Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:03:07

Dziewczyny macie pomysł na jakieś firanki, zasłony? Żeby było przytulnie, a zarazem nowocześnie:)



aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:06:26

ja bym nie zasłaniała mocno, żeby wpadało jak najwięcej światła. Dobrym pomysłem(moim zdaniem) są kryształki, które rozświetlają cały pokój, zwłaszcza gdy pada na nie światło i rozszczepia się. Poza tym jaksą przytulna zasłonka w stonowanych kolorach, bez firanki :)

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:09:47

moze rozno kolorowe 'makarony' :D

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:12:10

małe okno więc może cos takiego?



zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:12:29

akurat tak sie składa ze sie tym zajmuje moich rodzicow firma :) to ich specjalizacja a wiec zapraszam Cie do magdalena.pl strona główna i sklep internetowy magdalena24.pl :) tam znajdziesz duzo zdjec moze to ci jakis pomysł przyniesie lub cos ci sie spodoba to pisz :)
z checia doradze ;] Pozdrawiam
magdalena.pl i magdalena24.pl sklep internetowy wystrój i dekoracja okna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 23:14 przez madziuszek77.

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 09:19:39

i jak ?

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:01:53

paskudak podobają mi się Twoje propozycje, ale zastanawiam się jak to skomponowac z firanką na drzwi balkonowe.. I będę musiała mieć jakieś zasłony, bo mój Ukochany nie lubi jak go sąsiedzi podglądają (jak się zapali światło)

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:03:43

rolety załóz takie nieprzepuszczalne tuż przy oknie, by wieczorem nic widać nie było, a na samo okno roletę materiałową rzymską

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:05:36

Cytat
misia9303
moze rozno kolorowe 'makarony' :D

oj tak tak! mam u siebie! cos rewelacyjnego all jest tego pełno:) taniej niż w sklepach:)

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:07:28

Ja bym postawiła na firanki bardzo proste, lekkie, długie i wąskie, tak ze 3 szuki? Jednokolorowe, białe lub beżowe, bo będzie przechodzić wtedy więcej światła. Do tego możesz dodać zasłony, też bardzo proste, w jednym kolorze, lniane albo z innego materiału o ciekawej fakturze.

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 16:14:35

kusicie tymi makaronami :D nawet podoba mi się ten pomysł :)

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:13:17

makarony najmodniejsze w tym zezonie sa specjalne klamry do spinania nich czy tez tubki mozes je upinac na rozne sposoby dodatkowo do tego zaslonki rozne kombinacje jesli sobie zazyczysz moge ci cos zaprojektowac :) albo zrobic gotowych u nas w sklepie zdjecie projektów:) które zostały uszyte :)

co do rolet jesli prywatnosci duzo chcesz makarony widac w nocy wszystko wiec albo zaslonki do kompletu albo rotety:) w praniu zawsze makarony wiaz przez pół jakas gumka bo potem juz nie rozplączesz tak wrazie wu jagbyś chciała kupić ;p

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:16:32

Cytat
madziuszek77
akurat tak sie składa ze sie tym zajmuje moich rodzicow firma :) to ich specjalizacja a wiec zapraszam Cie do magdalena.pl strona główna i sklep internetowy magdalena24.pl :) tam znajdziesz duzo zdjec moze to ci jakis pomysł przyniesie lub cos ci sie spodoba to pisz :)
z checia doradze ;] Pozdrawiam
magdalena.pl i magdalena24.pl sklep internetowy wystrój i dekoracja okna

To mam od Was firanki:) Polecam!

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:20:34

kurczaki, coś delikatnego- by widno było.Ja uwielbiam słoneczne wnetrza więc doradzam jak najmniej w tym oknie dekoracji-delikatna ozdoba wystarczy

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

24 maj 2011 - 22:55:21

o jak miło :) hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

firmy kurierskie - zabawne sytuacje