Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

8 minut temu

kosmetyki samochodowe

53 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ramki na zdjęcia ;)

28 cze 2011 - 16:33:01

Dziewczyny macie jakieś ciekawe pomysły jak w domu samemu zrobić ramki na zdjęcia?;d nudzi mi sie ale nie mam pomysłu;p
potrzebowalabym takie wiszące na ściane ;D

Ramki na zdjęcia ;)

29 cze 2011 - 00:49:28

Wybierz się na zakupy i kup ładne ramki :)
Najprostsze rozwiązane.

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

Ramki na zdjęcia ;)

29 cze 2011 - 20:52:09

nie każdy chce mieć takie ramki jak wszyscy.
sądzę, że najlepiej jak poszukasz porad na forach dotyczących tzw decoupage. dziewczyny mają mnóstwo pomysłów, jak z niczego zrobić coś w tym także jak fajnie zrobić lub ozdobić ramki ;d

Ramki na zdjęcia ;)

29 cze 2011 - 21:03:25

Cytat
multiwitaminaaaa
Dziewczyny macie jakieś ciekawe pomysły jak w domu samemu zrobić ramki na zdjęcia?;d nudzi mi sie ale nie mam pomysłu;p
potrzebowalabym takie wiszące na ściane ;D


zrób sama

polecam filmik instruktażowy


film na którym zobaczycie jak w kilka chwil zrobić papierową ramkę na zdjęcie o formacie 10×15 cm. Wystarczy wziąć kartkę papieru A4 i złożyć tak, jak na filmie. Jeśli wolicie popatrzeć na zdjęcia krok po kroku to polecam ten link http://www. wikihow.com/Make-an-Origami-Photo-Frame



tipy.pl/artykul_3704,jak-zrobic-papierowa-ramke-na-zdjecia.html





zapraszam do wątku zrób to sama
forum.szafa.pl/14/1039377/page=4/zrob-to-sama.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 21:10 przez anioleeek22.

Ramki na zdjęcia ;)

29 cze 2011 - 21:09:23

Jeśli chcesz mogę podać Ci na priv. linki do blogów hand made :)



Ramki na zdjęcia ;)

01 lip 2011 - 08:20:37

Moim zdaniem warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,tam masz największy wybór tego typu rzeczy,jak np ramki na zdjęcia. Ja lubie takie proste i klasyczne.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Ramki na zdjęcia ;)

07 gru 2017 - 12:34:45

Ja takie ramki kupiłam w Fotopress55 w Krakowie :) Mają dobre ceny i spory wybór, więc łatwo znaleźć coś dla siebie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-11 10:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Ramki na zdjęcia ;)

11 gru 2017 - 09:58:04

Ale chcesz sama od początku zrobić ramkę, czy ją ozdobić? Moim zdaniem lepsza ta druga opcja. W ikea i pepco masz tanie, a do nich możesz coś dokleić klejem na gorąco, co nada im indywidualnego stylu.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Ramki na zdjęcia ;)

12 gru 2017 - 11:39:36

Witam,
też kiedyś chciałam zrobić ramkę od zera, inną niż wszyscy mają. Strasznie się napracowałam i drogo mnie to kosztowało- nie warto było. Drugim razem poszłam troszkę na łatwiznę, kupiłam ramkę w sklepie https://www.fotosklep55.pl w bardzo przystępnej cenie i na jej podstawie stworzyłam coś swojego. Ramki wyszły idealnie - jedyne w swoim rodzaju. Obecnie zakupiłam ramki i tworzę świąteczne ramki z suszonym pomarańczem,cynamonem oraz anyżem - cudeńko. Polecam ten sklep i polecam taki sposób - dużo łatwiej, i również można zaskoczyć innych swoja innowacyjnością.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-13 08:37 przez ramkafot55.

Ramki na zdjęcia ;)

12 gru 2017 - 11:47:31

takiego typu aktualnie do mnie przemawiają :)


Ramki na zdjęcia ;)

06 lut 2018 - 10:39:32

Własnoręcznie zrobione cieszą oko najbardziej, nawet jeśli mają jakieś drobne niedociągnięcia. Tworza klimat domu/mieszkania. Niestety nie mam zdolności więc też kupuję w sklepach. Lubię proste ramki, czesto zdarza mi się kupować w lokalnym fotopunkcie albo w voxie. Takie na prezent w homy&you.

Ramki na zdjęcia ;)

19 lut 2018 - 15:35:58

A może dobrze byłoby doradzić się w tym temacie znajomych?

Ramki na zdjęcia ;)

04 mar 2021 - 11:04:58

Wiesz co, ja akurat kupiłam ramki na zdjęcia na https://www.albumyfoto.pl/ramki.html i jestem zadowolona. Pewnie, że warto zrobić coś samemu. Stosuję tę zasadę głównie, jak moje dziecko idzie do kogoś na urodziny. Wykonujemy wtedy własnoręczne prezenty. Ramki akurat kup samemu w sklepie ;) Szczerze to nawet nie wiem, jak można je zrobić samodzielnie w domu. Macie jakieś instrukcje?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wspołdzielenie mieszkania