Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:54:16

Cytat
Sacrum
1000 zł we Wrocławiu??? To chyba jakiś masakryczny stan albo gdzieś na obrzeżach.... :|
Deirdre jak masz namiar na ładne mieszkanie w takiej cenie to ja baaaaardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie to jest....
Chyba że źle zrozumiałam że to nie za całość....

Dokładnie, mieszkam we Wrocławiu i uważam, że 1000zł za kawalerkę co napisałaś to by było super. Kawalerki chodzą po 1400zł ja za swoją płacę 1800zł ale jest blisko centrum. Na szczęście kupiłam mieszkanie i się wyprowadzam z tego bagna zwanego płaceniem komuś do kieszeni za nic :)))) rata kredytu + czyns wyniesie nas niewiele więcej jak co miesięczna opłata za kawalerkę :)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 12:44:55

Jeśli chodzi o najem, to po prostu zależy od miasta (im większe tym drożej - w dużym mieście zapłacisz z 1000 za kawalerkę, w małym za tyle wynajmiesz z 3 pokoje..), od dzielnicy (im bliżej centrum tym drożej, im lepsza okolica tym drożej), do tego dochodzi standard mieszkania, często wiedza wynajmującego (trafiają się tacy, którzy nie wiedzą ile mogliby wyciągnąć za takie mieszkanie), jak długo szuka - jak ma setki telefonów, to nie obniży cenę, jak szuka np. drugi miesiąc najemcy to może być taniej - zależy od okresu (początek roku to koszmar cenowy) itd.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 12:49:55

Ja teraz też jestem za etapie kupowania swojego M, ale jak szukałam z mężem kawalerki to ceny były z kosmosu.... 1500 to było minimum...
Dlatego się zdziwiłam że to mieszkanie ktoś oferował tak tanio.

Znajomi szukają podobnego mieszkania pod wynajem, więc jak znajdziesz to możesz podesłać... :)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 12:56:54

Cytat
Gucia1986
Cytat
Sacrum
1000 zł we Wrocławiu??? To chyba jakiś masakryczny stan albo gdzieś na obrzeżach.... :|
Deirdre jak masz namiar na ładne mieszkanie w takiej cenie to ja baaaaardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie to jest....
Chyba że źle zrozumiałam że to nie za całość....

Dokładnie, mieszkam we Wrocławiu i uważam, że 1000zł za kawalerkę co napisałaś to by było super. Kawalerki chodzą po 1400zł ja za swoją płacę 1800zł ale jest blisko centrum. Na szczęście kupiłam mieszkanie i się wyprowadzam z tego bagna zwanego płaceniem komuś do kieszeni za nic :)))) rata kredytu + czyns wyniesie nas niewiele więcej jak co miesięczna opłata za kawalerkę :)
Uuu, to poszły w górę - ja już 2 lata na własnym i teraz ten 1000zł miesiąc w miesiąc w ząbkach bankowi noszę ;) Przynajmniej jestem "na swoim".

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 13:00:38

Ja już nie mogę się doczekać... mam nadzieję że latem już będę siedzieć w fotelu w swoim własnym pokoju.... :] mmm.....

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 13:17:41

a ja mam 4 pokoje i czynsz 400 zł jezeli postarałabym sie o mieszkaniówke to 200 zł :) gaz prad woda media w swoim zakresie mieszkam z chłopakiem ale mieszkanko dostalismy od jego mamy bo sie wyprowadziła a i tak je opłaca bo ja stac :) ma 8 tysiecy miesiecznie eh tez tak chce na 2 osoby i własnie wynajmuje mieszkanie na slasku 2 pokoje 800 zł prad gaz woda media w swoim zakresie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 13:25 przez princeska22.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

27 lip 2013 - 12:37:32

Ciekawe promocje mają też agencja nieruchomości w Warszawie. Sądzę że czasmi lepiej poszukać mieszkania i po prostu je kupić niż dawać komuś kasę za nic. Chociaż to też zależy od naszych dalszych planów;)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

27 lip 2013 - 12:51:07

Ja mieszkanie, które wynajmuję już 3 lata znalazłam dzięki forum w i z a z.

Napisałam tam w wątku mojego miasta, że szukam mieszkania, ktoś odpisał, że jego koleżanki rodzice mają coś do wynajęcia i potem wszystko szybciutko poszło:) Za prawie 50 m2 płacę 600 zł, a wcześniej proponowano mi kawalerki po 700 i gigantyczne kaucje:)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

27 lip 2013 - 12:51:22

u nas w Zakopanem ,mieszkanie kawalerka ok 1500 zł plus media ,

Cytat
puchuskubatek
Cytat
justagel
Cytat
puchuskubatek
moja koleżanka ma mieszkanie w nowym budownictwie - czynsz 80 zł i drugie 80 - prąd. W czynsz wliczone woda i śmieci. Mieszkanie 74 metry
zapomniałąm napisać, że w Krakowie i nie na sprzedaż :) Ale warto poszukać w nowym budownictwie. Stare jest drogie w utrzymaniu - mieszkałam w małym dwupokojowym - czynsz 240, dodatkowo płatne prąd, gaz - kolejne 120

aż się wierzyć nie chce, że takie tanie :) co do tych opłat jeszcze dochodzi? bo nie wierze, że 160 zł na miesiąc się tylko płaci :)
to jest ich mieszkanie. Co do opłat - oni mają jakoś organizowaną spółdzielnię, że wychodzi tak tanio.

Co do wynajmu - płacę 400 ze wszystkim za miejsce w pokoju dwuosobowym - dość sporym. Na kraków to w miarę. Ale miszkam w domku jednorodzinnym, na piętrze mieszkają właściciele... I czasem wnerwiają
nie spóldzielnie tylko maja najprawdopodobniej mieszkanie socjalne ,czyns i opłaty sa dużo wyższe tyle ze opłaca im opieka społeczna ,większość oni tylko grosze ,jest takie cos dla biednych rodzin ,niemozliwoscia jest żeby mieli normalne mieszkanie i taki czynsz w czym woda ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 12:53 przez brunetka71.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

24 sty 2014 - 10:46:27

Mieszkanie dla młodych:
http://mieszkaniedlamlodych.com/

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

29 lis 2020 - 21:31:54

Kochane, moge Wam polecic super mieszkanka w Piasecznie - osiedle Dom marzen. Ja sama tam kupilam, moja siostra tez i jestesmy bardzo zadowolone. Cena w porzadku, za taka to w wiekszym miescie typu Warszawa byloby o wiele mniejsze mieszkanie. Naprawde polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ma ktoś taką podłogę??