Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam,mam problem.. Otóz planuje odmalowac sypialnie i chce ja miec w kolorze zieleni, ale jakiej?? Pokoj jest dos duzy bo ma 25m2, dywan zielony dodatki zielono-niebieski, meble ciemne, i łożko tez.. Nie wiem czy wymalować sobie 2 ściany na taki jak na zdjeciu jasny zielony, 2 pozostałe na jakis kremowy a sufit na bialy, czy moze na biały 2^2 na jasny zielony i sufit biały..Inna wersja to jedna na zielony ale taki ciemniejszy a pozostałe nie wiem ale jakis jasny.. Ktore siany lepiej malowac na ciemny kolor,ta za lozkiem, a druga przeciwległa czy przyległa?? Pomocy!!



Zieleń z trzech ostatnich zdjęć jest zdecydowanie najbardziej "strawna", jeśli chodzi o kolor ścian w pokoju dziennym. Do tego kremowy sufit pasuje jak najbardziej, ale możesz też poeksperymentować z szarym - ale jasnym.

zielen z pierwszego zdjecia jest okropna, nie usiedzialabym w takim pokoju ... brrrrr

pozostałe bardzo ciekawe ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-04 14:46 przez trendy1983.

ja ci nie pomogę bo wszystkie mi się podobają:)

niezweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 1/5

Na 2 zdjęciu super.:)

wszystkie śliczne ale chyba ten ciemny najładniejszy :) tez zależy jakie masz łóżeczko i szafeczki w pokoju:) a tak w ogóle to świetny pomysł - zieleń uspokaja:))

zieleń z 4 zdjęcia tego po prawej satronie gdzie jest kawałek łóżka jest super
ja bym zrobiła tylko taką za łóżkiem a całą resztę albo w jasnym beżu albo w szarym, sufit biały

na pewno nie maluj na ciemno zielony ściany równoległej do tej, na któej są drzwi wejściowe - to już wyczytałam gdzieś, że jak sę wchodzi do takiego pomieszczenia to ta ściana optycznie się przybliża, zmniejszając pomieszczenie i choć Twój pokój jest spory (zazdroszczę bo mój duży pokój tyle będzie miał) to mimo wszystko bez sensu go optycznie pomniejszać, także tę ścianę na wprost wejścia jakimś jaśniejszym bym pomalowała
mi się podobają ściany różnokolorowe, ale tez bez przesady, sama chcę mieć mocny różo wpadający w fiolet- ale tylko jedną ścianę za łóżkiem (podwieszaną io podświetlaną), a reszta ścian jasno beżowa i dodatki do tego jakieś limonkowe
Ty możesz na odrwót jak masz taką zieleń to może jaśniutkie mebelki do tego i własnię jakieś mocno różowe dodatki (chodzi mi o taki ciemniejszy róż, nie taki ala Barbie:P)

ja bym za łóżkiem sobie jeszcze walnęła jakiś print z motywem roślinnym, np cała ściana zielona i na tym gałązki kremowe- ale to już moje fanaberie:)

Jeśli masz 2,50 wysokie mieszkanie to daruj sobie kolorowy sufit (optycznie obniża). Przy wyższym możesz pobawić się kolorami. Odcienie podobają mi się wszystkie, a ostatni mam w salonie i bardzo sobie chwalę :)

Cytat
trendy1983
zielen z pierwszego zdjecia jest okropna, nie usiedzialabym w takim pokoju ... brrrrr

pozostałe bardzo ciekawe ;))
to sypialnie więc się lezy a nie siedzi ;), nie doradze bo nie lubię zielonego na ścianach

mi sie podoba jednak pierwsze najbardziej bo moim zdaniem tylko takie stonowane kolory nadaja sie do sypialni ale to kwestia gustu :) ja mysle ze fajnie by było połączyć ta zielen własnie z kremowym, bo zielony to jest taki kolor ze w duzych ilościach moze byc go za dużo, tym bardziej ze piszesz ze masz duzy pokój, ewenualnie bardzo mi sie podobaja te zielone kwiatuszki na białej scianie i też mozesz tak pokombinowac albo kupić gotowe naklejki takie na sciane :) powodzenia:)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

ja bym wzięła 3 albo 4 ;]

Pierwsze 3 zdjęcia mi się podobają. Wolę jasną zieleń :)

mi się podoba ta zieleń z ostatniego zdjęcia.

wszystkie fajne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GDZIE SPRZEDAĆ MEBLE