Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:04:02

Witajcie, czy orientujecie sie moze jak znaleźć tanie mieszkanie, żeby czynsz nie byl gigantyczny? czesto slysze że ktos placi 300zł czynszu za fajne mieszkanie a razem ze wszystkimi opłatami wychodzi np. 700zl ( i nie jest to mieszkanie z urzedu) Jak znalezc tak tanio?? na śląsku.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:07:35

Ja juz szukalam mieszkan pare razy i nigdy nie trafilam na TAKA fajna oferte :/ Poznan.. :/

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:07:50

dobre pytanie tez bym chciała wiedziec:) to co Ty napisałas to najtansza opcja czyli dwa pokoje.... niestety ale szanse zeby kupic mieszkanie w polsce i utrzymac do naszych zarobków sa marne:) ciesz sie zyciem i nie mysl o tym bo zwariowac mozna:)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:16:34

Chodzi Ci o wynajem czy kupno ?
Jeśli wynajem, to na pewno nie we Wrocławiu (tu za kawalerkę zapłacisz 1000 zł). W innych dużych miastach jest podobnie.
Jeśli kupno, to polecam małe wspólnoty mieszkaniowe - tam czynsz jest ustalany na zgromadzeniu i w zależności co się ustali, tyle się płaci (np.: my obecnie z wodą mieścimy się w 150zł za 3 pokoje + opłaty gaz prąd internet wychodzi do 600zł w zimie bo ogrzewanie gazowe). Duże spółdzielnie mieszkaniowe mają niestety czynsze ustalane z góry i są one często wyższe.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:19:04

Wynajmować opłaca się jedynie jak jest więcej osób.. Samemu jest ciężko... My sam czynsz płacimy 200 złotych ale cała reszta to ponad 500.. Do tego dostałam teraz dopłatę do prądu 1200 złotych.. :))

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:19:51

Cytat
monis8989
dobre pytanie tez bym chciała wiedziec:) to co Ty napisałas to najtansza opcja czyli dwa pokoje.... niestety ale szanse zeby kupic mieszkanie w polsce i utrzymac do naszych zarobków sa marne:) ciesz sie zyciem i nie mysl o tym bo zwariowac mozna:)

wiesz gdybym sie cieszyla życiem to bym nie szukala mieszkania :( skoro szukam to znaczy ze musze.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:23:40

moja koleżanka ma mieszkanie w nowym budownictwie - czynsz 80 zł i drugie 80 - prąd. W czynsz wliczone woda i śmieci. Mieszkanie 74 metry
zapomniałąm napisać, że w Krakowie i nie na sprzedaż :) Ale warto poszukać w nowym budownictwie. Stare jest drogie w utrzymaniu - mieszkałam w małym dwupokojowym - czynsz 240, dodatkowo płatne prąd, gaz - kolejne 120



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 11:26 przez puchuskubatek.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:28:00

ja nie chce kupic, chcemy cos taniego wynająć z mężem.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:30:19

Cytat
puchuskubatek
moja koleżanka ma mieszkanie w nowym budownictwie - czynsz 80 zł i drugie 80 - prąd. W czynsz wliczone woda i śmieci. Mieszkanie 74 metry
zapomniałąm napisać, że w Krakowie i nie na sprzedaż :) Ale warto poszukać w nowym budownictwie. Stare jest drogie w utrzymaniu - mieszkałam w małym dwupokojowym - czynsz 240, dodatkowo płatne prąd, gaz - kolejne 120

aż się wierzyć nie chce, że takie tanie :) co do tych opłat jeszcze dochodzi? bo nie wierze, że 160 zł na miesiąc się tylko płaci :)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:31:20

polecam nowe budownictwo - czynsz za mieszkanie 2 pokojowe w granicach 100zł + opłaty za media a w tym miejsce parkingowe w hali garażowej

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:32:03

ja wynajmuję kawalerkę w samym centrum za 650zł ze wszystkim a oferta była w gazecie:)

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:32:47

1000 zł we Wrocławiu??? To chyba jakiś masakryczny stan albo gdzieś na obrzeżach.... :|
Deirdre jak masz namiar na ładne mieszkanie w takiej cenie to ja baaaaardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie to jest....
Chyba że źle zrozumiałam że to nie za całość....

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:45:39

Cytat
Sacrum
1000 zł we Wrocławiu??? To chyba jakiś masakryczny stan albo gdzieś na obrzeżach.... :|
Deirdre jak masz namiar na ładne mieszkanie w takiej cenie to ja baaaaardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie to jest....
Chyba że źle zrozumiałam że to nie za całość....
Ja tyle płaciłam (konkretnie 1050zł + opłaty, które mieściły się w 100zł, gaz i prąd, czyli wychodziło tak do 1200zł za całość z internetem) za kawalerkę na Oporowskiej (niedaleko stadionu, boczna Grabiszyńskiej, już cicho). Było to co prawda na parterze, wielka płyta i średnio ładne (nowe, ale tanie wyposażenie)... za to masakrycznie wygodne (małe, łatwo się sprzątało, ciepła woda z sieci, ogrzewanie miejskie), ciepłe (ogrzewanie bez liczników) i z całą potrzebną infrastrukturą pod nosem (od biedronki poprzez kwiaciarnie, restauracje, gospodarstwo domowe i weta po kosmetyczkę, pocztę i ewentualne szkoły/przedszkola). Do tego właścicieli widywałam raz na rok.. Tyle że to było 2 lata temu, więc pewnie teraz jest drożej :( Jak znajdę (o ile znajdę, bo obawiam się że mogły przepaść przy przeprowadzce) namiary, to podeślę na prv.

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(

09 mar 2011 - 11:49:54

Cytat
justagel
Cytat
puchuskubatek
moja koleżanka ma mieszkanie w nowym budownictwie - czynsz 80 zł i drugie 80 - prąd. W czynsz wliczone woda i śmieci. Mieszkanie 74 metry
zapomniałąm napisać, że w Krakowie i nie na sprzedaż :) Ale warto poszukać w nowym budownictwie. Stare jest drogie w utrzymaniu - mieszkałam w małym dwupokojowym - czynsz 240, dodatkowo płatne prąd, gaz - kolejne 120

aż się wierzyć nie chce, że takie tanie :) co do tych opłat jeszcze dochodzi? bo nie wierze, że 160 zł na miesiąc się tylko płaci :)
to jest ich mieszkanie. Co do opłat - oni mają jakoś organizowaną spółdzielnię, że wychodzi tak tanio.

Co do wynajmu - płacę 400 ze wszystkim za miejsce w pokoju dwuosobowym - dość sporym. Na kraków to w miarę. Ale miszkam w domku jednorodzinnym, na piętrze mieszkają właściciele... I czasem wnerwiają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ma ktoś taką podłogę??