Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 10:38:38

Witam jesli nie ten dzial prosze o przeniesienie ...

dziewczyny juz nie wiem co robic jestem tak wsciekła ze masakra...
wiec zaczne od poczatku chcemu budowac domek jednorodzinny itp.
geodeta miala odciac dzialke powyciagac mapki no dzialke odcieła gorzej z mapkami nasza projektantka ktora rysowała domek czeka miesiac na to zeby geodeta dostarczyła jej mapke i jest problem my jestesmy za granica dzwonimy do niej nie odbiera piszemy sms nie odpisuje ostatnio zadzwoniła tydzien temu i powiedziala ze jutro odbiera mapke i odrazu ja zawiezie do dzis projektantka mapki nie ma a ta baba nie odbiera szlak mnie trafia ... i tutaj moje pytanie czy moge zmienic geodete na inna czy benda jakies problemy nie podpisywalismy umowy kase ma zaplacona oczywiscie nie całosc wiec za ta mapke juz pieniedzy bysmy nie chcieli zeby oddawała poprostu reszty jej nie zapłacimy czy ktos moze mi poradzic pomoc czy jest taka mozliwosc? czy moze zadzwonic do innej geodety i poprostu sie zapytac co w takiej sytułacji zrobic? wszystkim bende bardzo wdzieczna za jakie kolwiek informacje

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 14:54:52

Nie mam zielonego pojecia :) sprobuj zadzwonić do innego geodety i porozmawiac z nim na ten temat - powinien wiedziec :)

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 14:57:23

ja tez sie buduje ale nie wiem? Mozesz chyba smiało go zmienic

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 14:57:34

a dlaczego niby nie mogłabyś zmienić geodety
nie podoba Ci się wykonanie usługi to rezygnujesz, napisz jej,że rezygnujesz i nie zamierzasz jej płacić, bo się nie wywiązała z umowy, nie dotrzymała terminu i nie odbiera telefonów

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 15:09:15

dokładnie jak matylda_jasmin. Ona sobie w kulki leci, jakaś niepoważna! Zadzwoń do innego geodety, najlepiej do zaufanego, może popytaj znajomych i Ci jakiegoś polecą. Powodzenia :)

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 15:12:03

Gdzie ta działka się znajduję?:) bo bym poleciła Ci geodetę :)

problem z geodeta :(

04 sie 2011 - 15:13:37

ja nie podpisywaliscie umowy to mozesz zmienic..ale kasa raczej przepadła ....hmm albo poprostu wyslij kogos z rodziny znajomych to tej geodetyki

przynosi mi wstyd ta pani ;c

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak urządzić mieszkanie?