 lut 2012 - 11:33:19

A patrzyłaś na stronie biura projektowergo n-design.pl? Tam w galerii znajdziesz sporo ciekawych rozwiązań, którymi możesz się zainspirować. Tam na pewno znajdziesz aranżacje, które możesz zastosować w swoim domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester lokal Rzeszów