Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:16:16

A ja ma tak, że sprzątam i zostają mi rzeczy, które "mogą mi się kiedyś jeszcze przydać" a nie wiem, gdzie mam je schować i w rezultacie wrzucam wszystko do szuflady i mam z powrotem bałagan :)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:16:52

stram się nie trzymać rupieci jednak mam ich pół pkoju

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:18:53

Większość ludzi tak ma... To po prostu sentyment do starych rzeczy... :) Też tak mam trzymam wszystkie duperele bo ciągle mam nadzieję, że jeszcze na coś kiedyś mogą się przydać :D

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:21:03

też mam sentyment do rzeczy martwych jak mam komuś cos oddac albo cos zgubie to nie moge tego przezyc ;/

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:20:27

Cytat
jaczarna
haha znam to , ale sie przelamalam przy przeprowadzce i wiekszosc wyrzucilam ;D

a tak poza tym to widze , ze Ci dobrze porzadki ida , ze na szafie siedzisz haha ;)

no czasem potrzebna mała przerwa :P

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:20:46

oj tak, tak, wiem jak to jest, u mnie tyle rzeczy się już nazbierało że nie mam gdzie tego chować:(
różne stare pamiętniki, kalendarze :P oj ale żal co poradzić, w końcu to pewnego rodzaju pamiątki, które przypominają nam dawne czasu :D:)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:22:46

to tzw sentymenty. Mi też jest ciężko pozbyc się paru rzeczy, z którymi wiążą się dobre wspomnienia... ;)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:44:12

ja znowu wszystko wyrzucam, nie lubię niepotrzebnych pierdoł - ale mój facet zbiera nawet pudełka po grach które kupił 10 lat temu... ;p

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 22:24:14

Też tak mam. :p jakieś pierdułki z dzieciństwa trzymam no i oczywiście zabawki. Nie jestem w stanie tego wyrzucić. Bilety do kina, z wystaw i teatru też chowam. :) Karnety na narty i inne rzeczy, które kojarzą mi się z wyjazdami. Czasem nawet przywiązuję się do notatek na uczelni i nie mogę ich wyrzucić chociaż prawdopodobnie już nigdy mi się nie przydadzą.

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 22:27:04

ja tak nie mam;]

czy ty tez tak masz?

21 gru 2010 - 10:14:30

widzę, że sporo tu 'chomików'
sama też oczywiście do nich należę, ale bardzo się staram to zmienić. mam już kilka sposobów.

takie rzeczy jak np aniołki czy inne cuda z masy solnej- przejrzyj i wyrzuć te, które są obkruszone, brakuje im jakiejś części itd, popatrz krytycznie i wyrzuć połowę- zostaw najładniejsze- 1 może 2 sztuki- pamiątka zostanie.

karteczki czy inne cuda, które namiętnie zbierałam przekazałam siostrzenicy, może i Wy znajdziecie kogoś młodszego, kto się ucieszy i będzie np kontynuował Wasze zbiory

bilety do kina, na samolot, do muzeum itd- przejrzeć, zostawić te, z którymi naprawdę wiążą się miłe wspomnienia i zrobić w ładnym zeszycie minialbumik

róże czy inne suszki- moim zdaniem najlepiej wyrzucić, bo to straszne siedlisko kurzu, albo innym sposób- kupić ogromny np 5 litrowy słój, pourywać (wiem bestialski sposób) pąki- wrzucić do słoja, zakręcić i podziwiać

figurki i inne ładne 'badziewie' typu ze sklepu po 4 zł- przejrzeć krytycznie, wyrzucić te z których wyrośliśmy, zostawić łądniejsze i co jakiś czas zmieniać 'wystawkę'

można jeszcze zagospodarować duże pudła po butach i podzielić inne 'wspominki' na kategorie np 'liceum', 'studia', 'podróże' i tam powrzucać cały pamiątkowy dobytek z tych lat

to tyle póki co:)
może mi się jeszcze coś przypomni

czy ty tez tak masz?

21 gru 2010 - 10:18:10

dokładnie tak samo.. ale wiesz co.. jak już to wyrzucisz to później nawet o tym nie pamietasz..także, przestaje być ci szkoda ;)

czy ty tez tak masz?

21 gru 2010 - 10:18:44

Cytat
siadre
Mam radę. Wrzuć te wszystkie pierdołki do jednego pudła i postaw na swojej szafie. Wtedy żadna rzecz nie będzie Ci się walać po pokoju... ;)

też tak zrobiłam i od razu więcej miejsca:):P róż nie trzymam, kiedyś trzymałam, ale stwierdziłam, że niepotrzebne mi następne zbieracze kurzu:):P

czy ty tez tak masz?

21 gru 2010 - 10:28:24

najlepiej takie rzeczy wynieść na strych i po paru latach wyciągnąć z powrotem, wtedy fajnie sobie powspominać na nowo

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

czy ty tez tak masz?

21 gru 2010 - 10:28:39

ja również zbieram, będę pokazywać dzieciom czym się mama bawiła :]


*wszystko -50% od ceny na półce*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kubek termiczny