Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 14:08:51

Jak myślicie, co lepiej wygląda w salonie - narożnik czy sofa? Właśnie mam zamiar kupić albo jedno, albo drugie i zastanawiam się, który mebel będzie się lepiej prezentował. Narożniki co prawda zajmują dużo miejsca, ale jednak są bardziej eleganckie niż zwykłe sofy. A tak przy okazji, to może znacie jakieś sklepy internetowe, gdzie jest spory wybór tego typu rzeczy? Bo niestety w stacjonarnych nie mogłam znaleźć niczego ciekawego.

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 14:30:03

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką narożników. Faktycznie zajmują one więcej miejsca, ale zwykle bardzo wygodnie się na nich wypoczywa. Często przychodzą do mnie znajomi i wspólnie oglądamy filmy więc narożnik jest do tego najlepszy. Ostatnio też natrafiłam na fajny sklep arismebel.pl gdzie jest bardzo duży wybór sof i narożników. Może akurat coś ci się spodoba.

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 14:33:01

ja mam narożnik i nie zamieniłabym go na sofę

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 14:33:05

nie znoszę narożników - wielkie kobyły na pół pokoju, a sofę zawsze można przestawić w inne miejsce, w przypadku narożnika tylko...rogi pokoju zostają

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 23:25:42

Mam narożnik i to do tego w eko skórze. Jakbym miała jeszcze raz kupowac to wybrałabym sofe w prostej formie, bez jakis udziwnien, dekoracyjnch wzorow, obita jakims innym materialem. Przedewszystkim zwroc uwage na to zeby siedziene na tej kanapie lub narozniku nie meczyło:)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 23:29:26

sofa jest bardziej poręczna- zawsze można ją przestawić

jesli jednak masz duzy salon, to naroznik bedzie ladnie wygladal;) chociaz ja bym raczej kupila sofe i fotele jak juz.

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 23:30:23

Cytat
shamejka
Mam narożnik i to do tego w eko skórze. Jakbym miała jeszcze raz kupowac to wybrałabym sofe w prostej formie, bez jakis udziwnien, dekoracyjnch wzorow, obita jakims innym materialem. Przedewszystkim zwroc uwage na to zeby siedziene na tej kanapie lub narozniku nie meczyło:)
Mam tak samo, na szczęście mieszkanie wynajmowane więc nie jest moja na stałe. Jak bym miała sobie kupować to zwykłą, bo takiej narożnej nie da się nigdzie przestawić :/ plusem jest to, że dużo osób się mieści, bo na kanapie 3 a u nas nawet do 5. No i odradzam skórę, brudzi się i nie przyjemna jest zimą- bo zimna ;) latem- bo się klei.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Narożnik czy sofa?

29 mar 2011 - 23:35:52

Zdecydowanie narożnik my w salonie mamy bardzo duży i bardzo wygodny narożniki z pewnością nie zamieniałbym go na sofę.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:43:46

jestem zwolenniczką tych sof, pomimo tego że narożnik czasem bywa wygodniejszy szczególnie na imprezy. Zaczęłam przeglądać te sofy z arismebel.pl i jest pod wrażeniem tego modelu:



zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:45:10

sofa

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:46:26

ja mam sofę w salonie, a naroznik w innym pokoju i bardziej jestem za narożnikiem
sklepu internetowego niestety nie znam

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:49:23

na imprezę fajne są narożniki ja mam w marzeniach kupić taki narożnik nawet 7 osobowy

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:54:22

Moim zdaniem ładniej wygląda narożnik. Choć u mnie jest sofa,bo "salon" pełni też funkcję pokoju mojej mamy,a wiadomo,że na sofie wygodniej się śpi niż na takim narożniku.. Kler ma cuuudowne meble z naturalnej skóry,u mnie w domu rodzinnym jest komplet od nich. Śliczne i bardzo porządne :)

Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 13:59:54

ja mam narożnik, bo mamy słabo ustawny pokój i sofa z fotelami by sie nie zmiesciła. dlatego zrobilismy narożnik na wymiar- przedłużony i sprawdza sie znakomicie



Narożnik czy sofa?

13 kwi 2011 - 16:32:55

jesli lubisz ciągle przesuwac meble w pokoju, by zmienić aranżację, to kup sobie sofę. Narożnik jest niegramotny i ciężko nim manipulować :P Jesli natomiast lubisz się wylegiwać przed tv lub często wpada do Ciebie dużo znajomych, to narożnik sprawdzi się znakomicie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie w spadku - PROBLEM!