Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Sypialnia tapeta

45 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 16:39:23

Przez jakieś 10 ostatnich lat miałam rogówkę,a obecnie kanapę.Wszystko zależy od tego ile osób się przyjmuje,żeby każdy wygodnie siedział,oraz od tego jak dużo posiadamy miejsca w salonie.

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 16:46:02

W małym mieszkaniu wg mnie lepiej się sprawdzi narożnik, bo kanapa i fotele zajmują za dużo miejsca, my kupiliśmy z Helvetia Furniture. Mieści się na niej spokojnie 6 osób.
Pierwsze zdjęcie tuż po przywiezieniu, teraz w miejscu lampy stoi klatka mojej fredziuni Mashy.



Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 16:46:03

Naroznik. fajna jest tez ta stronka sklep.meble.pl albo poszukaj w black red white mozesz zamówic przez iternet i dowiąza Ci do domu albo do najbliższego sklepu brw.

Narożnik czy sofa?

15 kwi 2011 - 15:33:42

Zdecydowanie wolę sofy. Do tego zawsze można dobrać fotele. A narożniki nadają się raczej do dużych powierzchni mieszkań, natomiast większa część z nas mieszka niestety w blokowych klitkach.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 10:42:35

Zdecydowanie sofa. Daje większe możliwości aranżacyjne. Już nawet nie chodzi o przestawianie mebli - gdy np. znudzi się jej kolor, wystarczy narzuta w nowym kolorze i problem z głowy. Z narożnikiem już nie jest tak łatwo :).

A lekko zbaczając z tematu - mieć taka sofę w pokoju to marzenie :D.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 10:48:15

sofa lepsza

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 10:50:54

Cytat
klaudek91xd
ja mam narożnik i nie zamieniłabym go na sofę

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 10:55:26

u nas była sofa ale kupiliśmy narożnik i jest super, zajmuje dużo miejsca to prawda ale jaka to wygoda ;) i rozłożony wygląda swietnie i złożony, mamy malutkie dzieci więc wiekszosc czasu jest rozłożony i co z tego? wygląda super!

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:04:50

Moi rodzice wymienili teraz sofe na dosc duzy naroznik. Wyglada to super, zachowujesz sporo miejsca :)

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:06:27

Ja wolę sofę bo potem mogę sobie ustawiać pokój jak tylko się chce.

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:07:27

ja mam 2 sofy : 3 osobową i 2 osobową i chętnie zamieniłabym je na duży narożnik z funkcją spania i z pojemnikiem na pościel ;)

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:08:17

tez mam ten problem bo zmaierzam kupic albo to albo to. teraz mam narożnik z e skóry i jest strasznie zimny zimą. wogole wtedy na niego nie siadam, bo marzne, a jestem typowym zmarżluchem.


oglądam sofy. i ladnie wyglądają z fotelami. tez mam wielki dylemat. narożnik jest zazwyczaj lewostronny albo prawostraonny. i pasuje w małych mieszkaniach tylko w jeden róg. czyli nie mozna za wiele zmienic.

podbijam temat

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:09:51

narożnik zdecydowanie

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:16:33

naroznik lepiej:)

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

13 mar 2012 - 11:23:22

Narożnik na pewno wygląda fajniej i ładniej niż sofa więc jeśli masz duże pomieszczenie to jak najbardziej ;) Ja osobiście miałam narożnik był świetny, duży, wygodny ;) ale zajmował połowę mojego pokoju więc postanowiłam go zmienić na sofę i może nie wygląda to jak z narożnikiem ale mam więcej miejsca do zagospodarowania na coś innego ;)

Więc jeśli masz duże pomieszczenie to doradzę narożnik ale jeśli małe czy średnie to raczę sofę bo jak wsadzisz narożnik to raz że będzie mniej miejsca a dwa że pokój będzie wydawał się mały i zapełniony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokój na poddaszu