Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:33:46

mmtwsc pierwsze i ostatnie zdjęcie genialne...
chyba sama się zainspiruję! :D

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:35:40

Węższą ścianę, jeżeli nie jest zastawiona meblami, poszerzysz optycznie poziomym pasem np. wanilia albo cappuccino( pasują do wielu kolorów). Niedawno widziałam fioletową( dość duża ściana) , trochę mnie przytłoczył ten wyrazisty, ostry kolor. Meble całkowicie straciły na znaczeniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 17:36 przez szasa.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:36:02

ja ostatnio pomalowałam sypialnię, największa ściana jest w kolorze dojrzałej wiśni a 3 pozostałe szlachetny beż :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:38:59

też mamy remont (a właściwie urządzanie całego sporego mieszkania) :) i też myślimy o różu (takim mocniejszym i ciemniejszym w sypialni) tylko myślimy o połączniu go z jadnym beżem- kość słoniowa i z dodatkami w kolorze limonki

ma to wyglądać tak, że jedna ściana za łóżkiem będzie wypukła (podiweszana) i ona będzie w kolorze ciemnego różu na niej jakiś fajny print, będzie podświetlana ledami od tyłu, reszta ścian w kolorze beżu a dodatki typu wzoniki poduszki czy jakieś inne pierdułki, łącznie z roletami mają być limonkowe, myśleliśmy o jeszcze jednej kolorwej ścianie właśnie limonkowej ale czasem za dużo koloru to też nie jest dobrze, szczególnie jak człowiek chce się zrelaksować czywyciszyć:)
ale myślę, że takie połączenie fukcji z limonką i beżem wygląda bardzo korzystnie:)

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:40:20

ja mam tak :)mam ściany amarantowe 2 i 2 lawendowe ,kolorowe mam dodatki w pokoju (na łóżku jednym mam panterkę a na kanapie mam brąz jasny-tak żeby pasował do szafek i parapetu) :P stolik szklany,pufy białe w kwiaty różowe i mam panele i szafki w kolorze jasnego brązu.:)
takie mam odcienie ścian:


remont pokoju

16 lip 2011 - 17:41:31

miałam ostatnio remont pokoju i chciałam tak jak ty fiolet i róż. niestety malarz, który malował u mnie powiedział, że te kolory nie mogą byc (bo sie niby gryzą). Wyszło na to, ze mam cały fioletowy pokoj :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:43:02

wejz tu masz duzo pomyslow http://styl.fm/wnetrza/

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:44:02

ja niedawno remotowałam pokój i mam właśnie kolor różowy i fioletowy. Wcale nie pomniejsza, a pokoik mam malutki, ani nie jest ciemno. Jest to kolor wrzosowy i b.ładnie wygląda. Mam dwie ściany różowe naprzeciwko siebie i dwie na fioletowo.Sufit mam do polowy podwieszany. Połowa podwieszana jest fioletowa, a reszta w bieli. Mam różowe łóżko i fioletowe doniczki na oknie:)
kolory sie nie gryzą. Malarzowi pewnie nie chciało się malować bo dwa kolory to więcej roboty:) Trzeba umieć postawić na swoim;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 17:45 przez kaska893.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:47:41

Ja niedawno malowałam swój pokój,też w bloku więc raczej mały :) Mam 3 ściany taki jasny fiolet a 1 ścianę i sufit intensywnie żółtą i świetnie to wygląda,wszyscy zachwalają jak ładnie dobrałam kolory :) Mebli nie zmieniałam,bo mają dopiero 2 lata,ale kolor ciemna sosna czy coś takiego, z black red white. Do tego mam zasłony Ikea w takie kolorowe kwiaty,są tak też fioletowe i żółte więc fajnie się komponuje :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:48:39

róż i fiolet w jednym pokoju to raczej jak w burdelu,ja proponuję mocny róż i mocny seledyn tak jak ma Kasia Górka w "Barwach szczęścia"

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:49:18

Ja u siebie mam pokój 20 m 2
i mam cały na brąz z taka naklejka jak pokazałam
nie wydaje mi sie aby ten ciemny kolor zmniejszał mi pokój:)



zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:51:11

lola8285-róż i fiolet nigdy mi się nie kojarzył z burdelem ;/ raczej czerwony z czarnym :P

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:53:11

ja mam sypialnię w kolorach wrzosu i ciemnego fioletu



remont pokoju

16 lip 2011 - 18:04:35

remont pokoju

27 lut 2012 - 17:39:39

Ciemne kolory przeważnie zmniejszają pomieszczenia ;) ja mam cale mieszkanie w jasnych odcieniach.. pewnie dlatego że jest niewielkie :P
Chce również wyremontować pokój dla mojej córeczki, chciałabym kupić jej nowe meble ale coś mi kasy brakuje, zastanawiałam się nad chwilówka, któraś z Was może brała kiedyś taką pożyczkę ?
Zastanawiałam się nad ViaSms.pl bo tam za każde polecenie dostaje się 20zł.. macie jakieś doświadczenia może ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję współlokatorki do mieszkania w Sosnowcu