Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

9 minut temu

Biznes

13 minut temu

tabernakula sklep

32 minut temu

zakupy internetowe

57 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:34:53

HEJ DZIEWCZYNY MAM PYTANIE . PISZĘ DO TYCH OSÓB CO PRACUJĄ W BANKU ALBO MAJĄ TROCHĘ WIADOMOŚCI I DOŚWIADCZENIA NA TEN TEMAT. OTÓŻ MÓJ NARZECZONY CHCĘ WZIĄŚĆ KREDYT NA MIESZKANIE .PROWADZI SWOJĄ FIRMĘ I NA FIRMĘ CHCĘ WZIĄŚĆ TEN KREDYT. . ALE DODATKOWO PRACUJE NA UMOWĘ DOSTAŁ TERAZ UMOWĘ NA 3 MIESIĄCE I TERAZ JEST PROBLEM BO NIE WIEM CZY POWIEDZIEĆ BANKU ŻE ON JESZCE DODATKOWO PRACUJE. POMÓŻCIE !! Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:36:22

informujesz o wszystkich dochodachz tego co wiem
poza tym bank sprawdza, czy i gdzie jesteś zatrudniony

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:38:04

no pewnie,że powiedzię są wtedy jeszcze większe szanse na zdobycie kredytu. Na sumę 300 tyś zł. musi mieć ok 4000 tyś BRUTTO dochodu miesięcznie. (mówię oczywiście o dochodzie udokumentowanym.)pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:39:04

Bank potrzebuje zaświadczeń o pracy, dochodach. Najlepiej zapytaj doradcy klienta w banku.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:39:40

NO MY CHCEMY WZIĄŚĆ 200 TYS, NA FIRMIE ZARABIA 5TYS CZASEM 4 I NA UMOWĘ ZARABIA 1800

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:43:47

wybierzcie się do kilku doradców kredytowych - to jest za darmo. Powiedzą wam, czego i który bank wymaga. A później możecie ominąć doradztwo i iść bezpośrednio do banku. Każdy ma inne wymagania. Niedawno byliśmy - minimum, by dośtać kredyt 300 tyś to 3000 netto przy prowadzeniu własnej działalności.
a jaki macie wkład własny? musicie mieć około 50 tyś na wszystkie formalności i na wkład własny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 10:46 przez puchuskubatek.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:44:58

to uzyskaniem kredytu w waszym przypadku nie będzie najmniejszego problemu, koniecznie musicie powiedzieć o dodatkowym dochodzie bo i tak to wyjdzie, skoro jest udokumentowane. To naprawdę nic wam nie pogorszy sprawy ani nie skomplikuje sytuacji. Ja na codzień mam doczynienia z kredytami także nie bójcie się o nic i o dodatkowych dochodach też wspomnijcie.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:46:25

Zgadzam się, że najlepiej iśc do doradcy...

<spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 12:10 przez moderator.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:46:50

a wiesz juz w jakim banku chcesz kredyt i gdzie warunki beda dla was najkorzystniejsze?
moj mily pracuje w OPEN FINANCE jako doradca finansowy, polecam, tam wybiora najlepsza opcje i zalatwia to za was.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:49:22

Cytat
puchuskubatek
wybierzcie się do kilku doradców kredytowych - to jest za darmo. Powiedzą wam, czego i który bank wymaga. A później możecie ominąć doradztwo i iść bezpośrednio do banku. Każdy ma inne wymagania. Niedawno byliśmy - minimum, by dośtać kredyt 300 tyś to 3000 netto przy prowadzeniu własnej działalności.
a jaki macie wkład własny? musicie mieć około 50 tyś na wszystkie formalności i na wkład własny


ALE JESZCE ZALEŻY ILE PROWADZI SIĘ DZIAŁALNOŚĆ. NARZECZONY PROWADZI 6 MIESIĘCY . DLA PKO SŁYSZAŁAM ŻE TO NIE MA PROBLEMU I DOWIADYWALIŚMY SIĘ ŻE NIE TRZEBA MIEĆ WKŁADU WŁASNEGO TAK DUŻEGO. DL NICH 2 TYS TO JUŻ JEST WKŁAD WŁASNY. ALE NIE WIEM POPYTAM / DZIĘKUJĘ;-):*

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:51:06

Musicie przedstawić swoje dochody na papierku i zaświadczenie że pracuje minimum 3 miesiace w danej firmie i do kiedy poprostu umowe pracy.

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 10:52:48

DZIEKUJĘ ZA POMOC:*

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 11:01:04

Cytat
Madziabugaj17
Cytat
puchuskubatek
wybierzcie się do kilku doradców kredytowych - to jest za darmo. Powiedzą wam, czego i który bank wymaga. A później możecie ominąć doradztwo i iść bezpośrednio do banku. Każdy ma inne wymagania. Niedawno byliśmy - minimum, by dośtać kredyt 300 tyś to 3000 netto przy prowadzeniu własnej działalności.
a jaki macie wkład własny? musicie mieć około 50 tyś na wszystkie formalności i na wkład własny


ALE JESZCE ZALEŻY ILE PROWADZI SIĘ DZIAŁALNOŚĆ. NARZECZONY PROWADZI 6 MIESIĘCY . DLA PKO SŁYSZAŁAM ŻE TO NIE MA PROBLEMU I DOWIADYWALIŚMY SIĘ ŻE NIE TRZEBA MIEĆ WKŁADU WŁASNEGO TAK DUŻEGO. DL NICH 2 TYS TO JUŻ JEST WKŁAD WŁASNY. ALE NIE WIEM POPYTAM / DZIĘKUJĘ;-):*
tak, ale musisz patrzeć na całościowy koszt kredytu - czyli jaką kwotę macie na koniec zwrócic bankowi. Z tego, co nam tłumaczyli doradcy - im mniejsze wymagania ma bank, tym większą marżę narzuca. Na koniec to daje kilkadziesąt tysięcy do wartości kredytu. U nas przy 300 tysiącach wyszło, że jeśli uzbieramy 60 tyś włąsnych to kredyt nam wyjdzie około 40 tyś tańszy. A to jednak sporo. Oprócz tego - księgi wieczyste, notariusz i tego typu bzdety to około 15 tysięcy. Są banki które udzielają kredytu większego niż koszt mieszkania, ale warunki tam są zazwyczaj niekorzystne. Więc lepiej jednak mieć przynajmniej na koszty manipulacyjne

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 11:27:09

Przy umowie zlecenie musisz wykazać ciągłość - np.: w WBK chcieli co najmniej rok wstecz o ile dobrze pamiętam. Inaczej się nie liczy do dochodu.

muskazam to pojechałaś.. jakby mieli 4000000 (czyli 4000 tyś ,słownie cztery miliony) dochodu miesięcznie na kredyt wysokości 300 000 to raczej taki kredyt byłby im niepotrzebny (na waciki ??) ;)

puchuśkubatek masz rację - same pierdoły typu sądy i notariusze to nieco ponad 10 tyś. A wkład własny min. 20% to brak "karnego" oprocentowania. A nawet nie orientuję się czy teraz przy kredytach w walucie nie wymagają tych 20%, a na 100% tylko w złotówkach..

KREDYT NA MIESZKANIE

09 mar 2011 - 12:42:09

4000 tysięcy, to raczej mało kto miesięcznie zarabia..


Powiedzieć, choć to i tak nie będzie miało wpływu na decyzję, bo patrzą na czas trwania umowy. Myślę, że przy takich zarobkach nie będzie problemu, bo to niewielki kredyt.. Najlepiej przejdźcie się po bankach i popytajcie o oferty, niech wam porobią symulacje. Pamiętajcie, że większość wymaga wpłaty własnej, a bez tego mogą być mniej korzystne warunki (na pewno będą chcieli wykorzystać to, że mało banków się teraz na to zgadza, więc ludzie nie mają sporego wyboru). Musicie wszystko na spokojnie porównać, policzyć etc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak znaleźć tanio mieszkanie??:(