Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:23:18

Moi rodzice mają takie meble w sypialni. (to zdjęcie ze strony, w rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej i efektowniej) Sypialnia jest w nowoczesnym stylu. Jak widać toaletka prosta ale całość tworzy świetny wystrój.



Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:23:51

ja mam tylko lustro zawieszone na ścianie i pod nim mała pułeczka na kosmetyki. jak narazie mi to starcza bo w domu pomieszkuje raz na miesiąc jak zjeżdzam ze studiów.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:29:33

Jak już będę na swoim to marzą mi się białe stylizowane meble,a póki co mam taką toaletkę.
Na dzień dzisiejszy jest więcej na niej rzeczy,a zdjęcie było robione dawno.
Jest to drewniana komódka wypatrzona na starociach i kupiona za chyba 40 zł.Trzeba było ją zeszlifować i na nowo pomalować,efekt końcowy taki jak na zdjęciu;)



Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:29:48

jak mieszkałam z byłym to miałam, specjalnie dla mnie kupiona a jak sie okazało mi się nie wygodnie malowało. Trzeba mieć dobre światło a przeważnie przy totletce nie ma, chyba że masz jakąś lampkę. Wolę lustro w lazience z lampkami nad nim :)

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:40:01

to moja :) szczerze tez zawsze o niej marzyłam ale jak juz jest to tylko po to żeby ładnie wyglądala w pokoju :D bo ani sie przy niej nie maluje ani nie przyglądam w lustrze :D przynajmniej mam wiecej miejsca na graty :D



Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:42:43

Cytat
jamajka91
to moja :) szczerze tez zawsze o niej marzyłam ale jak juz jest to tylko po to żeby ładnie wyglądala w pokoju :D bo ani sie przy niej nie maluje ani nie przyglądam w lustrze :D przynajmniej mam wiecej miejsca na graty :D



miałam identyczną :D i fakt! miejsca mega dużo :)

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:43:22

ja się na razie nie wyprowadzam ani nie wychodzę za mąż, ale też marzy mi się taka toaletka! może nie taka, jaką dodałaś, ale taka.. świetna. wczoraj w IKEA oglądałam fajne, jakbym widziała, że będzie taki temat, to pstryknęłabym fotky :)

a póki co to mam 2 lustra w pokoju, planuje trzecie, a moja toaletka znajduje się na parapecie! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 13:46 przez vicy666.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:49:19

Może ktoś jeszcze pokaże swoją

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 14:01:34

Ja się często przeprowadzam, ok. 4 razy w roku, więc toaletki zaryzykować nie mogę - trudna w transporcie, ale mam swój stolik z maszyną do szycia - stary singer, do tego duże lustro w ładnej, ciężkiej ramie i używam tego zamiast toaletki... a w łazience malować się nie umiem, bo muszę siedzieć, jak się maluję xD

Nawiasem, polecam maszynę do szycia, jako stojak na biżuterię, sprawdza się genialnie :)


Dokładnie taki singer, tylko jeszcze druga rozkładana część z drugiej strony i druga szufladka :)

Toaletka w sypialni?

07 mar 2011 - 12:21:26

Madame_eL, podobna maszyna u mnie służy za biurko - tyle, że pozbyłam się samej maszyny i została tylko rama, naprawdę to bardzo fajnie wygląda. Jak na razie nie mogę pozwolić sobie na toaletkę, mam za mały pokój, ale bardzo podoba mi się taka sosnowa (zdjęcie na stronie trzeba powiększyć, bo w miniaturze niewiele widać), zawsze podobały mi się jasne meble i chciałabym mieć jasną sypialnię.

Toaletka w sypialni?

07 mar 2011 - 12:25:20

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 17:12 przez ynia88.

Toaletka w sypialni?

08 mar 2011 - 09:22:29

Hej dziewczyny....
Ja urządzając mieszkanie trafiłam na stronę http://www.dekoracjadomu.pl/toaletki-c-84.html i wlasnie tam zakupilam toaletke o ktorej piszecie w postach. warto przejzec sobie ta stronke bo nie tylko maja toaletki, ja osobiscie chwale sobie ten sklepik bo troszke rzeczy od nich zakupilam i jestem naprawde zadowolona. Maja fajny styl. http://dekoracjadomu.pl/ Pozdrawiam



Toaletka w sypialni?

08 mar 2011 - 09:25:20

TEZ CHCE TOALETKE!!ale nie mam jeszcze mieszkania :D po slubie sie pomysli. hmm, masz dosyc mala sypialnie, nie wsadzalabym tam jeszcze toaletki, chyba, ze to tylko Twoja sypialnia. inaczej maz/chlopak moze poczuc sie osaczony Twoja obecnoscia/ Twoimi bibelotami i poczekaj a zaraz wsadzi pilkarzyki :)

Toaletka w sypialni?

04 kwi 2011 - 17:05:14

Mi też się marzy taka toaletka w stylu retro w łazience:) Pamietam ze upatrzylam jaki czas tem w glazurze krolewskiej taka idelana toaletka, ale za dlugo czekalam z decyzja a pozniej juz jej nie bylo. Ale Twoja jest sliczna ja bym kupila :)

Toaletka w sypialni?

04 kwi 2011 - 17:09:18

ja mam swoją upragnioną toaletkę i korzystam z niej mniej niż się spodziewałam (wolę malować się na stojąco nie wiem czemu ;)). ale trzymam w niej wszystkie kosmetyki, ładnie wygląda i spełnia swoje funkcje ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak czyścić zamsz?