Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

podobaja mi się lakierowane meble kuchenne

czy ktoś z was ma taką w domu??
jak się ją czyści??
czy widać każdą ryskę??

opowiedzcie coś na ten temat bo mam straszny dylemat a musze coś kupić!!!!

pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie
KASIA

ja mam lakierowana kuchnie tzw. MDF czerwony w połaczeniu z szarościa, osobiscie jestem nia zachwycona :) wg. mnie takie kuchnie wygladają b.nowoczesnie, w przeciwienstwie do drewnianych, owszem brudzi jak wszystko ale łatwo sie ja czyści w przeciwenstwie do drewnianych mebli...

ja mam lakierowaną czerwoną i .... nigdy więcej!!!!!!! Owszem ładna jest i nowocześnie wygląda ale widać każdy palec odbity na nich, każdy zaciek, każdą ryskę, lakier po lekkim uderzeniu odpryskuje! Na prawdę nie warto! Też byłam na nią napalona a teraz żałuje i odradzam zdecydowanie!

No właśnie u mnie w domu też jesteśmy na etapie wybierania kuchni i mama napaliła się na lakierowaną. Ale chyba opinie są raczej negatywne;/

Moja mama 3 miesiące temu wymieniała wszystkie fronty na jasny buk, bo mówiła, że już jej zbrzydło ciągłe czyszczenie płyty lakierowanej, poza tym, jak u osoby wypowiadającej się wyżej, lakier odprysł w kilku miejscach i nie dało się tego nijak zatuszować...

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

TEŻ TAK MYŚLAŁAM;/

JESZCZE JAKIES OPINIE/??

mnie tez się bardzo podobają, ale chyba zrezygnuję...

ja ostatnio przegladalam zdjęcia i naprawde lakierowana kuchnia moze zrobic piorunujace wrazenie przy odpowiednim wyborze rodzaju i koloru:)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam lakierowane mebelki w spiżarni , żółte szafeczki czarny blat lakierowane i ciemny brązowy dół szafeczek.
i Powiem ci super to wyglada ale w utrzymaciu to masakra każda ryska każda smuga wszystko widać ale dobrze że to w spiżarni , natomiast w kuchni mam kremowe mebelki nie lakierowane też dużo sprzątania ale nie musze ich polerować.



Proszę o pomoc.

http://forum.szafa.pl/49/2989509/_subject_.html

mam lakierowane meble od prawie 5 lat i nic mi nie odpryslo jestem zadowolona bo latwo sie je czysci

Ja mam meble lakierowane na wysoki połysk.. ogólnie trochę zajumje sie projektowaniem itp. i takie meble wyglądają bardzo ładnie i nowocześnie..ale w utrzymaniu są kiepskie.. trzeba co jakis czas je odświeżyć ,bo widać każdą ryskę..może częściowo zrób w pół macie..

Cytat
karolkaaa_88
ja mam lakierowana kuchnie tzw. MDF czerwony w połaczeniu z szarościa, osobiscie jestem nia zachwycona :) wg. mnie takie kuchnie wygladają b.nowoczesnie, w przeciwienstwie do drewnianych, owszem brudzi jak wszystko ale łatwo sie ja czyści w przeciwenstwie do drewnianych mebli...

moze i te lakierowane czyszcza sie "lepiej" ale na pewno musisz robic to baaaardzo czesto i baaardzo dokładnie;) ja mam drewniane i za żadne skarby nie wziełabym lakierowanych. Moja kuzynka ma lakierowane (czerwone) i widze jakiego ma nerwa bo kazdy brud, odcisk i plamy widac;/
Według mnie te lakierowane kuchnie wyglądaja pieknie!! Naprawde bardzo mi sie to podobaja, ale jednak to ich ciągłe czyszczenie mnie zniecheciło...
to jest tak samo jak np. z kuchenka w inoxie:/ kupiłam bo myslałam ze bedzie "nowoczesna" a teraz..kazdy brud, ryski, czy nawet kropelke wody strasznie widac:/ codziennie ją musze polerowac:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 11:53 przez axis.

Ja mam matową kuchnię z Bodzia i też się palcuje,zarysowań na szczęście nie ma.Wypalcowane meble dobrze czyści się gąbką z płynem do naczyń,gąbka ma być sucha,nalać większą kropkę i czyścić tak meble.Potem przetrzeć na sucho.

nie przemawiają do mnie takie kuchnie. dązenie za modą wg mnie. nie po "domowemu" że tak się wyrażę

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kinga250511
nie przemawiają do mnie takie kuchnie. dązenie za modą wg mnie. nie po "domowemu" że tak się wyrażę


nie chodzi o podążanie za moda - ale to co napisałaś brzmi jak: nie przemawiaja do mnie leginsy- dążenie za modą;/

twoja wypowiedz nie wnosi nic do tematu i zadanego pytania;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto się czuje kurą domową?