Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:29:41

Szafowiczki? Mam pytanie odnośnie sypialni.
Jakie duże macie sypialnie bo moja będzie miała 10 m2 i zastanawiam się czy wstawiacie tam toaletki?

Moja wymarzona w załączniku, mogłaby też być biała :)
Ta kosztuje aż 690 zł,ale wydaje się że jest solidnie wykonana.


Może pochwalicie się jakie macie sypialnie?? i toaletki?? Ciekawa jestem :)

pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 12:31 przez ankaaaaaaaaaaa.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:34:45

też mi się marzy toaletka :)) a jak dużo będzie miała innych mebli i jak duże łóżko? żeby to nie było zagracone

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:35:39

Ja nie mam toaletki, ani nawet sypialni, zwykły pokój. Ale za pół roku wychodzę za mąż i wprowadzam się do męża i mam wolną rękę na urządzenie kilku pokoi ;) Sypialnia jest spora i na pewno między oknami myślę o zawieszeniu lustra i dokupienia jakiejs toaletki (takiej bez lustra, bo to lustro na ścianie będzie spełniać tą funkcję) i do tego jakaś mała pufka, albo taborecik taki wyścielany. W sypialni zmieści mi się jeszcze duże łóżko i szafa, aletoaletka którą pokazałaś średnio mi się podoba, bo bardzo trudno (i drogo) dobrac resztę mebli. Ja stawiam na coś bardziej nowoczesnego i klasycznego ;zarazem

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:37:54

super jets taka toaletka :) moja znajoma ma taką samą jak na zdjęciu ;) ale ona własnie osbie stylizowała sypialnię na takie... retro? :) ja mam nowoczesne łózko i przesuwaną szafę + fioletowe ściany wiec mi nie pasuje juz :( potrzebna by mi była druga sypialnia :D:D

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:41:26

Wow fajna :) U nas jak wyprowadzi się lokator będzie sypialnia 11 metrowa, zastanawiałam się nad taką toaletką, ale chyba niepotrzebnie zajmie miejsce, tym bardziej że w łazience na całej długości ściany mam blat, na którym mieszczą się wszystkie kosmetyki.
Aczkolwiek taka toaletka ma swój urok...

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:41:36

To jest mniej więcej to o czym mówię;)



niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:42:15

ja tez ciekawa jestem ;p wklejajcie foty;d

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:42:35

My Mamy caly komplet do sypialni razem z toaletka dalismy ok 3000 pln ale narazie zamiast szafy w sypialni bedzie stalo lozeczko dla dziecka a szafa z kompletu pojdzie do dzieciecego pokoiku.
Toaletka jest bardzo przydatna, mamy lazienke w miare dużą ale musialelibysmy wstawic tam ze 2 szafki i półkę zeby zmieścic wszystkie kosmetyki, dlatego taka toaletka do idealne rozwiązanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 12:44 przez Atmosphere86.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:44:46

pokażcie swoje toaletki :) jak możecie
Ekstra :) też mi się podoba, a w mojej sypialni marzy mi się łóżko stylizowane właśnie w tym stylu, a zamiast mebli szafa zabudowana na całej ścianie, gdzie zmieszczą się wszystkie graty hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 12:46 przez ankaaaaaaaaaaa.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 12:48:36

Zdjęcia narazie nie zrobie bo Moj Kochany zabral aparat do Irlandii ;/
Ach no i dodam ze jest z solidnego drewna, kremowo zielona, na styl nowoczesny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 12:51 przez Atmosphere86.

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:00:29

Ja bym chciala białą, och :)

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:14:38

Biała ma swój urok. ogądam zdjęcia różnych sypialni i ciekawa jestem czy w rzeczywistości te mebelki są praktyczne i tak ładne.

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:17:29

ja tez o niej marzę tzn nie o tej co w temacie ale w ogóle o toaletce w sypialni;)))))
mnie też kręci biała ale bardziej nowoczesna nie stylowa

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:20:24

ja miałam i wydałam, w łazience mam lepsze światło do makijażu, wodę pod ręką...nie była dla mnie wygodna toaletka w sypialni

Toaletka w sypialni?

17 lut 2011 - 13:22:53

Ja chciałam, ale się nie zmieściła (znaczy się miałam wybór - toaletka, albo regał na książki.. regał wygrał).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak czyścić zamsz?