Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:03:07

Dziewczyny macie pomysł na jakieś firanki, zasłony? Żeby było przytulnie, a zarazem nowocześnie:)



aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:06:26

ja bym nie zasłaniała mocno, żeby wpadało jak najwięcej światła. Dobrym pomysłem(moim zdaniem) są kryształki, które rozświetlają cały pokój, zwłaszcza gdy pada na nie światło i rozszczepia się. Poza tym jaksą przytulna zasłonka w stonowanych kolorach, bez firanki :)

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:09:47

moze rozno kolorowe 'makarony' :D

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:12:10

małe okno więc może cos takiego?



zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

15 maj 2011 - 23:12:29

akurat tak sie składa ze sie tym zajmuje moich rodzicow firma :) to ich specjalizacja a wiec zapraszam Cie do magdalena.pl strona główna i sklep internetowy magdalena24.pl :) tam znajdziesz duzo zdjec moze to ci jakis pomysł przyniesie lub cos ci sie spodoba to pisz :)
z checia doradze ;] Pozdrawiam
magdalena.pl i magdalena24.pl sklep internetowy wystrój i dekoracja okna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 23:14 przez madziuszek77.

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 09:19:39

i jak ?

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:01:53

paskudak podobają mi się Twoje propozycje, ale zastanawiam się jak to skomponowac z firanką na drzwi balkonowe.. I będę musiała mieć jakieś zasłony, bo mój Ukochany nie lubi jak go sąsiedzi podglądają (jak się zapali światło)

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:03:43

rolety załóz takie nieprzepuszczalne tuż przy oknie, by wieczorem nic widać nie było, a na samo okno roletę materiałową rzymską

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:05:36

Cytat
misia9303
moze rozno kolorowe 'makarony' :D

oj tak tak! mam u siebie! cos rewelacyjnego all jest tego pełno:) taniej niż w sklepach:)

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 12:07:28

Ja bym postawiła na firanki bardzo proste, lekkie, długie i wąskie, tak ze 3 szuki? Jednokolorowe, białe lub beżowe, bo będzie przechodzić wtedy więcej światła. Do tego możesz dodać zasłony, też bardzo proste, w jednym kolorze, lniane albo z innego materiału o ciekawej fakturze.

aranżacja okna zdjęcie

16 maj 2011 - 16:14:35

kusicie tymi makaronami :D nawet podoba mi się ten pomysł :)

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:13:17

makarony najmodniejsze w tym zezonie sa specjalne klamry do spinania nich czy tez tubki mozes je upinac na rozne sposoby dodatkowo do tego zaslonki rozne kombinacje jesli sobie zazyczysz moge ci cos zaprojektowac :) albo zrobic gotowych u nas w sklepie zdjecie projektów:) które zostały uszyte :)

co do rolet jesli prywatnosci duzo chcesz makarony widac w nocy wszystko wiec albo zaslonki do kompletu albo rotety:) w praniu zawsze makarony wiaz przez pół jakas gumka bo potem juz nie rozplączesz tak wrazie wu jagbyś chciała kupić ;p

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:16:32

Cytat
madziuszek77
akurat tak sie składa ze sie tym zajmuje moich rodzicow firma :) to ich specjalizacja a wiec zapraszam Cie do magdalena.pl strona główna i sklep internetowy magdalena24.pl :) tam znajdziesz duzo zdjec moze to ci jakis pomysł przyniesie lub cos ci sie spodoba to pisz :)
z checia doradze ;] Pozdrawiam
magdalena.pl i magdalena24.pl sklep internetowy wystrój i dekoracja okna

To mam od Was firanki:) Polecam!

aranżacja okna zdjęcie

18 maj 2011 - 00:20:34

kurczaki, coś delikatnego- by widno było.Ja uwielbiam słoneczne wnetrza więc doradzam jak najmniej w tym oknie dekoracji-delikatna ozdoba wystarczy

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

aranżacja okna zdjęcie

24 maj 2011 - 22:55:21

o jak miło :) hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

firmy kurierskie - zabawne sytuacje