Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:26:26

ja w domu mam dwie sofy, jedną trzyosobową a drugą dwu, mogę spokojnie polecić :) bardzo uniwersalne rozwiązanie - zawsze można jedną przenieść do innego pokoju.

co do sklepów to niestety nie kupowałam nic przez internet...

i mogę Cię przestrzec przed paroma sprawami:

co do materiału: moje kanapy są obite ciemnobrązową skórą, tak jakby zamszową (naprawdę nie były tanie), i wszystko - każdą plamkę i włosek, paproszek bardzo dokładnie widać!! warto zwrócić uwagę na materiał.

nie polecam wysuwanych do przodu sof z ukrytą komorą na pościel(takie najczęściej dwuosobowe), bardzo szybko się psują i zostawiają ślady, czy to na panelach/parkiecie, czy też na dywanie.

chodzi mi o tę budowę (nie o wygląd:)):

i jeszcze polecam od razu dobrać sobie jakąś narzutę, nie dość, że podkręca wygląd, to ułatwia "higienę" :)

i polecam kanapy na których naprawdę MOŻNA się oprzeć, gdzie przylegają całe plecy do oparcia.

to tyle :) miłych i udanych zakupów :)



Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:43:01

Sofa.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:45:22

Ja mam dość duży narożnik, ale właśnie nie lubię jak coś za długo stoi w jednym miejscu :)) dlatego następnym razem wybiorę raczej sofę z fotelami lub dużymi pufami:) Można nimi bardziej "pomanewrować":)
A co do sklepów to może Abra? Dość przystępne ceny. Nie polecam natomiast Ikea, choć design ciekawy to moim zdaniem słaba jakość .

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:56:17

narożnik

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:01:17

to zależy chyba od tego jak duże jest pomieszczenie, jesli kupisz naroznik a zajmnie Ci sporą część salonu to chyba lepiej wybrać sofę. w iinternecie masz srtonę sklepów black red white godnych polecenia.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:05:50

Narożnik to taka nieustawna landara, sofa jest elegantsza, lepiej ustawna i nie muszę się na niej gnieździć z trzema innymi osobami, od tego są fotele...Kiedyś wajnert miał bardzo fajny wariant wypoczynku modułowego w swojej ofercie. najlepiej zwróć uwagę na meble modułowe
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,108501,9824539,Kanapy_modulowe__uklad_relaksowy.html?i=11

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:07:17

Ja ostatnio zamawiałam dwa narożniki od użytkownika all "sofadlaciebie" i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szybciutka realizacja, pomimo tego, że wieźli je dla mnie na drugi koniec Polski :) Ceny mają naprawdę dużo niższe niż w salonach (a obeszłam wszystkie w swoim mieście) i nawet z dowozem wyszło korzystniej. Dodatkowo są bardzo praktyczne, bo można w nich zmieniać strony narożnika. Polecam więc zakupy u nich :)

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:24:31

ja mam sórzany wygodny

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:26:28

zdecydowanie narożnik:)

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:28:54

Cytat
matylda_jasmin
nie znoszę narożników - wielkie kobyły na pół pokoju, a sofę zawsze można przestawić w inne miejsce, w przypadku narożnika tylko...rogi pokoju zostają

a guzik prawda :)
Mam narożnik postawiony tak że rozdziela mi pokój na częśc jadalną i telewizyjną i przyznam szczerze że za żadne skarby wiecej nie kupię sofy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 12:30 przez olijuli.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:30:07

naroznik sama mam i sobie chwale

moja siostra do salonu teraz tez bedzie zamawiala naroznik , jakas tam firma im bezie robila na zamowienie ze skory

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:33:49

U mnie w domu były ciągle narozniki, w kuchni, w salonie, fakt były całkiem ładne ale bardziej PODOBAJA MI SIĘ SOFY - AKTUALNIE MAM SKÓRZANĄ W SLAONIE IMO LEPIEJ SIĘ PREZENTUJE NIZ NAROŻNIK, O WIELE LEPIEJ:)

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:38:28

jestem za narożnikami, sama mam i jest super :)

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:41:31

marche - mnie również podobają się takie sofy jak pokazałaś:) narożniki mnie jakoś nie przekonywują

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 12:45:02

ja miałam narożnik ale zamieniłam na sofę, strasznie chciałm ten narożnik ale jak już go ustawiłam to mi się nie podobał, zajmował za dużo miejsca
sofy wyglądają dużo lepiej chociaż są mniej praktyczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naklejka na szafę - EFEKT ZDJ