Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić mieszkanie?

02 lis 2011 - 12:48:17

My mamy problem bo mieszkanie małe, i teraz kombinujemy jak prysznic zmieścić do łazienki na jakieś 4m2 xD A pokój urządzaliśmy latem. Nie jesteśmy bogaci więc głównie patrzeliśmy żeby było tanio i estetycznie. Jestem mistrzem w oszczędzaniu bo nauczyłam się tego przez całe życie ciągle oszczędzając ;)
Meble z IKEI wzieliśmy. Może nie są jakies wytrzymałe ale coś trzeba było mieć a na takie debowe nas nie stać. Stare sofy obiliśmy u tapicera i teraz wyglądają jak nowy komplet ;) Żeby w łazience zyskac miejsce zamiast półek drewnianych wykuliśmy takie wnęki w ścianie ;)

Jak urządzić mieszkanie?

03 lis 2011 - 15:17:07

Cytat
LimitedEdition
ja bylam wczoraj w ikei i byl pokoj 36m wlasnie pokazany razem z kuchnia wygospodarowany ;)) takze polecam ikee

No nie bardzo.. Ostatnio ikea ma beznadziejną jakość. A obsługa i zainteresowanie klientami.. dno totalne. Lepiej kilka stów dołożyć i kupić dużo lepsze meble. My kupiliśmy dwie szafy, z gawina i z ikei. Ta z ikei się rozwala, przywieźli nam prostą za 3 razem, a przy rozkładaniu pierwszej (krzywa) zaczęła się całkiem kruszyć, nawet składający mówili, że to straszny szajs. Rozwiązania mają fajne, więc sposób zagospodarowania przestrzeni, drobiazgi super, ale mebli unikać jak ognia;p

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 16:55:44

Jeżeli chcesz kupić jakieś bardziej oryginalne meble, to możesz też odwiedzić sklep esmebel.com Jest tam sporo ciekawych aranżacji. Możesz tam kupić meble drewniane, które naprawdę wyglądają oryginalnie i dodają klimatu każdemu pomieszczeniu. Może Ci się spodobają :)

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 16:59:50

Cytat
shawna
my tez urzadzamy własnie swoj dom, ale z tym ze mamy 260m do zagospodarowania ;)

a meble robimy na zamowienie u stolarza, bo w tych calych black red white i ikea same gowniane są.

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 17:04:01

ja bym poszła na antyki i do tego bardzo kobiece glamour dodatki :) ciemne ściany, duże lustra :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Jak urządzić mieszkanie?

04 lis 2011 - 17:04:45

Hmm mnie też czeka urządzanie mieszkania.
I zastanawiałam się właśnie nad meblami z Ikei bo podoba mi się ich funkcjonalność, a to dla mnie jednym z głównych punktów przy wyborze.
Ale widzę, że piszecie, że średnio z jakością...

Ostatnio patrzyłam sobie na stronę Dekoratorni, mają świetne niektóre aranżacje. Parę pomysłów sobie wykorzystam na pewno.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

14 lis 2011 - 10:32:22

Hej! Ostatnio zaczelam prowadzic bloga i umiescilam w nim filmik o dodatkach dekoracyjnych :) Wlasciwie taki domowy haul zakupowy :) Moze was to zainteresuje, wiec polecam :)
Moj blog to http://roxystyletv.blogspot.com/

Jak urządzić mieszkanie?

28 lis 2011 - 15:28:48

Do magazynów dodałabym jeszcze Świat Rezydencji Nieco inny target i wysoki poziom. Chyba sam tytuł wskazuje na tematykę. Luksusowo, ale bez przesady. Wertowałam, kiedy urządzałam mieszkanie.

Jak urządzić mieszkanie?

28 lis 2011 - 15:31:39

Ja mam to już za sobą,w zeszłym roku urządzaliśmy cały dom,nie mieliśmy kompletnie nic,a był tylko miesiąc czasu:)

Kupowaliśmy głównie w Ikei,Leroy Merlin,większość mebli zamawialiśmy w Black Red White... :)

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:04:22

http://www.lovemaegan.com/search/label/my%20home/

ona to ma śliczne mieszkanie serce
a poza tym dużo pomysłów za grosze, np. szafeczka na alkohole to stara szafka pomalowana na czarno z wbitymi rzędami pineskami, wygląda naprawdę glamour serce polecam

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:08:00

super sprawdza sie szafa przesowana np w przedpokoju wszystko sie w niej zmiesci i nie trzeba zagaracac pokoju meblami

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:08:16

zainspiruj się ikeą a meble zamów u stolarza :) mój chłopak jest stolarzem i mówi, że ikea ma te meble.. nie najgorsze ale i tez nie rewelacyjnej jakości :) za to jak dla mnie sa łądne i gustowne, a ich rozwiązania na małe przestrzenie sa fantastyczne :)

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 16:12:09

Cytat
Amanda90
My mamy problem bo mieszkanie małe, i teraz kombinujemy jak prysznic zmieścić do łazienki na jakieś 4m2 xD A pokój urządzaliśmy latem. Nie jesteśmy bogaci więc głównie patrzeliśmy żeby było tanio i estetycznie. Jestem mistrzem w oszczędzaniu bo nauczyłam się tego przez całe życie ciągle oszczędzając ;)
Meble z IKEI wzieliśmy. Może nie są jakies wytrzymałe ale coś trzeba było mieć a na takie debowe nas nie stać. Stare sofy obiliśmy u tapicera i teraz wyglądają jak nowy komplet ;) Żeby w łazience zyskac miejsce zamiast półek drewnianych wykuliśmy takie wnęki w ścianie ;)
oszczedzanie to naprawde dobrze umiec ,ja rownierz wiekszosc zycia tak robiłam ,ale ostatnio stwierdziłam ze zycie jest tak krotkie ,młodosc przemija ze postanowiłam czasem zapomniec o wiecznym oszczedzaniu izałowaniu sobie czy rodzinie ,bo w koncu zyje sie tylko raz i chce czasem miec cos o czym marze i mi sie naprawde podoba czy sprawi oprzyjemnosc i cieszyc sie tym ,niz ciagle se załowac czy rodzinie i dusic grosz do grosza i nigdy nic nie miec porzadnego ale oczywiscie wszystko z umiarem

Jak urządzić mieszkanie?

30 gru 2011 - 19:32:07

Tak szczerze to nigdzie nie ma sensownych propozycji jak ekonomicznie i gustownie urządzić małe mieszkanko dla kilkuosobowej rodziny,np.35-42m. Dzieci po prostu nie komponują się w klitce.
Ja mam już nieco większe, 5 osób na 74,5 m kw. i też mam problem bo pokoiki są po 8 m, a wcale nie jest łatwo je urządzić.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić mieszkanie?

06 lut 2012 - 11:33:19

A patrzyłaś na stronie biura projektowergo n-design.pl? Tam w galerii znajdziesz sporo ciekawych rozwiązań, którymi możesz się zainspirować. Tam na pewno znajdziesz aranżacje, które możesz zastosować w swoim domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester lokal Rzeszów