Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie!
Poszukuje współlokatora/ki do mieszkania w Sosnowcu, kilka minut od Wydziału Filologicznego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, odnowione. Składa się z dwóch jednoosobowych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni i małej łazienki. Cena (wynajem+czynsz+media) 560-600 zł od osoby (zależnie od zużycia mediów). Ewentualnie chętnie dołączę się do kogoś, kto również poszukuje mieszkania bądź współlokatorki do już wynajętego. Prosiłabym o kontakt:)

ja szukam do łodzi kogoś , podbijam :)

naprawdę nikt nie jest zainteresowany?

Naprawdę bardzo ciężko jest kogoś znaleźć, tym bardziej, że dziś wycofała się moja koleżanka... A mieszkanie jest wspaniałe!

no to powodzenia;) ,a tak nawiasem to troche drogo jak na Sosnowiec

Laski nie podbijajcie jawnie,bo będą szły ostrzeżenia:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 19:49 przez Victoria09.

Sprobuj poszukac na gumtree - tam znajdziesz mnostwo ogloszen ludzi poszukujacych wspollokatora, mozesz tez sama zamiescic swoje

Wiem, ale to mieszkanie dwupokojowe, nowe, z jednoosobowymi pokojami:) Jest śliczne, wiem, że trochę drogo, ale naprawdę warto

Cytat

Sprobuj poszukac na gumtree - tam znajdziesz mnostwo ogloszen ludzi poszukujacych wspollokatora, mozesz tez sama zamiescic swoje
dziękuję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 19:50 przez MosquitoGrilfriend.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

drogawo kurde też chyba będę wkrótce szukać ale w nieco innym miejscu

powodzenia moze kogos znajdziesz fajnego do miesazkania ;)

ja wiem jakie ceny na śląsku- sama szukam mieszkania- tragedia po prostu

niestety nie pomogę,mam nadzieje że się ktoś znajdzie

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

to tanio ;) na śląśku problem jest znaleźć mieszkanie poniżej 1000 zł a jak juz jest to totalny syf .

może się znjadzie jakaś miła i uczciwa osóbka:) powodzenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laptop