Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 14:54:38

Hej dziewczyny wiecie za własnie sprzątam, chce zrobic porządek w pokoju, jednak jest duzo rzcezy ktore są stare i nie potrzbne a jednak nie chce ich wyrzucac :D
w starej kosmetyczne z podstawowki mam swoje wypieki z masy solnej (baranek ,kroliczek, chlebek) i od tamtego czasu nie moge tego wyrzucic :P tak samo mam z innymi pierółkami, zamiast wyrzucic poprostu je chowam :P

Najgorsze jest to ze przez takie cos robi sie tylko balagan, moge sie załozyc ze gdybym to wszystko wyrzucilła bylo by polowe mniej rzeczy w moim pokoju :D

A czy wy tez jak ja zbieracie roze? u mnie na szafie, lezy kazda roza od mojego chlopaka, troche sie ich nazbierało przez 2 lata, ale nie chce ich wyrzucac :D

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 14:56:49

Skąd ja to znam :) Nawet jak nie potrzebne i do niczego nie przydatne to może kiedyś się przyda :D
Róż nie zbieram bo nie ma mi ich kto dawać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-19 14:57 przez kotek6.

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 14:58:13

ja również mam rzeczy z którymi wiąże wspomnienia...i ciężko się ich pozbyć, ale drogą eliminacji patrze, które naprawde się kiedyś jeszcze przydadzą ....i jest tego trochę mniej... :)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 14:58:58

tez tak mam :(

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:00:09

Róże zbieram, też już nie mam gdzie trzymać:D Różne pierdółki też chomikuję, ale co parę lat robię porządek i powoli się ich pozbywam, lubię tak co jakiś czas zrobić wielkie porządki:)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 14:59:33

haha znam to , ale sie przelamalam przy przeprowadzce i wiekszosc wyrzucilam ;D

a tak poza tym to widze , ze Ci dobrze porzadki ida , ze na szafie siedzisz haha ;)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:01:26

no myślałam że tylko ja tak mam ! ;DD nie mam gdzie książek trzymać bo szuflady mam zapełnione pierdołami sprzed 10 lat ;DD

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:02:26

Mam radę. Wrzuć te wszystkie pierdołki do jednego pudła i postaw na swojej szafie. Wtedy żadna rzecz nie będzie Ci się walać po pokoju... ;)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:03:31

też tak mam :D

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:02:52

ja mam to samo, niestety to straszne i uciążliwe, zawsze kiedy mam ochote wurzucić zapala się lampka-eh, może się przyda, ja nawet pudełka, słoiczki po kremach trzymam, masakra.;
__________________________________
tiulową spódniczkę kupię r.38

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:02:56

ja tez chomike, najbardziej ciuchy ;) jestem sentymentalna i trzymam wszystkie pamiatki, prezenty etc a tak to staram sie jednak na biezaco robic porzadki...

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:08:18

Ja niestety też tak mam. Na szczęście planuję wywalić biurko z pokoju, a kupić stolik, więc będę zmuszona opróżnić zawartość biurka (czyli pamiętniki, liściki itp.). Sentyment jest, ale chyba już czas przestać do tego wracać. A takie rzeczy jak wypieki z masy solnej oddałabym po prostu mamie, która to zachowa :) Pewnie ma takie pudełko, gdzie trzyma wszystko, co związane z twoiim dzieciństwem. Przynajmniej ja bym tak zrobiła i zrobię, gdy będę mieć dzieci :)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:10:47

alez oczywiscie:)

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:11:32

tez tak mam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

czy ty tez tak masz?

19 gru 2010 - 15:14:32

tez tak mam :)

Zostawiłam sobie nawet takie kolorowe karteczki co sie zbierało w podstawówce i żetony z pokemonami ;P

Nie wiem po co mi to bo juz jestem za stara żeby sie bawic takimi rzeczami ale szkoda wyrzucac ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kubek termiczny