Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

wakacje last minute

10 minut temu

Budowa domu

34 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:33:46

mmtwsc pierwsze i ostatnie zdjęcie genialne...
chyba sama się zainspiruję! :D

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:35:40

Węższą ścianę, jeżeli nie jest zastawiona meblami, poszerzysz optycznie poziomym pasem np. wanilia albo cappuccino( pasują do wielu kolorów). Niedawno widziałam fioletową( dość duża ściana) , trochę mnie przytłoczył ten wyrazisty, ostry kolor. Meble całkowicie straciły na znaczeniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 17:36 przez szasa.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:36:02

ja ostatnio pomalowałam sypialnię, największa ściana jest w kolorze dojrzałej wiśni a 3 pozostałe szlachetny beż :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:38:59

też mamy remont (a właściwie urządzanie całego sporego mieszkania) :) i też myślimy o różu (takim mocniejszym i ciemniejszym w sypialni) tylko myślimy o połączniu go z jadnym beżem- kość słoniowa i z dodatkami w kolorze limonki

ma to wyglądać tak, że jedna ściana za łóżkiem będzie wypukła (podiweszana) i ona będzie w kolorze ciemnego różu na niej jakiś fajny print, będzie podświetlana ledami od tyłu, reszta ścian w kolorze beżu a dodatki typu wzoniki poduszki czy jakieś inne pierdułki, łącznie z roletami mają być limonkowe, myśleliśmy o jeszcze jednej kolorwej ścianie właśnie limonkowej ale czasem za dużo koloru to też nie jest dobrze, szczególnie jak człowiek chce się zrelaksować czywyciszyć:)
ale myślę, że takie połączenie fukcji z limonką i beżem wygląda bardzo korzystnie:)

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:40:20

ja mam tak :)mam ściany amarantowe 2 i 2 lawendowe ,kolorowe mam dodatki w pokoju (na łóżku jednym mam panterkę a na kanapie mam brąz jasny-tak żeby pasował do szafek i parapetu) :P stolik szklany,pufy białe w kwiaty różowe i mam panele i szafki w kolorze jasnego brązu.:)
takie mam odcienie ścian:


remont pokoju

16 lip 2011 - 17:41:31

miałam ostatnio remont pokoju i chciałam tak jak ty fiolet i róż. niestety malarz, który malował u mnie powiedział, że te kolory nie mogą byc (bo sie niby gryzą). Wyszło na to, ze mam cały fioletowy pokoj :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:43:02

wejz tu masz duzo pomyslow http://styl.fm/wnetrza/

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:44:02

ja niedawno remotowałam pokój i mam właśnie kolor różowy i fioletowy. Wcale nie pomniejsza, a pokoik mam malutki, ani nie jest ciemno. Jest to kolor wrzosowy i b.ładnie wygląda. Mam dwie ściany różowe naprzeciwko siebie i dwie na fioletowo.Sufit mam do polowy podwieszany. Połowa podwieszana jest fioletowa, a reszta w bieli. Mam różowe łóżko i fioletowe doniczki na oknie:)
kolory sie nie gryzą. Malarzowi pewnie nie chciało się malować bo dwa kolory to więcej roboty:) Trzeba umieć postawić na swoim;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 17:45 przez kaska893.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:47:41

Ja niedawno malowałam swój pokój,też w bloku więc raczej mały :) Mam 3 ściany taki jasny fiolet a 1 ścianę i sufit intensywnie żółtą i świetnie to wygląda,wszyscy zachwalają jak ładnie dobrałam kolory :) Mebli nie zmieniałam,bo mają dopiero 2 lata,ale kolor ciemna sosna czy coś takiego, z black red white. Do tego mam zasłony Ikea w takie kolorowe kwiaty,są tak też fioletowe i żółte więc fajnie się komponuje :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:48:39

róż i fiolet w jednym pokoju to raczej jak w burdelu,ja proponuję mocny róż i mocny seledyn tak jak ma Kasia Górka w "Barwach szczęścia"

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:49:18

Ja u siebie mam pokój 20 m 2
i mam cały na brąz z taka naklejka jak pokazałam
nie wydaje mi sie aby ten ciemny kolor zmniejszał mi pokój:)



zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:51:11

lola8285-róż i fiolet nigdy mi się nie kojarzył z burdelem ;/ raczej czerwony z czarnym :P

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:53:11

ja mam sypialnię w kolorach wrzosu i ciemnego fioletu



remont pokoju

16 lip 2011 - 18:04:35

remont pokoju

27 lut 2012 - 17:39:39

Ciemne kolory przeważnie zmniejszają pomieszczenia ;) ja mam cale mieszkanie w jasnych odcieniach.. pewnie dlatego że jest niewielkie :P
Chce również wyremontować pokój dla mojej córeczki, chciałabym kupić jej nowe meble ale coś mi kasy brakuje, zastanawiałam się nad chwilówka, któraś z Was może brała kiedyś taką pożyczkę ?
Zastanawiałam się nad ViaSms.pl bo tam za każde polecenie dostaje się 20zł.. macie jakieś doświadczenia może ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję współlokatorki do mieszkania w Sosnowcu