Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studenci - ile za rachunki?

16 maj 2011 - 18:24:25

Hej dziewczyny. Prawdopodobnie wyjeżdżam do Warszawy na studia z chłopakiem. I tu moje pytanie. Ile wydajecie na rachunki typu: prąd, woda, gaz, ogrzewanie itp.?

Studenci - ile za rachunki?

17 maj 2011 - 11:15:39

Na dwie osoby - prąd ok 60 zł, gaz ok. 40, woda ok. 130 , a ogrzewanie - tu bardziej zależy od budynku, okien, ocieplenia - u nas bardzo mało, bo bardzo ciepłe mieszkanie.

Studenci - ile za rachunki?

17 maj 2011 - 20:31:13

Dziękuję za odpowiedź :) Ktoś jeszcze się wypowie?

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 3/5

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 11:27:19

Nas z chłopakiem wychodzi 575 zł na osobę... czynsz,woda,ogrzewanie,prąd i internet.

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 11:32:01

a ja jestem ciekawa jak to wyglada we wrocku? ktos sie wypowie?;)

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 11:32:51

nas przeciętnie wynosiło od 900-950 zł łacznie z czynszem

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 11:34:44

ja myślę, że to tak bez sensu mówić, bo to zależy w ile osób chce się mieszkać, gdzie, czy w centrum miasta czy np 15 minut autobusem do centrum, stare czy nowe budownictwo, ogrzewanie takie czy takie, blok wysoki czy kamienica. same rachunki nie są drogie i mniej wiecej wszędzie będą podobne ceny, chodzi głównie o czynsz.

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 11:50:49

Marti - moje ceny właśnie z Wrocławia.. Ale to oczywiście za same rachunki, bo dziewczyny uwzględniły 'czynsz' - a to zależy od wielu czynników, więc bez sensu. Zresztą często wynajmując nie płaci się samemu czynszu, tylko robi to właściciel mieszkania a jemu płaci się za najem łączną sumę.

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 13:47:57

Cytat
nasty_89
Marti - moje ceny właśnie z Wrocławia.. Ale to oczywiście za same rachunki, bo dziewczyny uwzględniły 'czynsz' - a to zależy od wielu czynników, więc bez sensu. Zresztą często wynajmując nie płaci się samemu czynszu, tylko robi to właściciel mieszkania a jemu płaci się za najem łączną sumę.

a wiesz moze na jakim osiedlu jest w miare tanio? patrzylam na mieszkania to duzo jest do wynajecia na krzykach, to daleko od centrum?

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 15:28:22

Nie.. Tzn. też zależy która część krzyków, bo są ogromne, ale ogólnie tam są dobre połączenia komunikacyjne więc miejsce dobre;p

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 20:04:29

Cytat
madzialenn
ja myślę, że to tak bez sensu mówić, bo to zależy w ile osób chce się mieszkać, gdzie, czy w centrum miasta czy np 15 minut autobusem do centrum, stare czy nowe budownictwo, ogrzewanie takie czy takie, blok wysoki czy kamienica. same rachunki nie są drogie i mniej wiecej wszędzie będą podobne ceny, chodzi głównie o czynsz.

a ja właśnie pytam o same rachunki :)

Studenci - ile za rachunki?

18 maj 2011 - 20:09:42

Nie orientuje się tak dokładnie, bo jak przychodzi rachunek to mój mi mówi ile jest i płacę ;) ale mieszkamy w 3osoby i jakby policzyć rocznie i średnią, to chyba mieścimy się w 200zł/miesiąc za osobę.
Ale warto jest co miesiąc sprawdzać liczniki;) za gaz rozliczamy się co pół roku, no i ostatnio przyszedł rachunek za zimę... 1500zł :/ troszkę zaskoczenie.

Studenci - ile za rachunki?

19 maj 2011 - 13:39:52

Cytat
nasty_89
Nie.. Tzn. też zależy która część krzyków, bo są ogromne, ale ogólnie tam są dobre połączenia komunikacyjne więc miejsce dobre;p

a mieszkania przy fabrycznej? wiesz gdzie to jest dokladnie, bo nie znam za dobrze wroclawia, tylko centrum;p

Studenci - ile za rachunki?

19 maj 2011 - 16:02:24

Również zależy jaka część (bo dzielnice Wrocławia są ogromne i wchodzi w nie wiele osiedli, a fabryczna to prawie pół Wrocławia;p). Musisz konkretniej na ulice patrzyć, bo możesz być prawie w centrum, a równie dobrze gdzieś za leśnicą;p

Studenci - ile za rachunki?

19 maj 2011 - 16:06:01

aha, dzieki za info:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

toaletka co myslisz??