Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

wakacje last minute

14 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farbujące spodnie!

02 mar 2011 - 19:02:09

Cześć, znacie sposoby na jeansowe spodnie które farbują moje nogi są granatowe, bielizna też:( a kosztowały dużo...

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:28:58

Jeśli na metce nie ma podanej informacji o farbowaniu odzieży i ciała, możesz takie spodnie reklamować i sprzedawca ma obowiązek wymienić je lub zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie chcesz ich jednak oddawać, to zawsze możesz użyć domowego sposobu i wyprać spodnie w occie (dodaj szklankę octu bezpośrednio do bębna pralki albo zrób to piorąc ręcznie). Potem nie powinny już farbować.

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:32:16

Mam ten sam problem. I kupiłam spodnie z BERSHKI. Oddać raczej nie można bo były skracane nogawki więc wątpię czy nadają się do reklamacji. Farbują na granatowo i to wszystko, nogi, bieliznę ubrania, a nawet fotel na którym siedziałam! Muszę wypróbować ten ocet, a nie zrobi on jakichś plam?

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:34:32

tez tak mialam, ktos poradzil mi zeby wyplukac je w occie (wiem, brzmi dziwnie, ale na prawde dziala), podziałało, już nie farbują, potem trzeba je normalnie wyprac - nie czuc zapachu, nie ma sie o co martwic ;)

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:35:50

Miesiąc temu kupilam spodnie granatowy jeans w Vero Moda, i tak mi starsznie malowaly, zaczynajac od jasnych bluzek po bielizne, białe skarpetki a nawet nogi. Słyszałam ze wyprane w occie przestaja malowac, jednak pralam ze 3 razy i nic, po pewnym czasie sam przestaly malowac;) naszczescie i bluzki i bielizna dała sie odprać z niebieskiego koloru!

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:37:39

mi farbowały levisy - na szczęście po pierwszym praniu jest już ok

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:38:05

Mi po occie nadal farbują :(

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:42:25

jeśli po occie dalej farbują spróbuj płukanę w mocno osolonej wodzie. Wsyp mega dużo soli i przepłucz, troche potrzymaj w tej wodzie. Powinno pomóc, ja tak zrobiłam ze swoimi spodniami i pomogło, a sposób poleciła mi moja krawcowa

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:42:31

Cytat

Muszę wypróbować ten ocet, a nie zrobi on jakichś plam?

Nie będzie plam, na pewno - to sposób znany chyba od wieków (przynajmniej od czasów, w których wynaleziono ocet) :)

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 13:05:28

ja tez mam z bershki i farbuje

Farbujące spodnie!

10 sty 2013 - 15:59:08

kupiłam ostatnio spodnie w Tally Weijl i strasznie farbują;/ tzn. pisało, że przed pierwszym noszeniem wyprać, zrobiłam to recznie, puściły kolor ubrałam je raz na impreze i później mi zafarbowały całe nogi;/


co robić ???

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:12:30

wypierz je w occie - zatrzyma kolor

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:14:12

Wypierz w occie.

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:17:18

Ocet jest najlepszy.

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:17:49

Mi kiedys farbowaly spodnie, ale upralam je 2 razy w wysokiej temperaturze i przestaly farbowac:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszyna do szycia - bębenek